Καφές στην Αθήνα!

gsmaniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
R1200adv-NX 650-HRC Gandhi!!

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ρεπό και θα είμαι στους δρόμους από νωρίς, ευκαιρία να περάσω να σας δω καί να γνωρίσω καί όσους δεν έχω πετύχει στις βόλτες!!:friendship:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Honda Hornet 600
Kawasaki ZX6 600
KTM 990
Tiger 955
Tiger 800xrx
Ρεπό και εγώ αύριο αν και είμαι στο τρέξιμο θα το προσπαθήσω. Εκτός των άλλων φεύγω με γκρουπ τριήμερο και γυρίζω Σάββατο απόγευμα αδειάζω τσάντα γεμίζω τανκ μπανκ καβαλάω μηχανή και φεύγω βράδυ για Λεωνίδιο

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
TA 750
Ρεπό και εγώ αύριο αν και είμαι στο τρέξιμο θα το προσπαθήσω. Εκτός των άλλων φεύγω με γκρουπ τριήμερο και γυρίζω Σάββατο απόγευμα αδειάζω τσάντα γεμίζω τανκ μπανκ καβαλάω μηχανή και φεύγω βράδυ για Λεωνίδιο
Κουραγιο...

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Δυστυχώς θα χάσω και αυτόν τον καφέ αν και πολύ θα το ήθελα. Μέχρι τις 22 που έχει ο Νάκας μια εκδήλωση είμαι πολύ πηγμένος.

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δυστυχώς θα χάσω και αυτόν τον καφέ αν και πολύ θα το ήθελα. Μέχρι τις 22 που έχει ο Νάκας μια εκδήλωση είμαι πολύ πηγμένος.
Κανεις προμο σε αρμονία και πιανα? :roflmao:

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Κανεις προμο σε αρμονία και πιανα? :roflmao:
Θα έρθει η Νατάσα η θα ντραπει;

Ο Νάκας έχει και κιθάρες και ντραμς δεν ξέρει τι να προμοταρει πρώτο
Όχι η αλήθεια είναι κάπου στην μέση. Θα δίνω πληροφορίες για αρμονία και κιθάρα και θα παίξω νομίζω και δύο μικρά λάιβ. Αν θέλετε θα έχει και πληροφορίες για προγράμματα από πολύ μικρές ηλικίες. Θα έχει πλάκα για τα πιτσιρίκια.

Top Bottom