Καφές στην Αθήνα!

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Θα δεις τις φωτιές από τα ευρωπαϊκά
Εσύ κοίτα μπροστά σου εκεί τον δρόμο μην τρακάρεις καμία μαούνα και φτάσουν πάλι οι τιμές στα λάστιχα όσο κάνει μισό μηχανάκι
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Θα κρατάω ένα κόκκινο τριαντάφυλλο και από την άλλη δύο λίτρα λάδι δώρο για το γκουτσι

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Castrol SAE 10W 60; JASO MA, MA2; API SG four-stroke engines.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εσύ κοίτα μπροστά σου εκεί τον δρόμο μην τρακάρεις καμία μαούνα και φτάσουν πάλι οι τιμές στα λάστιχα όσο κάνει μισό μηχανάκι
Θα φέρω το δικό μου για προσαναμα χαχα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

Καφεδακι αυριο Τεταρτη, γυρω στις 7 και κατι ψιλα, στο στεκι του Χρηστου του Μπεργκου.
Θεμα συζητησης ......τι αλλο απο το bergo
Ενδυμα αυστηρα αδιευκρινιστο
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR

Καφεδακι αυριο Τεταρτη, γυρω στις 7 και κατι ψιλα, στο στεκι του Χρηστου του Μπεργκου.
Θεμα συζητησης ......τι αλλο απο το bergo
Ενδυμα αυστηρα αδιευκρινιστο
Θα το βάλω απο τώρα στο πρόγραμμα για να τα καταφέρω...για να δω τι θα καταφέρω...

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Θα το βάλω απο τώρα στο πρόγραμμα για να τα καταφέρω...για να δω τι θα καταφέρω...

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
Eλα Νικόλα να τα πούμε έχουμε καιρό ....και γω μεσα γυρίζοντας από την απομόνωση μου

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Eλα Νικόλα να τα πούμε έχουμε καιρό ....και γω μεσα γυρίζοντας από την απομόνωση μου

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αποστόλη, μια απο τα ίδια σε πιο ελαφριά μορφή η δική μου απομόνωση άντε να κάνουμε κόντρες απομόνωσης, ρε που πάμε...

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κλασικός καφές advride.gr, γράψανε τρία άτομα ότι θα έρθουν και λίγο ακόμα και θα χτυπάγαμε τα κουδούνια στην γειτονιά να μας δανείσουν καρέκλες :laugh:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ωραίο καφε-μπυρα-κρεπα-κλπ κάναμε.

Το πιο ωραίο εργαλείο είναι το Nuda ....μακραν
:thanx:


Ωραία ήταν και χάρηκα πολύ που επιτέλους μου δόθηκε η ευκαιρία να ανταλλάξω δυο κουβέντες με ανθρώπους που έτσι και αλλιώς ήθελα να γνωρίσω καλύτερα από κοντά.

:friendship::friendship::friendship:
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Καλημέρα. Ωραία ήταν, φάτσες που κόντευα να ξεχάσω, εγώ τουλάχιστον, ιστοριούλες. Έκανα ένα μικρό tour βέβαια αφού πέρασα απο μπροστά την πρώτη φορά, δεν το είδα και με τις απαγορεύσεις πάλι απο την αρχή.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ήμουν κι εγώ ένας που δεν είπε τίποτα πώς θα πάει και ήρθε!!

Γνήσιο μέλος Advride.gr :D:cool:

Προϋποθέσεις για VIP CARD @advride.gr

1)Ο υποψήφιος απαιτείται να έχει δημοσιεύσει minimum 3 αγγελίες μοτοσυκλέτας σε γνωστό ιστότοπο και να την έχει αποσύρει μετανιωμένος. Πλεονέκτημα θα θεωρηθεί να έχει συμπληρωθεί ένα σύνολο τουλάχιστον 10 σελίδων συζήτησης στο φόρουμ όπου θα έχουν πέσει σχόλια τύπου: α)πάρε ένα Transalp, β)κράτα το μέχρι να γεράσεις γ)να ήταν αλλιώς τα πράγματα θα το αγόραζα εγώ!

2)Ο υποψήφιος οφείλει να έχει παραβρεθεί σε ελάχιστο αριθμό 4 συναντήσεων-εκδηλώσεων του φόρουμ χωρίς να δώσει ούτε δείγμα πώς το σκέφτεται να εμφανιστεί! Σε περίπτωση που αυτό έχει συμβεί σε (2) Advtroffy η κάρτα μέλους μετατρέπεται αυτοδικαίως σε Golden card!

3)η συμμετοχή σε χωμάτινες βόλτες θεωρείται προαπαιτούμενο. Αποδεκτή εναλλακτική θεωρείται να είστε κάτοχος Adventure bike στημένο για να φτάσετε μέχρι Μογγολία απο χώμα με τεπόζιτο 40 λίτρα της Acerbis και να έχετε φάει 2 σετ 50/50 λάστιχα στην Αθηνών Κορίνθου ή άλλο κομμάτι του εθνικού δικτύου απο και προς τη δουλειά!

4)Στην αναζήτηση φράσεων ΄΄κλειδιών στην δραστηριότητα του μέλους πρέπει να εμφανιζονται διαχρονικά τα παρακάτω.. -τίμιο ξύλο-σπασμένος άξονας BMW-κάθε τρίτη μάστορα-Θοδωρή σου προτείνω ............. άμα δώσεις το vstrom- Γκάντυ δεν είναι-κοκκοράκια.. Έξτρα πόντοι θα δωθούν σε gay friendly αναφορές σε τεχνικά θέματα!

5)Η κατοχή περισσότερων απο 2 ΚΤΜ (ή των θυγατρικών της) θεωρείται ισοδύναμο πολυτεκνίας και οδηγεί στην δημιουργία GO FUND ME λογαριασμού και ψυχολογική υποστήριξη απο συμβεβλημένο ψυχίατρο του φόρουμ. Η Golden Card ανανεώνεται δωρεάν ετησίως και ανοίγεται θέμα με τίτλο ΄΄Intervention΄΄ όπου οι συμμετέχοντες υπερθεματίζουν για την αξιοπιστία των Γιαπωνέζικων

6)προσοχή στο παρακάτω. Σε θέματα ελαστικών. Οφείλουμε ανα τακτά χρονικά διαστήματα να τονίζουμε πώς ο καλύτερος συνδιασμός είναι ΜΤ21 μπροστά και Ε09 πίσω αρκεί να ξέρει ο αναβατης πως αν πάθει ποτέ λάστιχο πίσω θα πεθάνει στο βουνό και θα τον φάνε τα σκυλιά!

7)Τουλάχιστον μία φορά πρέπει να εμπιστευτήκατε το ΠΟΥΛΙ σε πλοήγηση και να βρεθήκατε Βουλγαρία ενώ πηγαίνατε Πελοπόννησο!

8)Η κατοχή σκούτερ θεωρείται αίρεση. Μπορείτε να είστε κάτοχος αλλά δεν θα το αναφέρετε ποτέ θα το πάρετε μαζί σας στο τάφο!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ήμουν κι εγώ ένας που δεν είπε τίποτα πώς θα πάει και ήρθε!!

Γνήσιο μέλος Advride.gr :D:cool:

Προϋποθέσεις για VIP CARD @advride.gr

1)Ο υποψήφιος απαιτείται να έχει δημοσιεύσει minimum 3 αγγελίες μοτοσυκλέτας σε γνωστό ιστότοπο και να την έχει αποσύρει μετανιωμένος. Πλεονέκτημα θα θεωρηθεί να έχει συμπληρωθεί ένα σύνολο τουλάχιστον 10 σελίδων συζήτησης στο φόρουμ όπου θα έχουν πέσει σχόλια τύπου: α)πάρε ένα Transalp, β)κράτα το μέχρι να γεράσεις γ)να ήταν αλλιώς τα πράγματα θα το αγόραζα εγώ!

2)Ο υποψήφιος οφείλει να έχει παραβρεθεί σε ελάχιστο αριθμό 4 συναντήσεων-εκδηλώσεων του φόρουμ χωρίς να δώσει ούτε δείγμα πώς το σκέφτεται να εμφανιστεί! Σε περίπτωση που αυτό έχει συμβεί σε (2) Advtroffy η κάρτα μέλους μετατρέπεται αυτοδικαίως σε Golden card!

3)η συμμετοχή σε χωμάτινες βόλτες θεωρείται προαπαιτούμενο. Αποδεκτή εναλλακτική θεωρείται να είστε κάτοχος Adventure bike στημένο για να φτάσετε μέχρι Μογγολία απο χώμα με τεπόζιτο 40 λίτρα της Acerbis και να έχετε φάει 2 σετ 50/50 λάστιχα στην Αθηνών Κορίνθου ή άλλο κομμάτι του εθνικού δικτύου απο και προς τη δουλειά!

4)Στην αναζήτηση φράσεων ΄΄κλειδιών στην δραστηριότητα του μέλους πρέπει να εμφανιζονται διαχρονικά τα παρακάτω.. -τίμιο ξύλο-σπασμένος άξονας BMW-κάθε τρίτη μάστορα-Θοδωρή σου προτείνω ............. άμα δώσεις το vstrom- Γκάντυ δεν είναι-κοκκοράκια.. Έξτρα πόντοι θα δωθούν σε gay friendly αναφορές σε τεχνικά θέματα!

5)Η κατοχή περισσότερων απο 2 ΚΤΜ (ή των θυγατρικών της) θεωρείται ισοδύναμο πολυτεκνίας και οδηγεί στην δημιουργία GO FUND ME λογαριασμού και ψυχολογική υποστήριξη απο συμβεβλημένο ψυχίατρο του φόρουμ. Η Golden Card ανανεώνεται δωρεάν ετησίως και ανοίγεται θέμα με τίτλο ΄΄Intervention΄΄ όπου οι συμμετέχοντες υπερθεματίζουν για την αξιοπιστία των Γιαπωνέζικων

6)προσοχή στο παρακάτω. Σε θέματα ελαστικών. Οφείλουμε ανα τακτά χρονικά διαστήματα να τονίζουμε πώς ο καλύτερος συνδιασμός είναι ΜΤ21 μπροστά και Ε09 πίσω αρκεί να ξέρει ο αναβατης πως αν πάθει ποτέ λάστιχο πίσω θα πεθάνει στο βουνό και θα τον φάνε τα σκυλιά!

7)Τουλάχιστον μία φορά πρέπει να εμπιστευτήκατε το ΠΟΥΛΙ σε πλοήγηση και να βρεθήκατε Βουλγαρία ενώ πηγαίνατε Πελοπόννησο!

8)Η κατοχή σκούτερ θεωρείται αίρεση. Μπορείτε να είστε κάτοχος αλλά δεν θα το αναφέρετε ποτέ θα το πάρετε μαζί σας στο τάφο!
Γεια σας με λενε Παπαχρονη και είμαι από Πυργο (Μπουργκάς)
Μου ειπε να γραφτω στο φορουμ ενα πουλακι
Ειμαι νέο μελος με μια τιμια πορτοκαλι Vespa 200 Rally του ΄79
Ψαχνω εδώ και καιρο MT21 90/90-10 για μπροστα και δεν βρισκω
Να το πουλησω? Τι λετε?
:ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Γεια σας με λενε Παπαχρονη και είμαι από Πυργο (Μπουργκάς)
Μου ειπε να γραφτω στο φορουμ ενα πουλακι
Ειμαι νέο μελος με μια τιμια πορτοκαλι Vespa 200 Rally του ΄79
Ψαχνω εδώ και καιρο MT21 90/90-10 για μπροστα και δεν βρισκω
Να το πουλησω? Τι λετε?
:ha
Κοίτα η περίπτωση σου είναι τυπική. Mt21 δεν θα βρεις λόγω ελλείψεων. Θα έλεγα να βάλεις ανταλλαγή στο car με βέσπα που να φοράει Mt21 αν και κανονικά πρέπει να σε θάψουν με αυτή που έχεις. Σου κάνει τα χουγια. Εντουραδες σε παει, ταξιδάκι θα κάνεις, δεν έχεις λόγο να μας πρήζεις τον έρωτα.. Μπούλο! Επόμενος..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom