Καφές στην Αθήνα!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Κοίτα η περίπτωση σου είναι τυπική. Mt21 δεν θα βρεις λόγω ελλείψεων. Θα έλεγα να βάλεις ανταλλαγή στο car με βέσπα που να φοράει Mt21 αν και κανονικά πρέπει να σε θάψουν με αυτή που έχεις. Σου κάνει τα χουγια. Εντουραδες σε παει, ταξιδάκι θα κάνεις, δεν έχεις λόγω να μας πρήζεις τον έρωτα.. Μπούλο! Επόμενος..
Θα τα πω όλα στο πουλακι. Ακους εκει τυπικη.
:ha
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Γεια σας με λενε Παπαχρονη και είμαι από Πυργο (Μπουργκάς)
Μου ειπε να γραφτω στο φορουμ ενα πουλακι
Ειμαι νέο μελος με μια τιμια πορτοκαλι Vespa 200 Rally του ΄79
Ψαχνω εδώ και καιρο MT21 90/90-10 για μπροστα και δεν βρισκω
Να το πουλησω? Τι λετε?
:ha
Έχω παρόμοιο πρόβλημα κύριε Παπαχρόνη
Μετά από πολύ ψάξιμο και ώριμη σκέψη κατέληξα σε ένα agility 150 που να μπορώ να κάνω τα πάντα ,από διηπειρωτικό ταξίδι μέχρι αναρρίχηση σε μονοπάτια ,όχι τίποτα extreme,καμία 70αρα κλίση !!
Δυσκολεύομαι λίγο στα λάστιχα και δεν βρίσκω για να μπορώ και στα πιο δύσκολα γιατί βλέπω ότι το όχημα έχει δυνατότητες αράχνης !!!
έχετε κάτι να προτείνετε σαν εναλλακτική σε λάστιχο εκεί που υστερεί δηλαδήςςς μιας και το υπόλοιπο σύνολο είναι το ιδανικό για τέτοια χρήση




Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Έχω παρόμοιο πρόβλημα κύριε Παπαχρόνη
Μετά από πολύ ψάξιμο και ώριμη σκέψη κατέληξα σε ένα agility 150 που να μπορώ να κάνω τα πάντα ,από διηπειρωτικό ταξίδι μέχρι αναρρίχηση σε μονοπάτια ,όχι τίποτα extreme,καμία 70αρα κλίση !!
Δυσκολεύομαι λίγο στα λάστιχα και δεν βρίσκω για να μπορώ και στα πιο δύσκολα γιατί βλέπω ότι το όχημα έχει δυνατότητες αράχνης !!!
έχετε κάτι να προτείνετε σαν εναλλακτική σε λάστιχο εκεί που υστερεί δηλαδήςςς μιας και το υπόλοιπο σύνολο είναι το ιδανικό για τέτοια χρήση




Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα ρωτουσα τον μηχανικο μου φιλε, αλλα αν του πω για μαρκες οπως Kymco, Voge και αλλα τετοια, θα με ρωτησει αν εχω κρατησει την αποδειξη για να το παω πισω στα Jumbo να μου το αλλαξουν. :roflmao:
Και οπως λεει ενας παγκοσμιος σ ενα βιδεο, sorry.
:ha
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Βαγγέλη εγώ δικαιούμαι Platinum κάρτα και παρακαλώ όπως ετοιμαστεί οσονούπω.
Μιας και δεν βρίσκω παρέα για την άλλη άκρη του κόσμου παράτησα το ΚΤΜ,
και ετοιμάζω το Crypton για κάτι πιο κοντινό το καλοκαίρι Erzberg
με τα λάστιχα θα είμαι εντάξει γρανάζια δεν ξέρω τι να βάλω,
ναι θα ανέβω το ανηφόρι αλλά φοβάμαι ότι θα με περνάνε από παντού στο ίσιωμα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ήμουν κι εγώ ένας που δεν είπε τίποτα πώς θα πάει και ήρθε!!

Γνήσιο μέλος Advride.gr :D:cool:

Προϋποθέσεις για VIP CARD @advride.gr

1)Ο υποψήφιος απαιτείται να έχει δημοσιεύσει minimum 3 αγγελίες μοτοσυκλέτας σε γνωστό ιστότοπο και να την έχει αποσύρει μετανιωμένος. Πλεονέκτημα θα θεωρηθεί να έχει συμπληρωθεί ένα σύνολο τουλάχιστον 10 σελίδων συζήτησης στο φόρουμ όπου θα έχουν πέσει σχόλια τύπου: α)πάρε ένα Transalp, β)κράτα το μέχρι να γεράσεις γ)να ήταν αλλιώς τα πράγματα θα το αγόραζα εγώ!

2)Ο υποψήφιος οφείλει να έχει παραβρεθεί σε ελάχιστο αριθμό 4 συναντήσεων-εκδηλώσεων του φόρουμ χωρίς να δώσει ούτε δείγμα πώς το σκέφτεται να εμφανιστεί! Σε περίπτωση που αυτό έχει συμβεί σε (2) Advtroffy η κάρτα μέλους μετατρέπεται αυτοδικαίως σε Golden card!

3)η συμμετοχή σε χωμάτινες βόλτες θεωρείται προαπαιτούμενο. Αποδεκτή εναλλακτική θεωρείται να είστε κάτοχος Adventure bike στημένο για να φτάσετε μέχρι Μογγολία απο χώμα με τεπόζιτο 40 λίτρα της Acerbis και να έχετε φάει 2 σετ 50/50 λάστιχα στην Αθηνών Κορίνθου ή άλλο κομμάτι του εθνικού δικτύου απο και προς τη δουλειά!

4)Στην αναζήτηση φράσεων ΄΄κλειδιών στην δραστηριότητα του μέλους πρέπει να εμφανιζονται διαχρονικά τα παρακάτω.. -τίμιο ξύλο-σπασμένος άξονας BMW-κάθε τρίτη μάστορα-Θοδωρή σου προτείνω ............. άμα δώσεις το vstrom- Γκάντυ δεν είναι-κοκκοράκια.. Έξτρα πόντοι θα δωθούν σε gay friendly αναφορές σε τεχνικά θέματα!

5)Η κατοχή περισσότερων απο 2 ΚΤΜ (ή των θυγατρικών της) θεωρείται ισοδύναμο πολυτεκνίας και οδηγεί στην δημιουργία GO FUND ME λογαριασμού και ψυχολογική υποστήριξη απο συμβεβλημένο ψυχίατρο του φόρουμ. Η Golden Card ανανεώνεται δωρεάν ετησίως και ανοίγεται θέμα με τίτλο ΄΄Intervention΄΄ όπου οι συμμετέχοντες υπερθεματίζουν για την αξιοπιστία των Γιαπωνέζικων

6)προσοχή στο παρακάτω. Σε θέματα ελαστικών. Οφείλουμε ανα τακτά χρονικά διαστήματα να τονίζουμε πώς ο καλύτερος συνδιασμός είναι ΜΤ21 μπροστά και Ε09 πίσω αρκεί να ξέρει ο αναβατης πως αν πάθει ποτέ λάστιχο πίσω θα πεθάνει στο βουνό και θα τον φάνε τα σκυλιά!

7)Τουλάχιστον μία φορά πρέπει να εμπιστευτήκατε το ΠΟΥΛΙ σε πλοήγηση και να βρεθήκατε Βουλγαρία ενώ πηγαίνατε Πελοπόννησο!

8)Η κατοχή σκούτερ θεωρείται αίρεση. Μπορείτε να είστε κάτοχος αλλά δεν θα το αναφέρετε ποτέ θα το πάρετε μαζί σας στο τάφο!
Βαγγελακη εγώ με τα 4 ΚΤΜια τι παίρνω?!?!
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Θα περάσει από κάπου πούλμαν ΑΜΕΑ ;
κι εγώ ΑΜΕΑ εδώ και καιρό… αλλά επειδή τυχαίνει να είναι διπλά στο σπίτι μου λέω να εμφανιστώ :)
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
tc-drift tc-drift Έλα με το lc θα φέρω μέτρο

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έχει καμία πλατεία εκεί κοντά να φουνταρω τη δεξιά?
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Έχει καμία πλατεία εκεί κοντά να φουνταρω τη δεξιά?
Στο γήπεδο του Πανιωνίου.
Έτσι κι αλλιώς άπατος έχει πάει, τα τελευταία χρόνια.
 
Top Bottom