Καφές στην Αθήνα!

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Νταξ....Αθήνα δε το λες αλλά εδώ δίπλα είναι !
Κατά τις 20:00 θα είμαι στο κιόσκι στη ρεματιά Βαρνάβα για καφεδάκι και καμιά δροσερή μπύρα κάτω από τα πλατάνια !
Αν έχει όρεξη κάνεις θα με βρει εκεί με το Kawasaki ....αν και πράσινο θα είναι καμουφλαρισμένο στο τοπίο αλλά κάτι θα φαίνεται :wacky:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νταξ....Αθήνα δε το λες αλλά εδώ δίπλα είναι !
Κατά τις 20:00 θα είμαι στο κιόσκι στη ρεματιά Βαρνάβα για καφεδάκι και καμιά δροσερή μπύρα κάτω από τα πλατάνια !
Αν έχει όρεξη κάνεις θα με βρει εκεί με το Kawasaki ....αν και πράσινο θα είναι καμουφλαρισμένο στο τοπίο αλλά κάτι θα φαίνεται :wacky:
Βαλε στιγμα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βαλε στιγμα
Αν κατάλαβα που λέει πας για Καπανδρίτι και πριν μπεις Καπανδρίτι στρίβεις δεξιά για Βαρνάβα. Περίπου στα 3-4 km αν θυμάμαι καλά έχει μια καφετέρια τύπου βανακι με τραπεζάκια σε μια συστάδα δέντρων δίπλα στο ρυάκι.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αν κατάλαβα που λέει πας για Καπανδρίτι και πριν μπεις Καπανδρίτι στρίβεις δεξιά για Βαρνάβα. Περίπου στα 3-4 km αν θυμάμαι καλά έχει μια καφετέρια τύπου βανακι με τραπεζάκια σε μια συστάδα δέντρων δίπλα στο ρυάκι.
Ακριβώς Βαγγέλη!!!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ήθελα να έρθω ρε γαμωτο για καφεδάκι αλλά εκεινη την ώρα έχω μια υποχρέωση. Φτουυ.
Την επόμενη Βαγγέλη, θα κρατήσουν οι ζέστες!!!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Νταξ....Αθήνα δε το λες αλλά εδώ δίπλα είναι !
Κατά τις 20:00 θα είμαι στο κιόσκι στη ρεματιά Βαρνάβα για καφεδάκι και καμιά δροσερή μπύρα κάτω από τα πλατάνια !
Αν έχει όρεξη κάνεις θα με βρει εκεί με το Kawasaki ....αν και πράσινο θα είναι καμουφλαρισμένο στο τοπίο αλλά κάτι θα φαίνεται :wacky:
Έχω ρεπό :happy:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ξεκινάω τώρα
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ευχαριστώ για την παρέα παίδες ,να είμαστε καλά να δροσιζόμαστε ,επιστροφή στους 34 βαθμούς τώρα :wacky:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Top Bottom