Καφές στην Ελάτη με πασπάλισμα απο μπόλικα χλμ ....

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
σε βολεύει εκεί η πριν τα διόδια της Ελευσίνας ;
Ελευσίνα λίγο πιο βολική για να μπω Αττική οδό αντί να κάνω βόλτα από παραλία, αλλά δεν θα τα χαλάσουμε σε αυτό.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Μάλλον θα ακολουθήσω και εγώ (την άνοδο τουλάχιστον)

Θα γράψω για πιο σίγουρα το απόγευμα και το σημείο που θα σας περιμένω στην εθνική μετά το Κιάτο
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Δεν έχω ασημί μηχανάκι. Ασημένια βέλη όσο θυμάμαι λέγανε της mercedes στους αγώνες

Εντωμεταξύ καλή ιδέα το μικρό το bmwδάκι μία χαρά ταξιδεύει ξεκουραστώ από κινητήρα τουλάχιστον και οικονομικό από την άλλη σκέφτομαι ότι πάνω σε αυτή τη σέλα μεγάλη ασφάλεια τιμή δεν έχω πάει ποτέ γιατί σε ότι έχει μετακινηθεί ήτανε χωμάτινη και δεν καθόμουνα και πολύ, και από την άλλη αν πεις ότι πρέπει να γίνει άτακτη υποχώρηση για Αθήνα Δεν νομίζω ότι δίνει ποτέ τέτοια δυνατότητα

Επίσης google voice type λίγο ασταδιαλα
ναι πολύ ξεκούραστο το bmwακι αν σε περιμένουν πίσω στο σπίτι κανα 3αρι μασέρ για να σε ισιωσουν.παρε το ενιαμισο να ευχαριστηθεις βόλτα.

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
ναι πολύ ξεκούραστο το bmwακι αν σε περιμένουν πίσω στο σπίτι κανα 3αρι μασέρ για να σε ισιωσουν.παρε το ενιαμισο να ευχαριστηθεις βόλτα.

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το θυμάμαι ότι εσένα δεν σε είχε βολέψει. Και η πικρή αλήθεια είναι ότι το έχω κάνει ελάχιστα χιλιόμετρα. Από την άλλη επειδή όλες τις φορές που το έχω πάρει ήμουν κυριολεκτικά 10:00 ώρα επάνω του δεν ένιωσα άσχημα παρά την κούραση. Πιο πολύ με ενόχλησε η μέση μου στην όρθια οδήγηση παρά ο πισινός μου.

Αν βρω λάστιχα για χωμάτινη χρήση γιατί αυτά που έχει θέλουν αλλαγή, θα το πάω μία καλή ημερήσια για να λιώσει το τακούνι εντελώς πριν το αλλάξω.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Ελευσίνα λίγο πιο βολική για να μπω Αττική οδό αντί να κάνω βόλτα από παραλία, αλλά δεν θα τα χαλάσουμε σε αυτό.
Οπότε τα λέμε στην Ελευσίνα.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Μάλλον θα ακολουθήσω και εγώ (την άνοδο τουλάχιστον)

Θα γράψω για πιο σίγουρα το απόγευμα και το σημείο που θα σας περιμένω στην εθνική μετά το Κιάτο
Οκ, αναμένουμε,

thenos υπολόγισε για 4 και αν δεν έρθει ο Γιάννης αναγκαστικά θα μοιραστούμε το μερίδιο του :yew:
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Τελικά δεν θα έρθω γιατί πρέπει να είμαι πίσω σχετικά νωρίς.

Καλά να περάσετε και εγώ θα βολτάρω πιο νότια ;)
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Δουλεύω την Παρασκευή,αλλιώς σας έψηνα από κάνα καφέ να τα πούμε λίγο,να πάρετε και μια ανάσα και να συνεχίσετε.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλό δρόμο και καλή αντάμωση παλικάρια!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τι ώρα θα φύγεις αύριο;

Λογικά πέντε και κάτι, να βάλω και βενζίνη.

Εντάξει, καλά είναι.

Πέντε και κάτι το πρωί.

Α ΔΕΝ ΠΆΤΕ ΚΑΛΆ


Wisdom of the 8 year old.


Εν τω μεταξύ Σάββατο νωρίς νωρίς μνημόσυνο στην άλλη άκρη της Αττικής, "θα έχετε γυρίσει;" Η απορία της μεγάλης...
 
Top Bottom