Καταδρομικη στα λασιθιωτικα ορη

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Βολτα της στιγμης, μια που το παμε και μια που πηγαμε...απαραιτητα βενζινα και πολυ τρελα!!!!!!!!!!

Το ραντεβου ηταν στον Αγιο Νικολαο στο καφεδακι που εχει ο @Miouos στις 8:30,εγω σαν ρομαντικος που ειμαι μου καρφωνεται η φαεινη ιδεα να σηκωθω χαραματα να παω να βγαλω την ανατολη καμια φωτο και μετα να το παρω χαλαρα μεχρι τον αγιο..... η συννεφια μας τα χαλασε ομως o_O


Φτανω Αγιο, πινουμε καφεδακι και ξεκιναμε στις 9 να ανηφοριζουμε προς οροπεδιο καθαρου...φτανουμε στα πρωτα χιονια και ξεκιναει ο χαβαλες,με φωτογραφιες η συνεχεια...

Εδω ειναι ο Μιλταρας @milvas λασπωμενος απο μια εντελωςςςς καταλαθος γκαζια μου

Εδω σηκωνουμε την μηχαναρα μου στην πρωτη απο τις 4 χαζοτουμπες στα χιονια

Εδω σπρωχνουμε ολοι μαζι την καμηλα του @Adventure950 του Βαγγελαα
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
χαλια μαυρα!!
πολυ χιονι φετος
δεν μας εχει αφησει να κανουμε ουτε μια βολτα :p:D:laugh::roflmao:

ωραιοι

:friendship::friendship:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Kαι συνεχιζει το φωτορεπορτο.....


Απο αριστερα εγω,μεση milvas δεξια, adventure950(μπουρδελο)


Το πηγαν σηκωτο, τεσσερεις.....τι αλλο να πω πια???? εχουμε μπλεξει με δ'αυτα...ηθελα να'ξερα τι θεμε και τα περνουμε μαζι μας στις βολτες... απολαυστε το μωρο του @gpikrakis :p :p (αστειευομαι γιωργαρααααα μου)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ενας-ενας οι αφεντομουτσουναρες μας.... εχουμε και λεμε:

Παναγιωτης,φημες λενε οτι πηγε να αλλαξει καλτσες και ερχετε για καφε:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:


H πρωην αγαπητηκια του @yns και νυν του @milvas


O Βαγγελης adventure 950 με τη καμηλοπαρδαλη


@gpikrakis


@Miouos


Και εδω τα εχουμε στησει για να κατσουμε στο τραπεζι....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Kαι συνεχιζει το φωτορεπορτο.....


Απο αριστερα εγω,μεση milvas δεξια, adventure950(μπουρδελο)


Το πηγαν σηκωτο, τεσσερεις.....τι αλλο να πω πια???? εχουμε μπλεξει με δ'αυτα...ηθελα να'ξερα τι θεμε και τα περνουμε μαζι μας στις βολτες... απολαυστε το μωρο του @gpikrakis :p :p (αστειευομαι γιωργαρααααα μου)
Εγώ βλέπω ότι το κρατατε για να μην ξεχυθεί μπροστά.....δεν το σπρωχνεται :p
 

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Δωσε πραμα νικολα αλλα δεν φαγαμε τιποτα ρε φιλε νυστικος εφθγες πισω

Sent from my Lenovo A936 using Tapatalk
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Βολτα της στιγμης, μια που το παμε και μια που πηγαμε...απαραιτητα βενζινα και πολυ τρελα!!!!!!!!!!

Το ραντεβου ηταν στον Αγιο Νικολαο στο καφεδακι που εχει ο @Miouos στις 8:30,εγω σαν ρομαντικος που ειμαι μου καρφωνεται η φαεινη ιδεα να σηκωθω χαραματα να παω να βγαλω την ανατολη καμια φωτο και μετα να το παρω χαλαρα μεχρι τον αγιο..... η συννεφια μας τα χαλασε


Φτανω Αγιο, πινουμε καφεδακι και ξεκιναμε στις 9 να ανηφοριζουμε προς οροπεδιο καθαρου...φτανουμε στα πρωτα χιονια και ξεκιναει ο χαβαλες,με φωτογραφιες η συνεχεια.

Εδω ειναι ο Μιλταρας @milvas λασπωμενος απο μια εντελωςςςς καταλαθος γκαζια μου
Εδω σηκωνουμε την μηχαναρα μου στην πρωτη απο τις 4 χαζοτουμπες στα χιονια

Εδω σπρωχνουμε ολοι μαζι την καμηλα του @Adventure950 του Βαγγελαα
Τουλάχιστον εσύ πέφτεις μάχιμα,κατι αλλοι που πέφτουν σε παραλίες τι να τους πεις :p:D
Ωραίο το μπροστινό μέσα στο χιόνι και τη λάσπη!;)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Καθομαστε παραγγελνουμε 4 μπυρακια ισα ισα με το φαγητο.... ερχετε ο τυπος φερνει 8, κερασμενα λεει..... ωχχχ...


1η γυρα


2η γυρα


Μετα περναει ενας θειος, παρτε αυτα τα μηλα να πιειτε μια ρακι, ερχετε το παλικαρι απο μεσα να λουκουμαδες να το ενα να το αλλο, δεν τα προλαβα για φωτο τα 3α, ειναι φανταουλες ολοι....

Βαγγελας δινει πονοοοο


Και τελος......



Παρεακι πρωτο, περασαμε σουπερ, τρελα ξεχιλιζει... ολα κομπε!!!
Μπαινουμε δυναμικα στη βδομαδα ;)

Και στην επομενη με το καλο μαγκες μου!!!!!!:hungry::hungry::hungry::hungry::hungry::hungry::hungry::D:D:D:D:D:D:D
 

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
Ετσι για να βλεπουν μερικοι πως περνανε 40 ποντους χιονι με μαμα λαστιχο μισοφαγωμενο... :p :p :p



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ναι μωρή , είπαμε..... Πάρε φόραααα!! ββττττττττττττττττττ!!!!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κι άλλο ένα funny..... δεν άντεξα, βούλιαξε το πόδι μου και ξάπλωσα αλλλη μια φορά


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δίσκους αμπραγιαζ.....ξεκινα να ψάχνεις :friend:
 

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Κι άλλο ένα funny..... δεν άντεξα, βούλιαξε το πόδι μου και ξάπλωσα αλλλη μια φορά


Sent from my iPhone using Tapatalk
και γραααααααααουυυυυυυυυυυυυ πρπρπρπρπρπρπρπρπ!!!!! και γραααααααααουυυυυυυυυυυυυ πρπρπρπρπρπρπρπρπ!!!!! και γραααααααααουυυυυυυυυυυυυ πρπρπρπρπρπρπρπρπ!!!!!
Ρε εβγαλες το ESP??? και γραααααααααουυυυυυυυυυυυυ πρπρπρπρπρπρπρπρπ!!!!!
 

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Καθομαστε παραγγελνουμε 4 μπυρακια ισα ισα με το φαγητο.... ερχετε ο τυπος φερνει 8, κερασμενα λεει..... ωχχχ...


1η γυρα


2η γυρα


Μετα περναει ενας θειος, παρτε αυτα τα μηλα να πιειτε μια ρακι, ερχετε το παλικαρι απο μεσα να λουκουμαδες να το ενα να το αλλο, δεν τα προλαβα για φωτο τα 3α, ειναι φανταουλες ολοι....

Βαγγελας δινει πονοοοο


Και τελος......



Παρεακι πρωτο, περασαμε σουπερ, τρελα ξεχιλιζει... ολα κομπε!!!
Μπαινουμε δυναμικα στη βδομαδα ;)

Και στην επομενη με το καλο μαγκες μου!!!!!!:hungry::hungry::hungry::hungry::hungry::hungry::hungry::D:D:D:D:D:D:D

Παιδια εχω και μια μακαροναδα να φερω ακομη!!!!! Και ολοι μαζι με ενα στομα μια φωνη!!!!! ΟΧΙ!!!!!!!!!
 
Top Bottom