Κισσαβος The Photo Story 31/03 - 01/04

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
βασικά δεν γνωρίζω το προγράμμα movie maker αλλα αν ολα τα υπόλοιπα στο ινπορτ μοντάζ κτλ τα έχεις κανει σωστά τότε τσέκαρε κατι παίζει με το ρεντερ η πως το κανεις εξπορτ και σειβ ας...


Sent from the seventh dimension using black hole
from our parallel universe
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μετά από άπειρες προσπάθειες, προγράμματα και δοκιμές.... το πρώτο video χωρίς κοψίματα και τα σχετικά και με ήχο (βέβαια κλείνει απότομα, αλλά πάλι καλά που παίζει κι όλας....)
ελπίζω να μην έχετε φάει, γιατί θα δείτε το απόλυτο κούνημα....
επίσης, είναι ξεκάθαρη η λάθος στάση του σώματος και ναι...δεν είναι slow motion, απλά πηγαίνω λίγο πιο γρήγορα από την περιστροφή της γης....


 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
δεν είναι slow motion, απλά πηγαίνω λίγο πιο γρήγορα από την περιστροφή της γης....
Ωραιος ο Θοδωρής!
(βασικα αυτο γινεται αν οι πορειες σου ειναι ανατολικες :D ..... επισης εισαι ελευθερος να μου πεις...δε μας χεζεις ρε Νταλαρα! )



Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
αν πηγαίνω δυτικά, δεν θα είναι σαν να το παίζει ανάποδα??? :p

(σιγά μη σου πω για τον Νταλάρα... 1) δε θα πληρώνω εγώ τα 5 μύρια του σχωρεμένου Πανούση 2) έχεις 990....respect!!! :)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μετά από έναν ολόκληρο (και κάτι ψηλά) μήνα... και αφού ο καιρός μας "βοήθησε" στο να μη βολτάρουμε, ετοιμάστηκε και το τελικό video!!!!!

δείτε το πριν το φαγητό ή κανά 2ωρο αφού φάτε, μην πάθετε και τπτ από το ταρακούνημα... :)

(ελπίζω σε μελλοντική βελτίωση...)

 
Top Bottom