Καυκασος, Αυγουστος '18

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εκπληκτικές φωτό και 990 like για το μοναχικό ταξίδι, θέλει κακαλα για να το κανεις απ’ολες τις μεριές.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Πολυ καλή βόλτα,είναι μέσα στα άμεσα σχέδιά μου με το 640 φυσικά, οπότε θέλω ένα κόστος της βόλτας.. όχι λεπτομέρειες..χοντρικά περίπου πόσο στοίχισε η διαμονή,διατροφή και καύσιμα..

Ευχαριστούμε που τη μοιράστηκες ...
 

Elias

Μέλος
Όνομα
Elias Georgiou
Μοτό
KTM640 adventure
Πολυ καλή βόλτα,είναι μέσα στα άμεσα σχέδιά μου με το 640 φυσικά, οπότε θέλω ένα κόστος της βόλτας.. όχι λεπτομέρειες..χοντρικά περίπου πόσο στοίχισε η διαμονή,διατροφή και καύσιμα..

Ευχαριστούμε που τη μοιράστηκες ...
Το κόστος ήταν γύρω στα 1100 €, για τα χλμ κ τις μέρες που αναφέρω, κ μόνος. Πιστεύω είναι προς το οικονομικό, για να πέσει κι άλλο, μόνο από τη διαμονή, δηλαδή να παίξει σκηνή πιο πολλές μέρες. Αλλά δύσκολο.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αντε να μαζευόμαστε τα LC4 σιγά σιγά.
τα 52 χρονια μου ειναι πολλα για ελσι4 σε τετοιο μηκος διαδρομης που πρεπει να γινει μπομπα χαρακιρι λογο ελειψης χρονου
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
τα 52 χρονια μου ειναι πολλα για ελσι4 σε τετοιο μηκος διαδρομης που πρεπει να γινει μπομπα χαρακιρι λογο ελειψης χρονου
Να σου δωκω τον Γκάντι!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Υπεροχο ταξιδι,μαγευει,δυνατες φωτο κ εικονες που σε κανουν να θες να πας!
Ευχαριστουμε που το μοιραζεσαι μαζί μας!

@Phoenix κ λοιποι να ανοιξουμε ενα θεματακι μηπως μαζευτει καμια συντροφια για κείθε..;
Εγω 01/06-10/06 ειμαι διαθεσιμος....
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Βλεπεις και αυτα τα ταξιδιωτικα και αναρωτιεσαι αν τα υπολοιπα ταξιδια μετρανε...
Αλλος κοσμος.....Μπραβο για την μοναχικοτητα, την δυναμη και το θαρρος...
Ευχαριστουμε!
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Πολυ καλή βόλτα,είναι μέσα στα άμεσα σχέδιά μου με το 640 φυσικά, οπότε θέλω ένα κόστος της βόλτας.. όχι λεπτομέρειες..χοντρικά περίπου πόσο στοίχισε η διαμονή,διατροφή και καύσιμα..

Ευχαριστούμε που τη μοιράστηκες ...
Νικολα κ εμενα μου εχει μπει στο ματι,λες???
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ωραίες φωτο και ωραία μέρη! Τουρκία Γεωργία Αρμενία έχουν σούπερ διαδρομές στα βουνά!
 
Top Bottom