Κατασκηνωτικος εξοπλισμος

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Καλησπερα σε ολους λογω εκκαθαρισης-αντικαταστασης βγαινουν προς πωληση τα ακολουθα πραγματα.Τα περισσοτερα ειναι καινουργια αχρησιμοποιητα η' εχουν χρησιμοποιηθει 1-2 φορες
1.Μαγειρικα σκευη της Tatonka-Nalgene
Εχουν μορφη σετ και στοιβαζονται το ενα μεσα στο αλλο για εξοικονομηση χωρου
-Κατσαρολακι 1l με καπακι που γινεται και τηγανακι (25)
-Τσαγιερα 'η δοχειο για βρασιμο νερου 1l με ενσωματωμενη σιτα για τσαι η' καφε(35)
-Μεγαλο πιατο-δισκος κοπης 23cm (12)
-Παγουρι nalgene 1l και κουπα tatonka mug 500ml(28)
Στις παρενθεσεις οι τιμες αγορας προτιμω να τα δωσω ολα μαζι για 60 ευρω..... το παγουρι εχει καποια σημαδια απο το βαλε βγαλε οχι τοσο απο χρηση ολα τα αλλα ουσιαστικα εχουν μονο στιγματα απο τα αλατα του νερου οχι χρησης...Φωτο





2.Therm a rest z lite regular
Υποστρωμα της εν λογω εταιριας αδουλευτο με την ζελατινα (μια φορα ξαπλωσα στο σπιτι ετσι για να το δω) καινουργιο εχει περιπου 50ευρω δινεται για 35ευρω





3.Μαχαιρι Morakniv Garberg multimount
Δεν χρειαζεται να πω κατι για την εταιρια καθως θεωρειται και ειναι κορυφαια σε μαχαιρια. Ειναι το πρωτο full tang μαχαιρι (η λαμα συνεχιζει στο ιδιο παχος και μεσα στην λαβη για να ειναι ''ασπαστο'' και για πολλα κοπανηματα)που βγαζει και ολοι το εκθειαζουν....Αχρησιμοποιητο-καινουργιο με κουτι και ολα τα παρελκομενα. Απο 85ευρω και πανω ξεκιναει και το δινω 70ευρω


Οι τιμες νομιζω ειναι''τιμιες'' για την κατασταση των πραγματων παρολα αυτα παλι το συζηταω... αν τυχον καποιος θελει περισσοτερα απο ενα πραγματα εκει ειναι πιο ευκολο
Απο 7-12 Σεπτεμβρη θα ειμαι Αθηνα και γλυτωνουμε τα μεταφορικα..... Τηλ εξηνταεννια304700δεκαοχτω Τασος
Η αγγελια υπαρχει και σε αλλα μερη
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Ναι Λάμπρο Μόλις έβαλα την αγγελία δεν έχει φύγει τίποτα ακόμα.. το τηλέφωνό μου έχει και Viber αν θέλεις να μιλήσουμε από κει
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Πόσα εκατοστά μήκος έχει λάμα το μαχαίρι ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
10.9cm η λαμα 22.9cm ολο μαζι δεν ειναι τεραστιο μαχαιρι επιβιωσης...δεν μου αρεσουν αυτα...ειμαι πιο πολυ του bushcraft αν εχεις υποψιν... το μαχαίρι μου το θέλω για κατασκευές ξυλογλυπτική προετοιμασία φαγητού και τα λοιπά
 
Τελευταία επεξεργασία:

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Πόσα εκατοστά μήκος έχει λάμα το μαχαίρι ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατι ρε ;
Θα βαλεις αρνι ;













Ουυυυυυυυ να μου χαθεις...............
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Kαλησπερα δικαιωμα στα σκευη χωρις την τσαγιερα γινετε?

Ευχαριστω
Μίλησα με τον Μάνο τηλεφωνικά Το σετ είναι διαθέσιμο ..... αν δεν βρεθεί κάποιος που να το θέλει ολόκληρο θα ξαναμιλήσουμε με τον Μάνο...
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Το σετ της tatonka δεσμεύτηκε για το Μάνο και το μαχαίρι θα δοθεί εκτός forum... όταν αποσταλούν και παραλειφθούν θα ενημερώσω για να κλείσει η αγγελία
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Το σετ της tatonka δεσμεύτηκε για το Μάνο και το μαχαίρι θα δοθεί εκτός forum... όταν αποσταλούν και παραλειφθούν θα ενημερώσω για να κλείσει η αγγελία
Aψογη συννενοηση .
Ευχαριστω φιλε.
 
Top Bottom