Κουβέντα για τα μαθήματα οδηγησης

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Είπα να ανοίξω αυτό τι θέμα για να συζητήσουμε για τα μαθήματα!!

Ο σπανος μου φαίνεται ακριβός.. Ο μανιατης πααααρραα πολύ καλη τιμή αλλα με απασχολεί ότι θα ειμαςτε 20 άτομα group.. Σε ποιον θα πρωτοδειξει.. Βέβαια θα εχει και βοηθό.. Ο ορφανός (που εχει παρει και Dakar) δεν εχει δωςει τιμή ακόμα.. Αν ειναι λίγα άτομα σε κάθε group στον ορφανό και ειναι έως 50€ μπορει να πάω εκει...

Πάντως πιστεύω ότι οποίο και να κάνουμε τελικα άσχετα με το οικονομικό και το πλήθος των ατόμων θα ειναι καλό και θα μάθουμε πραγματα!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Λάμπρο καλημέρα,

Όταν έγραψα το παρακάτω :

Π Α Ρ Α Κ Λ Η Σ Η !!!!
Παρακαλώ όλους, να μην υπεισέλθουμε σε συζητήσεις περί ποιότητας/τιμών κλπ. Οι άνθρωποι πίσω από τις σχολές είναι γνωστοί και η ιστορία τους στο χώρο επίσης. Οι προσφερόμενες υπηρεσίες διαφέρουν, όπως κι οι συνθήκες που δουλεύει/πληρώνει και πληρώνεται ο καθένας απ' αυτούς.Άλλος κάνει μάθημα παράλληλα με άλλα πράγματα, άλλος κάνει μόνο μάθημα, άλλος το κάνει σε χώρο επί πληρωμή, άλλος στην ύπαιθρο αλλά έχει μετακινήσεις μακρινές, βενζίνες κλπ....
Οποιαδήποτε απορία λύνεται με πμ, ή με τηλ σ' εμένα (6977418414) κι όχι εδώ.

Σ΄αυτό το θέμα: http://www.advride.gr/threads/Συμμετοχή-σε-μάθημα-ασφαλούς-οδήγησης-στο-χωμα-της-Αθήνας.5917/page-9
δεν εννοούσα να ανοίξει νέο θέμα και να γίνει τέτοια κουβέντα. Αυτά κουβεντιάζονται κατ' ιδίαν, σε καφέδες κλπ .
Δεν είναι δική μου παραξενιά, αλλά απαράβατη προϋπόθεση που τέθηκε από όλες τις σχολές για τη συνέχεια ή όχι όλης αυτής της προσπάθειας. Με λίγα λόγια, μία που άνοιξε τέτοιο θέμα και μία που δε γίνεται κανένα μάθημα.
Εκτιμώ ότι καταλαβαίνεις την κατάσταση και σίγουρα θα συμφωνήσεις να το σβήσουμε.
Παρακαλώ τη διαχείριση να κλειδώσει το θέμα , μέχρι να το δει κι ο Λάμπρος και να ειδοποιήσει κάποιον με πμ για να σβηστεί.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom