Κοπη πιτας Μοτοπαρεας Λεωνιδιου 08/03/2020

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
ΔΕΝ νομίζω να'ρθουν τουρίστες Μάη.
Η Αγγλία ήδη έβγαλε απαγόρευση εξόδου από τη χώρα για τουρισμό ,μέχρι 30 Ιούνη ,με τσουχτερό πρόστιμο για τους επίδοξους.
Η Γερμανία εξετάζει προσωρινή(?) απαγόρευση ταξιδίων εκτός χώρας.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ....έχουμε μέλλον ακόμα για "κανονικότητα".
Εχουμε μπλέξει άσχημα.
Ελπίζω κι εύχομαι ,όταν τελειώσουν κάποια στιγμή όλα αυτά ,να μετρηθούμε ,κ να'μαστε όλοι εδώ.
Το επεβαλλε ηδη η Βρετανια? Ηταν σε συζητησεις παντως
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
ΔΕΝ νομίζω να'ρθουν τουρίστες Μάη.
Η Αγγλία ήδη έβγαλε απαγόρευση εξόδου από τη χώρα για τουρισμό ,μέχρι 30 Ιούνη ,με τσουχτερό πρόστιμο για τους επίδοξους.
Η Γερμανία εξετάζει προσωρινή(?) απαγόρευση ταξιδίων εκτός χώρας.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ....έχουμε μέλλον ακόμα για "κανονικότητα".
Εχουμε μπλέξει άσχημα.
Ελπίζω κι εύχομαι ,όταν τελειώσουν κάποια στιγμή όλα αυτά ,να μετρηθούμε ,κ να'μαστε όλοι εδώ.
Ο ίδιος ο Μπόρις προχτές είπε ότι μέσα Ιουνίου ανοίγουν όλα στην χώρα, με εξαίρεση της πιθανότητας να τους έρθει νέο κύμα ασθένειας από την ΕΕ και να μην την πιάσει το εμβόλιο.

Και ο Κούλης είπε 15 Μαΐου έρχονται τουρίστες, δεν έχω δει να άλλαξε αυτό.



Η Αγκέλα πήρε πίσω το αυστηρό λοκντάουν για το Πάσχα και ζήτησε συγγνώμη από τον λαό της.
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Να ζητήσω κάτι εγώ, γιατί θα από τρελαθώ.... Θέλω οποίος έχει σε gpx την διαδρομή από το Λεωνίδιο 2019 να μου την στείλει... Τώρα πως θα την κάνω, θα γίνω αόρατος και θα την κάνω

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Να ζητήσω κάτι εγώ, γιατί θα από τρελαθώ.... Θέλω οποίος έχει σε gpx την διαδρομή από το Λεωνίδιο 2019 να μου την στείλει... Τώρα πως θα την κάνω, θα γίνω αόρατος και θα την κάνω

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θέλω και εγώ να γίνω αόρατος...
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Να ζητήσω κάτι εγώ, γιατί θα από τρελαθώ.... Θέλω οποίος έχει σε gpx την διαδρομή από το Λεωνίδιο 2019 να μου την στείλει... Τώρα πως θα την κάνω, θα γίνω αόρατος και θα την κάνω

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom