Καφές στην Ελάτη με πασπάλισμα απο μπόλικα χλμ ....

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Παναγιώτη ο πλούτος και η ποικιλία στις απεικονίσεις των φωτογραφιών μαρτυρά μια υπέροχη βόλτα και το τρόπο με τον οποίο μου αρέσει να ταξιδεύω, να σταματάω συχνά και να ρουφάω τα τοπία.
Άμα σου πώ ότι όταν το έγραφα σε σκεφτόμουν ...
Θα κάτσει να το διαβάσει και κάθε τρεις και λίγο θα βλέπει την "αγάπη του":D:D:D
τι τραβάς και εσύ ...:friendship:
 

tsp

Μέλος
Όνομα
Θωμάς
Μοτό
701
Μάλλον στα Μηλιανά χάσατε το δρόμο,έπρεπε να στρίψετε δεξιά.Μετα τα τούνελ της Καρδίτσας πολύ όμορφος είναι και ο δρόμος αριστερά που περνά το Ανθηρό και ανεβαίνει ένα "πάσο" συναντώντας το δρόμο πιο βόρεια Άρτας Τρικάλων
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Μάλλον στα Μηλιανά χάσατε το δρόμο,έπρεπε να στρίψετε δεξιά.Μετα τα τούνελ της Καρδίτσας πολύ όμορφος είναι και ο δρόμος αριστερά που περνά το Ανθηρό και ανεβαίνει ένα "πάσο" συναντώντας το δρόμο πιο βόρεια Άρτας Τρικάλων
Όντως εκεί την πατήσαμε ...
Αλλά δεν πειράζει θα την ξανακάνουμε ....
Άκουσα ότι κάποιος θέλει να δοκιμάσει ποιοτικό οίνο Ελάτης ...
ακούει ο petros KLR !!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πραγματικά δεν ξέρω τι να γράψω που έγινα η αφορμή για να ταξιδέψουν τέσσερις αναβάτες συνεχόμενα (με ελάχιστες στάσεις) για 19 ώρες και 850km...
Παναγιώτη ευχαριστώ για το υπέροχο δώρο και όλους σας για την επίσκεψη φυσικά!
Το μόνο που με χάλασε είναι ότι λόγω της δουλειάς ο χρόνος περιορίστηκε πάρα πολύ ώστε να τα πούμε όσο θα ήθελα...
Ελπίζω σε μία επανάληψη σύντομα.
Τα κείμενα εξαιρετικά (είναι πάρα πολύ κοντά σε αυτά που θα ήθελα να γράφω αλλά ποτέ δε μου βγαίνουν όπως τα θέλω) καθώς και οι φωτογραφίες!
Χάρηκα ιδιαίτερα που όλοι φτάσατε ασφαλείς στις οικογένειες σας γιατί όσο να'ναι ένα άγχος υπάρχει...
Παναγιώτη, Γιάννη, Στέλιο και Βύρωνα εις το επανιδείν!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Διαδρομαρες κάνατε.. μαζί με ωραίες φωτό..
Αυτό με τα κρασιά του Ελατιωτη μόνο στους Ευρωπαίους...να ξες τό κρατάω...
Σέ μας τους Γιαπωνέζους.. τίποτα..!!!!!
[url=https://imgbb.com/][/URL]
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πραγματικά δεν ξέρω τι να γράψω που έγινα η αφορμή για να ταξιδέψουν τέσσερις αναβάτες συνεχόμενα (με ελάχιστες στάσεις) για 19 ώρες και 850km...
Παναγιώτη ευχαριστώ για το υπέροχο δώρο και όλους σας για την επίσκεψη φυσικά!
Το μόνο που με χάλασε είναι ότι λόγω της δουλειάς ο χρόνος περιορίστηκε πάρα πολύ ώστε να τα πούμε όσο θα ήθελα...
Ελπίζω σε μία επανάληψη σύντομα.
Τα κείμενα εξαιρετικά (είναι πάρα πολύ κοντά σε αυτά που θα ήθελα να γράφω αλλά ποτέ δε μου βγαίνουν όπως τα θέλω) καθώς και οι φωτογραφίες!
Χάρηκα ιδιαίτερα που όλοι φτάσατε ασφαλείς στις οικογένειες σας γιατί όσο να'ναι ένα άγχος υπάρχει...
Παναγιώτη, Γιάννη, Στέλιο και Βύρωνα εις το επανιδείν!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε Παναγιώτη!!! Ποιος κάνει τη σήμερον ημέρα δώρο ολόκληρο ηχοσύστημα μαζί με Multimedia συσκευή;;;;

R.E.H φίλε, το οπτικό θέμα είναι απλά μια πρώτη εντύπωση. Από εκεί και πέρα όπως σου έχω γράψει και πιθανά να νόμισες ότι ήταν μια "απλή καλή κουβέντα" τις μοτοσυκλέτες τις ομορφαίνουν οι κάτοχοι τους. Εσύ έχεις αποδείξεις ότι τις ταξιδεύεις και μας χαρίζεις όμορφες εικόνες που εξιστορούν ταξίδια, δεν είναι απλά ένα αποτύπωμα. Moto Guzzi for ever!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ρε Παναγιώτη!!! Ποιος κάνει τη σήμερον ημέρα δώρο ολόκληρο ηχοσύστημα μαζί με Multimedia συσκευή;;;;

R.E.H φίλε, το οπτικό θέμα είναι απλά μια πρώτη εντύπωση. Από εκεί και πέρα όπως σου έχω γράψει και πιθανά να νόμισες ότι ήταν μια "απλή καλή κουβέντα" τις μοτοσυκλέτες τις ομορφαίνουν οι κάτοχοι τους. Εσύ έχεις αποδείξεις ότι τις ταξιδεύεις και μας χαρίζεις όμορφες εικόνες που εξιστορούν ταξίδια, δεν είναι απλά ένα αποτύπωμα. Moto Guzzi for ever!!!
Εάν εννοείς το πάνω-πάνω είναι πικάπ... ;)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εάν εννοείς το πάνω-πάνω είναι πικάπ... ;)
Μα λέω τι δουλειά έχει αυτό το multimedia πάνω από το ηχοσύστημα! Ωραίος και old time Clasic. Έχω κι εγώ ένα πικ-απ σε χρήση της Stanton αλλά λόγω κάποιων θεμάτων δεν έχω πλέον το Cd και τον αναλογικό ενισχυτή, πέρασα σε μοντερνισμούς με AV και Bluray.

Ωραίο το δωράκι του Πάνου και μου αρέσει που επέλεξε τη δικάβαλη εικόνα!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αν έρθεις με το Himalayan θα έρθω με το ΧΤ.
Πρέπει όμως να διαλέξω ποιό από τα 2, το motard ή το enduro...
Και στροφιλίκια έχουμε και ωραία χώματα...
Διαλέχτε...:p
 
Top Bottom