Κισσαβος The Photo Story 31/03 - 01/04

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Μια βόλτα που χάρισε απλόχερα χαμογελά και αναμνήσεις, λάστιχα, δρόμους κλειστούς , χιονιά , κατολισθήσεις και πολλά αλλά! Μια βόλτα που ξεκίνησε σαν μια βόλτα δυο -τριών φίλων και κατάληξε εκδρομάρα με 13- 14 μηχανάκια!!

Μια παρέα όλοι, ένα χαμόγελό , πολλές φώτο!!!

Χαιρηκα που σας γνώρισα όσους, δεν ήξερα και τα λέμε σύντομα στην επόμενη!!!

Βαρετέ φώτο αβέρτα!! Ετοιμάζω και τις δίκες μου!!!

@Goukos ! Μην δεις το θέμα θα κλαις!!! Αδερφέ!!!!:friendship:

 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Επιστροφη κι εγω. Ηταν ενα πολυ αξιολογο δυημερο με σασπενς και ιντρικα...
Καναμε ενα πολυ ωραιο παρεακι και περασαμε φινα!
Χαρηκα που γνωρισαμε καινουρια παιδια ( τον Σπυρο απο την Χαλκιδικη, τον Σπυρο απο τα Γιαννενα @Spyrious , τον Δημητρη απο την Λαρισα @ELF , τον Κωστα @ZyGo , τον Θοδωρη απ τον Βολο @todor , τον Στεφανο απο την Λαρισα....ξαχναω καποιον? :rolleyes:)
Γιωργο @Goukos γμ την ατυχια ρε φιλε.. (δεν πειραζει .. εμεις να ειμαστε καλα και θα ξανακανουμε πολλα δυημερα;))
Φωτο :pht2; και video .... :photo:....προσεχως..:pc:...

προς το παρων .. το παρεακι μας..

 
Τελευταία επεξεργασία:

ZyGo

Μέλος
Όνομα
Nada
Μοτό
nada
Όταν αυτό που αγαπάς το μοιράζεσαι με κόσμο(γνωστό και άγνωστο) που το αγαπά το ίδιο,
το αποτέλεσμα δεν μπορεί παρά να είναι φανταστικό...

Μπορεί να μην μας έκαναν την χάρη όλες οι διαδρομές,μπορεί να μην είχα την τύχη να περάσω με όλους σας το βράδυ γύρω απο την φωτιά,
σίγουρα όμως γνώρισα άτομα με όρεξη,καλή διάθεση,χιούμορ και αγάπη για περιπέτεια!!!

Χάρηκα για την γνωριμία με όλους σας παιδιά...με το καλό να επαναλάβουμε το ίδιο και περισσότερο ωραίες διαδρομές και βόλτες!!!

Υ.Γ1 @North_explorer ευτυχώς αδερφέ που μας "ξέμεινε" τον χειμώνα αυτή η βόλτα και κατάφερε τελικά να γίνει τόσο πιο ωραία!!!

Υ.Γ2 @Goukos φίλε πραγματικά δεν θα ήθελα να είμαι στην θέση σου...ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ σου εύχομαι...
και πλέον,μου χρωστάς 2 βόλτες ;):p


... Ήταν όλες τους υπέροχες!
 
Τελευταία επεξεργασία:

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
back to reality.!!Βολτάρα παίδες!!Μπράβο για την διαδρομή ,μπράβο για όλα..Λίγο τα χώματα,λίγο οι κλειστοί δρόμοι,λίγο το ξενοδοχείο με θέα τα άστρα και κάναμε ένα παρεάκι σούπερ. Δεν είχα ίντερνετ στο κινητό αλλά τώρα στο σπίτι ήρθε η ώρα να λιώσω περιμένοντας φωτογραφικό υλικό..:wtng: Να στε όλοι καλά παιδιά και να κανονίζουμε τέτοια ωραία πράγματα..(Γιώργο-Goukos καλή επισκευή στο εργαλείο -παρεπιπτόντως μου έκανε και εμένα κάτι τρελά στην δευτέρα-τρίτη αλλά οκ..)
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Λίγοι κλειστοί δρόμοι !!! Αλλά δεν μας σταμάταγε τίποτα








Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Σας βλέπω και είναι σαν να πήγα εγώ ....
Τι να κάνουμε εργαλεία είναι και χαλάνε ...
Πολύ χαίρομαι με το χαμόγελο στα πρόσωπα !!
Διακρίνω δημιουργία δυνατού-μαχιμου team....
Οπότε τα καλύτερα είναι μπροστά μας !!!! Να περάσει το Πάσχα με το καλό και τα ξαναλέμε ....
Χάρηκα πραγματικά που γνώρισα (εστω κ για λίγο) παιδιά που τόσο καιρό τα διάβαζα μόνο μέσα από το πληκτρολόγιο !!!


ΥΓ Δώστε υλικό στο κοΖμο !!!!
ΥΓ2 Ακόμα ένα ατελείωτο respect στον Σπυρο που έκανε αυθημερόν χωρίς Δ/Ν από Ιωάννινα και ενσαρκώνει στη κυριολεξία την τρέλα αυτής της παρέας !!!

Στάλθηκε από τον επιχειρησιακό S7.....
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Σας βλέπω και είναι σαν να πήγα εγώ ....
Τι να κάνουμε εργαλεία είναι και χαλάνε ...
Πολύ χαίρομαι με το χαμόγελο στα πρόσωπα !!
Διακρίνω δημιουργία δυνατού-μαχιμου team....
Οπότε τα καλύτερα είναι μπροστά μας !!!! Να περάσει το Πάσχα με το καλό και τα ξαναλέμε ....
Χάρηκα πραγματικά που γνώρισα (εστω κ για λίγο) παιδιά που τόσο καιρό τα διάβαζα μόνο μέσα από το πληκτρολόγιο !!!


ΥΓ Δώστε υλικό στο κοΖμο !!!!
ΥΓ2 Ακόμα ένα ατελείωτο respect στον Σπυρο που έκανε αυθημερόν χωρίς Δ/Ν από Ιωάννινα και ενσαρκώνει στη κυριολεξία την τρέλα αυτής της παρέας !!!

Στάλθηκε από τον επιχειρησιακό S7.....
Κρίμα.Αλλά ευτυχώς δεν μας βρήκε εκεί πάνω.Περαστικά και στην επόμενη!
 
Top Bottom