Καταφυγιο αγρια ζωης Μπροστομνιτσα Χαλκιδικης

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Καλησπερα σε ολους!
Θαθελα να ρωτησω αν καποιος εχει παει στη Μπροστομνιτσα Χαλκιδικης απο σας..
Εχει καποιος εμπειρια απο το μερος αυτο?
Αξιζει να παει κανεις για βολτα στους χωματοδρομους εκεινους αλλα κ για μπανιο σε μια
απο τις παραλιες που εχει?
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Καλησπερα σε ολους!
Θαθελα να ρωτησω αν καποιος εχει παει στη Μπροστομνιτσα Χαλκιδικης απο σας..
Εχει καποιος εμπειρια απο το μερος αυτο?
Αξιζει να παει κανεις για βολτα στους χωματοδρομους εκεινους αλλα κ για μπανιο σε μια
απο τις παραλιες που εχει?
Όπου και να πας, περιμένουμε επαγγελματικό βίντεο!!!! ;)
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Ανταπόκριση από Χαλκιδική. Παραλίες άπειρες υπέροχες και άδειες. Τιμές καταλυμάτων στον πάτο. Το σημείο που θέλεις είναι στο 3ο πόδι. Κοντά είναι η Ιερισσος οι καταρράκτες της Βαρβάρας το πάρκο-διδασκαλείο του Αριστοτέλη. Εγώ είμαι στο 2ο πόδι στην Νικητη. Αν βρεθείς προς τα εδώ θα χαρώ να σε δω. Είμαστε 2-3 άτομα από το advride.gr στην Νικητη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Ανταπόκριση από Χαλκιδική. Παραλίες άπειρες υπέροχες και άδειες. Τιμές καταλυμάτων στον πάτο. Το σημείο που θέλεις είναι στο 3ο πόδι. Κοντά είναι η Ιερισσος οι καταρράκτες της Βαρβάρας το πάρκο-διδασκαλείο του Αριστοτέλη. Εγώ είμαι στο 2ο πόδι στην Νικητη. Αν βρεθείς προς τα εδώ θα χαρώ να σε δω. Είμαστε 2-3 άτομα από το advride.gr στην Νικητη.
Λες να κατεβω καμια Βουρβουρου? στην παραλια καρυδι δεν εχω παει ποτε κ φενεται αψογη.
Για καθημερινες ,οχι ΣΚ ,δε θελω κινηση,αν οχι την επομενη βδομαδα ,τη μεθεοπομενη...
εχω παει σχεδον παντου στη Χαλκιδικη κ τα νερα που εχω δει καβουροτρυπες δε ταχω δει πουθενα για Χαλκιδικη παντα.
Αποτι το μελετησα καπως το θεμα για αυτη τη βολτα ,η Μπροστομνιτσα ειναι καλη για τσαρκα στα χωματα,υστερει καπως σε παραλιες - νερα..
ειδομεν..
Όπου και να πας, περιμένουμε επαγγελματικό βίντεο!!!! ;)
Ναι ,το ποιο πιθανο, αφου σιγουρα θαχω κ τη φωτογραφικη μαζι!!!
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Λες να κατεβω καμια Βουρβουρου? στην παραλια καρυδι δεν εχω παει ποτε κ φενεται αψογη.
Για καθημερινες ,οχι ΣΚ ,δε θελω κινηση,αν οχι την επομενη βδομαδα ,τη μεθεοπομενη...
εχω παει σχεδον παντου στη Χαλκιδικη κ τα νερα που εχω δει καβουροτρυπες δε ταχω δει πουθενα για Χαλκιδικη παντα.
Αποτι το μελετησα καπως το θεμα για αυτη τη βολτα ,η Μπροστομνιτσα ειναι καλη για τσαρκα στα χωματα,υστερει καπως σε παραλιες - νερα..
ειδομεν..

Ναι ,το ποιο πιθανο, αφου σιγουρα θαχω κ τη φωτογραφικη μαζι!!!
Να το κάνεις. Καθημερινές είναι σούπερ.
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS

Πανί κι καν τν γύρα απτου δεύτερου πούδαρ στείσς του τσαντίρις οπσιαρες κι θα μη θυμιθεις
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700

Πανί κι καν τν γύρα απτου δεύτερου πούδαρ στείσς του τσαντίρις οπσιαρες κι θα μη θυμιθεις
Τεταρτη 29/07 πρωι - μεσημερακι θαμαι κατακει ''Νικητη - Βουρβουρου'' καπου κατακει, πρωτα ο Θεος..
ναι, καλη ιδεα κ η γυρα ολου του ποδιου..
Αν κ αυτο θαναι κατι που αν γινει θαναι αμεσως την επομενη, Πεμπτη δλδ...
Τσαντιρι που θα βρω !! ???
Θαμαι μονος με το Τενερακι χωρις βαλιτσες/μπαγαζιερες/σκηνες μιας που δεν εχω,
μια τσαντα πλατης μονο με τα απαραιτητα,
οποτε ενα δωματιο ειναι στανταρ.
 
Top Bottom