Καποια ψαροταβερνα

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Εχετε να προτεινεται καπου να φαμε ωραιο ψαρι αλλα να συνδιαστει και με βολτα? κοντινη αλλα και λιγο πιο μακρια εμενα δεν με πειραζει!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Θα πάω αν παω με την σύντροφό και τους γονείς της, ο μπαμπάς θέλει να κάνει μια βόλτα (είναι άτυχος δεν οδηγεί μότο) οπότε είπαμε να πάω εγώ με μότο και οι υπόλοιποι με αμάξι και να φάμε κάπου ψάρι, όλοι ευχαριστημένοι!! Χαχα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα πάω αν παω με την σύντροφό και τους γονείς της, ο μπαμπάς θέλει να κάνει μια βόλτα (είναι άτυχος δεν οδηγεί μότο) οπότε είπαμε να πάω εγώ με μότο και οι υπόλοιποι με αμάξι και να φάμε κάπου ψάρι, όλοι ευχαριστημένοι!! Χαχα
Αν είναι έτσι...πήγαινε εδω να κάνεις εντύπωση

 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Την 1η στην είπε ο Βασίλης, απλά πολύ καλή. Δεν ξέρω πρόσφατα, αλλά παλιά ήταν λίγο άγνωστη, αλλά γνωστή στα σκάφη. Ωραία διαδρομή κιόλας. 2η στην Κοιλάδα. 3η Κάντια ωραίες διαδρομές σε όλες. Τώρα αν θες κάτι ακριβότερο, μιλάμε.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Στον γραφικό Κόρφο πριν την Επίδαυρο
Ψαροταβέρνα ο Αντώνης... οικογενειακή... καθαρή...πολύ οικονομική...πάντα κάτι κερασμενο στο τέλος...
Και το σημαντικότερο.. τραπεζάκια δίπλα στη θάλασσα κ στις ψαρόβαρκες..

ΥΓ να πείτε από εμένα όσοι πάτε...για να πάρω τη προμήθεια μου ..τόση διαφήμιση τζάμπα γίνεται...!!!!!!
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Λίμνη Ηραίου (για την βόλτα)
Τώρα για ψαροταβέρνα δεν έχω να προτείνω κάτι αλλά έχει μπόλικες
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
"Μπάλλος" στον θεολόγο ,
"Καπετάνιος" στη Νέα Λάμψακο ,
"Πετροκάραβο" στη παραλία Στέρνας Περαχώρα Λουτράκι,
"Φραγκιάς" Λουτράκι
Κάποια που θυμάμαι και επισκέπτομαι!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Θα πάω αν παω με την σύντροφό και τους γονείς της, ο μπαμπάς θέλει να κάνει μια βόλτα (είναι άτυχος δεν οδηγεί μότο) οπότε είπαμε να πάω εγώ με μότο και οι υπόλοιποι με αμάξι και να φάμε κάπου ψάρι, όλοι ευχαριστημένοι!! Χαχα
Φορτώνει τα πεθερικά με το αίσθημα σε 4τροχο, καβαλάει το ktm και λέει θα τα πούμε εκεί παιδιά..

Άξιος!!

Άμα περάσεις και δίπλα τους σκαστος με αλλαγή Δευτέρα τριτη στη σούζα θα είσαι πλέον urban legend!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φορτώνει τα πεθερικά με το αίσθημα σε 4τροχο, καβαλάει το ktm και λέει θα τα πούμε εκεί παιδιά..

Άξιος!!

Άμα περάσεις και δίπλα τους σκαστος με αλλαγή Δευτέρα τριτη στη σούζα θα είσαι πλέον urban legend!
Και ξεκρανωτος με τσόκαρο....κορυδαλιωτικα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Και ξεκρανωτος με τσόκαρο....κορυδαλιωτικα
Δε φοράμε τσόκαρο ρε, δεν αλλάζουν καλά οι ταχύτητες..

Koridallos only members combo..





προτείνεται και για χρήση Νίκαια Κερατσίνι Πειραιά Αιγάλεω και φυσικά Σαλαμίνα καλοκαίρι. Εκεί ειδικά Σαλαμίνα βγάζεις λαβράκι μαζί με μαγιό σπεσιαλ




hd image download site
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom