Κοντινή βόλτα για καφέ την Κυριακή 25/10

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Λέω να βγω για ένα ξεμούδιασμα και καφέ την Κυριακή 25/10

Όχι μακριά, φυλάω κουπόνια για μια καλή Πίνδο κάποιο από τα επόμενα πσκ :p

Η μια ιδέα είναι Λουτράκι από Οινόη, Βίλια, Ψάθα, Αλεποχώρι...

Η άλλη είναι να βγω από Τατόι Άγιο Μερκούριο Μαλακάσα Σχοιματάρι και από Ριτσώνα Χαλκίδα. Καφεδάκι χαζεύοντας τα βαρκάκια στο καφέ στην γέφυρα και επιστροφή από εθνική.


Όλοι οι καλοί χωράνε, ιδέες συμμετοχές σπαμ εδώ :cool:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Κ οι δυο διαδρομες ειναι πολυ καλες Αντωνη..θα ειμουν μεσα αν δεν εκλεινε τελευταια στιγμη διημερη βολτα στο χωριο του Βαγγελη Λιβαρζτι Αχαιας...να περασετε καλα..!!!
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Η πρώτη (ιδέα) καλή αλλά την έκανα την προηγούμενη κυριακή..
Θα προτιμούσα την δεύτερη....αλλά ότι θές σε ακολουθώ παντού εΣένανε....;)
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αύριο κατά τις 10:00 θα είμαι στην γέφυρα της Βαρυμπόμπης στην πλευρά που πάει προς τα Βασιλικά.
Αν κάποιος είναι να έρθει ας το πει για να έχω το νου μου. Αν είμαι μόνος θα κάνω ανεβοκατέβω δυο τρεις φορές την κλασσική ανάβαση Ριτσώνας, θα σταθώ στην άκρη του δρόμου να χαζέψω την θέα ακούγοντας το τσίκι τσίκι από τα μέταλλα της μηχανής και θα επιστρέψω σπίτι.
Αν βρω παρέα θα πιούμε και καφέ στην Χαλκίδα.

Καλή βόλτα σε όσους βγουν αύριο! ;):cool:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αύριο κατά τις 10:00 θα είμαι στην γέφυρα της Βαρυμπόμπης στην πλευρά που πάει προς τα Βασιλικά.
Αν κάποιος είναι να έρθει ας το πει για να έχω το νου μου. Αν είμαι μόνος θα κάνω ανεβοκατέβω δυο τρεις φορές την κλασσική ανάβαση Ριτσώνας, θα σταθώ στην άκρη του δρόμου να χαζέψω την θέα ακούγοντας το τσίκι τσίκι από τα μέταλλα της μηχανής και θα επιστρέψω σπίτι.
Αν βρω παρέα θα πιούμε και καφέ στην Χαλκίδα.

Καλή βόλτα σε όσους βγουν αύριο! ;):cool:
Αντώνη την προηγούμενη Κυριακή γινόταν Ο χαμός στην ευρύτερη περιοχή της Βαρυμπόμπης. Θα ξεκινούσα λίγο πιο νωρίς.

Καλή βόλτα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αντώνη την προηγούμενη Κυριακή γινόταν Ο χαμός στην ευρύτερη περιοχή της Βαρυμπόμπης. Θα ξεκινούσα λίγο πιο νωρίς.

Καλή βόλτα
Ναι έχεις δίκιο, πέρασα και εγώ την προηγούμενη εβδομάδα από εκεί και μου έκανε εντύπωση ο κακός χαμός που γινόταν! Απλά ήταν πιο μεσημέρι και λέω μήπως τώρα τους πιάσω στον ύπνο. :laugh: Άσε που πιο νωρίς θα έχει υγρασίες στο βουνό.
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
επειδή δεν θυμάμαι καλά... έχω πολλά χρόνια να πάω βαρυμπόπη...ανεβαίνω γέφυρα από εθνική και μετά...
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βλέπεις την έξοδο για Βαρυμπόμπη μετά την Κηφισιά, ανεβαίνεις την ράμπα και πας αριστερά.
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Βλέπεις την έξοδο για Βαρυμπόμπη μετά την Κηφισιά, ανεβαίνεις την ράμπα και πας αριστερά.
Γιάννη το μετά αυτό που λέει ο Αντώνης για βασιλικά δεν θυμάμαι...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να μην τον χάσεις τότε...

Δεν είναι ότι έχει και πολλές επιλογές στον δρόμο από εκεί, "μία ευθεία" είναι. Να γιατί πενφέ τζιπιέ μπουλκουμέ.
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Αύριο κατά τις 10:00 θα είμαι στην γέφυρα της Βαρυμπόμπης στην πλευρά που πάει προς τα Βασιλικά.
Αν κάποιος είναι να έρθει ας το πει για να έχω το νου μου. Αν είμαι μόνος θα κάνω ανεβοκατέβω δυο τρεις φορές την κλασσική ανάβαση Ριτσώνας, θα σταθώ στην άκρη του δρόμου να χαζέψω την θέα ακούγοντας το τσίκι τσίκι από τα μέταλλα της μηχανής και θα επιστρέψω σπίτι.
Αν βρω παρέα θα πιούμε και καφέ στην Χαλκίδα.

Καλή βόλτα σε όσους βγουν αύριο! ;):cool:
θα είμαι εκεί..
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Στη γέφυρα είναι το σημείο, από το ρεύμα προς Αθήνα
 
Top Bottom