Κινέζικα TABLET η νέα μόδα;;;; [emoji711][emoji697][emoji630]

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μου πετάει τώρα τελευταία ο Άλις κάποια τάμπλετ που φαίνονται ωραία αλλα και πολύ οικονομικό και δεν ξέρω πόσο ποιότητα είναι από σήμα gps και από αδιάβροχο ποίηση ..... Έχετε εικόνα η προσωπική εμπειρία από κάτι παρόμοια (αλλά να έχει περάσει από κακουχίες)


Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€97.15 32%OFF | 5 inch Portable Motorcycle Car Play Screen GPS LCD Display IPX7 Waterproof Monitor For Wireless Apple CarPlay Android Auto

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Μου πετάει τώρα τελευταία ο Άλις κάποια τάμπλετ που φαίνονται ωραία αλλα και πολύ οικονομικό και δεν ξέρω πόσο ποιότητα είναι από σήμα gps και από αδιάβροχο ποίηση ..... Έχετε εικόνα η προσωπική εμπειρία από κάτι παρόμοια (αλλά να έχει περάσει από κακουχίες)


Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€97.15 32%OFF | 5 inch Portable Motorcycle Car Play Screen GPS LCD Display IPX7 Waterproof Monitor For Wireless Apple CarPlay Android Auto

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αποστόλη, αυτό είναι απλά μια οθόνη.
το συνδέεις είτε ασύρματα είτε ενσύρματα με το κινητό σου και σου δείχνει την οθόνη του κινητού σου.
για gps χρησιμοποιείτε το κινητό σου
oπως συμβαίνει στα σύγχρονα αυτοκίνητα (και μηχανές) με λειτουργία android auto η apple car play.
:friendship:
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Και εγώ θα ήθελα κάτι τέτοιο.
Αμφιβάλω όμως αν είναι αρκετά φωτεινή η οθόνη για να φαίνεται στον ήλιο.

Αν έχει πάρει κάποιος ας μας πει εντυπώσεις.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Μου πετάει τώρα τελευταία ο Άλις κάποια τάμπλετ που φαίνονται ωραία αλλα και πολύ οικονομικό και δεν ξέρω πόσο ποιότητα είναι από σήμα gps και από αδιάβροχο ποίηση ..... Έχετε εικόνα η προσωπική εμπειρία από κάτι παρόμοια (αλλά να έχει περάσει από κακουχίες)


Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€97.15 32%OFF | 5 inch Portable Motorcycle Car Play Screen GPS LCD Display IPX7 Waterproof Monitor For Wireless Apple CarPlay Android Auto

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Carpuride , o Μπάρμπα μπριλιος στο τρεησο :
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Θεωρητικά, δίνει λύση στο να μην έχουμε το κινητό μας πάνω στην μοτοσυκλέτα. Ενδιαφέρον!
Μπορούμε να χειριζόμαστε την οθόνη και λειτουργούμε το κινητό μας? Δηλαδή, να πλοηγούμαστε στο google maps, να βάζουμε μουσική κτλ με το τηλέφωνο στην τσέπη?
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Θεωρητικά, δίνει λύση στο να μην έχουμε το κινητό μας πάνω στην μοτοσυκλέτα.
Μειονέκτημα όμως ότι το κινητό στην τσέπη δεν φορτίζει, και επειδή θα δουλεύει συνέχεια, θα ξεφορτίζει και γρήγορα.
Ενώ το κινητό πάνω στη βάση, μπορεί να φορτίζει.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μου πετάει τώρα τελευταία ο Άλις κάποια τάμπλετ που φαίνονται ωραία αλλα και πολύ οικονομικό και δεν ξέρω πόσο ποιότητα είναι από σήμα gps και από αδιάβροχο ποίηση ..... Έχετε εικόνα η προσωπική εμπειρία από κάτι παρόμοια (αλλά να έχει περάσει από κακουχίες)


Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€97.15 32%OFF | 5 inch Portable Motorcycle Car Play Screen GPS LCD Display IPX7 Waterproof Monitor For Wireless Apple CarPlay Android Auto

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η συγκεκριμένη οθόνη είναι 5 ιντσών οπότε δεν το λες και tablet...
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Μειονέκτημα όμως ότι το κινητό στην τσέπη δεν φορτίζει, και επειδή θα δουλεύει συνέχεια, θα ξεφορτίζει και γρήγορα.
Ενώ το κινητό πάνω στη βάση, μπορεί να φορτίζει.
και τι εμποδίζει το κινητό να φορτίζει όσο το έχεις στην τσέπη ;
:friendship:
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
και τι εμποδίζει το κινητό να φορτίζει όσο το έχεις στην τσέπη ;
:friendship:
Για να μη γεμίζουμε καλώδια.

Τώρα αν τον χειμώνα φοράς θερμαινόμενα εσώρουχα, μπορεί να βγάζουν μία μπριζούλα usb γιά να φορτίζεις το κινητό στην τσέπη.:D
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχει και εφταρα ,αλλά πολύ μπουγιο θεωρω
Triumph tiger 900&1200 δεν εγκρίνουν αυτό το ποστ. Africa 1100 με 6.5" απλά σηκώνει το φρύδι.
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Carpuride , o Μπάρμπα μπριλιος στο τρεησο :
Απο αυτά έχω δει αρκετά video να κυκλοφορούν με καλές κριτικές..
Δεν έχω όμως προσωπική εμπειρία
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€137.88 40%OFF | MAXCA C5 Pro Waterproof Motorcycle Carplay Wireless Android Auto Screen Motobike Navigation Multimedia Player
 

fumantsu

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KTM 1190 ADVENTURE R
Με ενδιαφέρει και εμένα.
Τώρα έχω ένα παλιό Xiaomi και κάνω την δουλειά μου αλλά θα ήθελα να έχω συνδεδεμένο το κινητό με android auto αλλά και την ενδοεπικοινωνία και πχ να βλέπω ποιος με παίρνει για να σηκώσω ή όχι ή τα μηνύματα κλπ.
Το κυρίως κινητό δε το θέλω πάνω στο μηχανάκι μη το χάσω πουθενά ή σε βροχή να μη χρειαστώ να το κρύβω.

Το θέμα φόρτισης για το κινητό δεν με απασχολεί, υπάρχουν άλλοι τρόποι αν χρειάζεται. Διπλός φορτιστής, powerbank.

Της Carpuride είναι νομίζω λίγο ακριβό, το 7" βγαίνει στα 180 euro.
Από Κίνα με τόσα χρήματα παίρνεις και με κάμερες.
Αλλά δεν ξέρω αν έχει προχωρήσει σε αγορά ή δοκιμάσει κάποιος.

Επίσης χαζεύοντας βρήκα και αυτό.
Ώστε να κάνεις android auto ένα άλλο android device αλλά δε βλέπω καλά σχόλια και μάλλον δε θα παίζει σωστά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom