Κινεζούλες...

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Λοιπόν η προςωπικη μου γνωμη ειναι οτι αυτα τα εργαλεία ειναι του έξω απο εδω διότι σε αποσπούν, σε επηρεάζουν ,μην τα βάζετε !!!
Αυτα !!!!!
συμφωνώ!
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
συμφωνώ!
Οπότε είσαι και εσυ ενας ακόμη που δεν δουλεύει το ραδιοσιντί στο αμάξι του και όποιος κάνει το λάθος να το ανοίξει, του τραβάς μια ανάποδη στο χέρι που πήγε να κάνει το κακό..:friend:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Την πρώτη φορά δεν είχε τίποτα, τώρα με κάτι νεα μέτρα που πήρε τ'αφτί μου αν εννοείς αυτό, κάτσε να δούμε προς τα τέλη Σεπτέμβρη που μου ερχεται.
Συγκεκριμένα το gearbest που έβαλε στο λινκ ο Σάββας, έχει αποθήκες στην Ευρώπη και στα στέλνει έτσι, οπότε δε παίζει κίνδυος τελωνείου. Έχω πάρει 2 φορές κινητό τηλέφωνο για το γιο ενός φίλου μου, του οποίου του τα έκλεψαν 2 φορές!!! Ήρθαν από Ολλανδία.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οπότε είσαι και εσυ ενας ακόμη που δεν δουλεύει το ραδιοσιντί στο αμάξι του και όποιος κάνει το λάθος να το ανοίξει, του τραβάς μια ανάποδη στο χέρι που πήγε να κάνει το κακό..:friend:
Nαι!!!!
;)
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Συγκεκριμένα το gearbest που έβαλε στο λινκ ο Σάββας, έχει αποθήκες στην Ευρώπη και στα στέλνει έτσι, οπότε δε παίζει κίνδυος τελωνείου. Έχω πάρει 2 φορές κινητό τηλέφωνο για το γιο ενός φίλου μου, του οποίου του τα έκλεψαν 2 φορές!!! Ήρθαν από Ολλανδία.
Όχι σε όλα τα αγαθά,πρέπει να το λέει ότι είναι από αποθήκη Ευρώπης.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Όχι σε όλα τα αγαθά,πρέπει να το λέει ότι είναι από αποθήκη Ευρώπης.
Μάλιστα, δεν την ήξερα αυτή τη λεπτομέρεια. Άρα ήμασραν τυχεροί!

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom