Καφές στην Αθήνα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Εντωμεταξύ ο Βαγγέλης τους δουλεύει, τους έχει πιάσει στην πάρλα για πάρει καμία ανάσα :p:laugh:
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Επενεβει ο Βαγγέλης με τεχνικές συμβουλές σαν παλιός ιδιοκτήτης, αλλά μόλις μου θυμησε να κλείσω τα φώτα πήρε μπροστά και με adidas.
Ξέρεις τι άκουσα ρε φίλε?
Άνοιξε τον διακόπτη να ανάψει το πράσινο της νεκρας, να ανάψει το φανάρι, να μην ανάψει το πίσω φανάρι, να ανάψει το δεξί φλας, να ανοίξει τον μισό από συμπιεστή ώστε να δουλεύει και ο αυτόματος αποσυμπίεσης, να φοράς Adidas γιατί με nike... Δεν
Και άλλα πολλά που δεν τα γράψαμε στο βιδεο
Επενεβει ο Βαγγέλης με τεχνικές συμβουλές σαν παλιός ιδιοκτήτης, αλλά μόλις μου θύμισε να κλείσω τα φώτα, πήρε μπροστά και με adidas. :friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επενεβει ο Βαγγέλης με τεχνικές συμβουλές σαν παλιός ιδιοκτήτης, αλλά μόλις μου θυμησε να κλείσω τα φώτα πήρε μπροστά και με adidas.

Επενεβει ο Βαγγέλης με τεχνικές συμβουλές σαν παλιός ιδιοκτήτης, αλλά μόλις μου θύμισε να κλείσω τα φώτα, πήρε μπροστά και με adidas. :friendship:
Πέρα από την πλάκα... Το τουτουρι είναι πολύ ωραίο και μπράβο για την ανακατασκευή
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
:friendship:Ωραια βραδιά πάντως γελάσαμε με καλή παρέα.
Με κάποια σχόλια γελάω ακόμα:

"Αυτός όταν ανεβαίνει στο μηχανάκι χάνει 70 μονάδες IQ και όταν κατεβαίνει του επιστρέφουν" :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Με κάποια σχόλια γελάω ακόμα:

"Αυτός όταν ανεβαίνει στο μηχανάκι χάνει 70 μονάδες IQ και όταν κατεβαίνει του επιστρέφουν" :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλό μήνα άπαντες και καλό καλοκαίρι!

Καφεδάκι Πέμπτη 3 Ιουνίου στου Αντώνη antsoar κατα τις 19:30.


Wanderlust Cafe
21 6800 8713
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Επενεβει ο Βαγγέλης με τεχνικές συμβουλές σαν παλιός ιδιοκτήτης, αλλά μόλις μου θύμισε να κλείσω τα φώτα, πήρε μπροστά και με adidas. :friendship:
Είχα ξεχάσει να απαντήσω εδώ σε όλους του καλοπροαίρετους που βλέπουν Γιαπωνέζικο και κλαίνε που δεν έχουν!!

Το TTR επειδή το είχα έχει μια ιδιαιτερότητα. Επειδή δεν έχει μπαταρία αλλά μόνο μανιβέλα άμα δεν έχεις κλείσει τα φώτα απο τον διακόπτη δεν παίρνει γιατί έχει ένα πηνίο τελοσπάντων που πρέπει να φορτίσει γι ανα δώσει τους πρώτους σπινθήρες!!:roflmao::roflmao:

Απλά επειδή ο Χρήστος το κυκλοφοράει μια στο τόσο γιατί είναι μπιμπελό κυριολεκτικά σαλονιού και το βλέπεις και παθαίνεις κοκομπλόκο το είχε ξεχάσει. Απλά το είχε μπουκώσει αρκετά και δεν μπόρεσα να γίνω μάγκας εγώ να το βάλω με τη μία μπροστά να θριαμβεύσει ο Κορυδαλλός για άλλη μια φορά!

Επίσης ο antsoar είναι ο μόνος που με κατάλαβε. Το χιούμορ και η πάρλα είναι απλά άμυνα να προλάβεις να πάρεις καμιά ανάσα όταν βαράς μανιβέλα και αν προσέξει κανείς στο βίντεο κρατάω λίγο και το καλάμι μου που έφαγα μια καλούτσικη αλλά συγκρατήθηκα να μην κυλήσει το δάκρυ..!

Αυτά και άλλα πολλά αυτή τη πέμπτη παρακαλώ!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Οποιος εχει DR350 παρακαλω να το φερει για... Καφεδοπροπονησεις Αττικης
:ha
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λευτέρη έχω καλύτερη πρόταση ΧΤ550 !!
Θελει κι αυτο ιεροτελεστία με ζωμο απο 21 μανιβελιες, 3' προσευχες, 4 ξερομανιβελιες και self test απο 10 παρθενες? :laugh::laugh:

 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Οποιος εχει DR350 παρακαλω να το φερει για... Καφεδοπροπονησεις Αττικης
:ha
Προτιμώ ένα cr500 darlin!!!! Χαχαχαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
DR650S , μονο μανιβελα. Και κανεις σε μια βδομαδα μπουτια σαν του Καραγκουνη.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σημερα Πεμπτη ειναι ο καφες?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Top Bottom