Καφές στην Αθήνα!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ρεπό και θα είμαι στους δρόμους από νωρίς, ευκαιρία να περάσω να σας δω καί να γνωρίσω καί όσους δεν έχω πετύχει στις βόλτες!!:friendship:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρεπό και εγώ αύριο αν και είμαι στο τρέξιμο θα το προσπαθήσω. Εκτός των άλλων φεύγω με γκρουπ τριήμερο και γυρίζω Σάββατο απόγευμα αδειάζω τσάντα γεμίζω τανκ μπανκ καβαλάω μηχανή και φεύγω βράδυ για Λεωνίδιο
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ρεπό και εγώ αύριο αν και είμαι στο τρέξιμο θα το προσπαθήσω. Εκτός των άλλων φεύγω με γκρουπ τριήμερο και γυρίζω Σάββατο απόγευμα αδειάζω τσάντα γεμίζω τανκ μπανκ καβαλάω μηχανή και φεύγω βράδυ για Λεωνίδιο
Κουραγιο...
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Δυστυχώς θα χάσω και αυτόν τον καφέ αν και πολύ θα το ήθελα. Μέχρι τις 22 που έχει ο Νάκας μια εκδήλωση είμαι πολύ πηγμένος.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δυστυχώς θα χάσω και αυτόν τον καφέ αν και πολύ θα το ήθελα. Μέχρι τις 22 που έχει ο Νάκας μια εκδήλωση είμαι πολύ πηγμένος.
Κανεις προμο σε αρμονία και πιανα? :roflmao:
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Κανεις προμο σε αρμονία και πιανα? :roflmao:
Θα έρθει η Νατάσα η θα ντραπει;


Ο Νάκας έχει και κιθάρες και ντραμς δεν ξέρει τι να προμοταρει πρώτο
Όχι η αλήθεια είναι κάπου στην μέση. Θα δίνω πληροφορίες για αρμονία και κιθάρα και θα παίξω νομίζω και δύο μικρά λάιβ. Αν θέλετε θα έχει και πληροφορίες για προγράμματα από πολύ μικρές ηλικίες. Θα έχει πλάκα για τα πιτσιρίκια.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημέρα στην παρέα, μεθαύριο Τετάρτη θα τον πιούμε στης Μαρίας στη Νέα Σμύρνη, να χαβαλεδιασουμε για το τροφυ και να μοιραστούν μπλουζάκια (νομίζω).



Επίσης όσοι πίνετε τον καφέ με γάλα περαστικά σας.

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα στην παρέα, μεθαύριο Τετάρτη θα τον πιούμε στης Μαρίας στη Νέα Σμύρνη, να χαβαλεδιασουμε για το τροφυ και να μοιραστούν μπλουζάκια (νομίζω).



Επίσης όσοι πίνετε τον καφέ με γάλα περαστικά σας.

Ευτυχώς τον πίνω αντρικό.... :hh:
 

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
Καλημέρα στην παρέα, μεθαύριο Τετάρτη θα τον πιούμε στης Μαρίας στη Νέα Σμύρνη, να χαβαλεδιασουμε για το τροφυ και να μοιραστούν μπλουζάκια (νομίζω).



Επίσης όσοι πίνετε τον καφέ με γάλα περαστικά σας.

Ωραια θα σας δω στο καφε
 
Top Bottom