Κισσαβος The Photo Story 31/03 - 01/04

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Μερικά θέματα όπως αυτό διαπερνούν το μυαλό και μιλούν κατευ'θείαν στην ψυχή. Μπράβο σε όλους εσάς.
Βόλτες που χαρίζουν χαμόγελα που δεν σβήνονται για καιρό και χαράσονται βαθιά στην μνήμη... αξία ανεκτίμητη.

Πάντα τέτοια, παίδες!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
τι να πω και τι να σχολιάσω.... από που να αρχίσω και που να τελειώσω....
Προσωπικά, θα το θυμάμαι σίγουρα πάρα πολύ καλά, καθώς ήταν το πρώτο μου σοβαρό/κανονικό χώμα
...με 800άρι επετειακό... δεν έγινε στον Πάρνωνα, έγινε στον Κίσσαβο.... ρε σεις, τι ωραίο μεχανάκι είναι αυτό?? τι ωραία θέση οδήγησης?? τι πέπουλο αίσθηση (στατικά τουλάχιστον)
και πόσο μου ταιριάζει....ε?ε?Ε?


;)
καλα το πας...σου παει ΓΑΝΤΙ!!!ξέχνα τα πορτοκαλί ρουχα ομως...
μετά από αυτό το Σαβ/κο και βλέποντας και τους άλλους στον Πάρνωνα, με βλέπω να το δίνω το δικό μου και να ψάχνω για ΚΤΜ 640 για μόνιμο μεχανάκι....
...γιατι ειπαμε...θα μαστιγωθεις :p:D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Χρηστο!!!:prft:Για ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ φορα...κειμενο και φωτο...αλλού!!!Και το ευτυχες ειναι...οτι θα ξαναδουμε τετοια κειμενα και φωτο σου...:yup:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εξαιρετικη βολτα και παρεα...οι διαδρομες που ειδα ειναι υποσχετικη για να ερθουμε κι απο κατω απ'τ'αυλακι καποια στιγμη εκει πανω να θαυμασουμε κι απο κοντα:hlb:
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ παιδια και να γουσταρουμε:prft:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ξέχνα τα πορτοκαλί ρουχα ομως...
Πορτοκαλί το βγάλανε οι μονόδρομοι στο troffy τότε, τι να σε κάνω.....

Θα γίνω από τους πολλούς που θα έχουν μπεμπέ και θα κρυφό θέλουν πορτοκαλί πυραύλους....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Θα γίνω από τους πολλούς που θα έχουν μπεμπέ και θα κρυφό θέλουν πορτοκαλί πυραύλους....
Ναι απο αυτους που θελουν γκομενακι σουπερ να τους κανει τη ζωη κολαση και μαστιγιο...αλλά συμβιωνουν με μναρα για γουστα ομορφα μια ζωη...διαλεξε και παρε...αλητηριε:D:p
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Χρηστο!!!:prft:Για ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ φορα...κειμενο και φωτο...αλλού!!!Και το ευτυχες ειναι...οτι θα ξαναδουμε τετοια κειμενα και φωτο σου...:yup:

Είπαμε να κάνουμε και ενα μινιTroffy για Χωλομώντα Χαλκιδική.,
και μερικές ακόμη τσάρκες με βουνίσιο αέρα.,.,
soon soon .,stay tuned!
:p
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Ανατρέχοντας τις φώτο ανακάλυψα ότι στην παρακάτω ο @tattoopanther μάλλον είναι ο Scar από το Lion King :wacky::roflmao::D


Σε αυτη την φωτο αρχίσαμε μετεωρισμούς
απο τις άσχημες συνέπειες του ταξιδιού.
το πολύ υψόμετρο και τις παρενέργειες απο τα πολύ νερό της πηγής!
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Είπαμε να κάνουμε και ενα μινιTroffy για Χωλομώντα Χαλκιδική.,
και μερικές ακόμη τσάρκες με βουνίσιο αέρα.,.,
soon soon .,stay tuned!
:p
Δώσε πόνο στο λαό! Διανυκτέρευση στους καταρράκτες! Βολτα στη χωμάτινη εθνική της Σιθωνίας! Αρναια -Πολύγυρος μέσα από το Χολομωντα!!! Δώσε πόνο συγχωριανέ!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ZyGo

Μέλος
Όνομα
Nada
Μοτό
nada
Σε αυτη την φωτο αρχίσαμε μετεωρισμούς
απο τις άσχημες συνέπειες του ταξιδιού.
το πολύ υψόμετρο και τις παρενέργειες απο τα πολύ νερό της πηγής!
...η προσωποποίηση της φράσης "πετάει η ομάδα"...στην κυριολεξία ή του "δε πατάν ντιπ" που λένε και στα μέρη μου!:D:p
Να φταίει ο ψεκασμός με χαλκό(βιολογικά κάστανα να θυμηθούμε να δοκιμάσουμε;)) ...τα λουκάνικα...ποιος ξέρει
...ίσως το karma να βοήθησε να βρεθούν αυτοί που έμφυτα έχουν "παρενέργειες"!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ρε γμτ... έχω φτιάξει 20 φορές το βίντεο με το windows movie maker , πάω να το σώσω και όταν το παίζω (το βίντεο) και με vlc και με windows media player μου το παιζει χάλια!!!! ( σαν να κολλάει το καρέ ή να το παίζει 2 φορές!!!!). Το ίδιο συμβαίνει είτε το σώσω σαν wmv είτε σαν mp4.... τι κάνω λάθος????????

ρίξτε μια βοήθεια (σε πμ να το δω το βράδυ) , γιατί όλη μέρα σήμερα με αυτό ασχολούμαι....
 
Top Bottom