Κουκουλα

ΚΟΥΛΗΣ

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
990 ADVENTURE
ρίξε μια ματιά στο motoraid.
παλαιότερα είχα πάρει μια για το ντερο που το άφηνα έξω.
είχα πάρει την τέρμα μεγάλη κ παρόλο που είχα κ βαλίτσα, η κουκούλα σχεδόν ακουμπουσε κατω
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Την ξερεις Πασχαλη?Την εχεις δει απο κοντα?Γιατι η τιμουλα της μια χαρα ειναι , μην απο το πρωτο τραβηγμα σχηστει
Το μονο που ξερω ειναι πως εχει καλες κριτικες.
Τις ειχε εμπορευθει ενα διαστημα ο Μακης ο μηχανικος μου αλλα δεν την ειδα ποτέ στημενη.
Κανε ενα τηλ 2310902909 απο Δευτερα- πες οτι στο εδωσα εγω -και ρωτα αν εχει κανενα σχετικο πως το λενε ...feedback:happy:
(Kι αν εχει καμμια να τη δεις ακομα καλυτερα)
 

GianAndr

Μέλος
Όνομα
Andreas
Μοτό
SYM

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έχω ψωνίσει από Motoraid με κλιπς χαμηλά και τρύπες μπροστά για να τοποθετήσεις κάγκελο κλειδώματος, λουκέτο κτλ.
Η ποιότητα πολύ καλή, μέχρι στιγμής τουλάχιστον.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
4 χρονια μετα μαλλον θα εχουν βρει κουκουλα... :p
Σταματα εσύ:stop:! Ψάχνω εγώ κουκούλα:happy:.
Σήμερα ήμουν στο motoraid στη Αθήνα, αλλά δυστυχώς, μέχρι κάτω δεν καλύπτει καμμία!
Αυτή η oxfford μάλλον θα φτάνει μέχρι κάτω, αλλά πρέπει να μπει επισης το χέρι μέχρι κάτω στην τσέπη:sorry:!!!
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Σταματα εσύ:stop:! Ψάχνω εγώ κουκούλα:happy:.
Σήμερα ήμουν στο motoraid στη Αθήνα, αλλά δυστυχώς, μέχρι κάτω δεν καλύπτει καμμία!
Αυτή η oxfford μάλλον θα φτάνει μέχρι κάτω, αλλά πρέπει να μπει επισης το χέρι μέχρι κάτω στην τσέπη:sorry:!!!
Eχω μια Oxford που χωραει ολο το 1090R μαζι με τη βαλιτσα και κλεινει απο κατω με θηλια, απο πρακτικερ την ειχα παρει αλλα δε θυμαμαι ποσο...
Εχε το νου σου στις προσφορες του Lidl, κατα καιρους εμφανιζονται ειδη μηχανης και μαζι και κουκουλες, πολυ ποιοτικες και φθηνες.


(Για το 1150 μου ειχαν φτιαξει μια στα μετρα του απο tarpaulin/χοντρο μουσαμα οι δυτες της εταιριας, αλλα ειχε πεσει κοπτοραπτικη και μερακι γιατι ο διευθυνων ηταν τρελος μηχανομπεμβεδακιας...)
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Eχω μια Oxford που χωραει ολο το 1090R μαζι με τη βαλιτσα και κλεινει απο κατω με θηλια, απο πρακτικερ την ειχα παρει αλλα δε θυμαμαι ποσο...
Εχε το νου σου στις προσφορες του Lidl, κατα καιρους εμφανιζονται ειδη μηχανης και μαζι και κουκουλες, πολυ ποιοτικες και φθηνες.


(Για το 1150 μου ειχαν φτιαξει μια στα μετρα του απο tarpaulin/χοντρο μουσαμα οι δυτες της εταιριας, αλλα ειχε πεσει κοπτοραπτικη και μερακι γιατι ο διευθυνων ηταν τρελος μηχανομπεμβεδακιας...)
Αυτή που έχω τώρα απ'το lidl την έχω πάρει. Όντως για τα λεφτά της πολύ καλή. Όσο αφορά ομως την μπροστινή ρόδα, την καλύπτει μέχρι τη μέση των δισκοφρενων. Την πίσω την καλύπτει μέχρι σχεδόν το έδαφος. Αυτό θέλω να συμβαίνει και την μπροστινή ροδα, γιατί κάθε φορά που βρέχει ή πλένουν τον κήπο, όπου πέσουν σταγόνες, τα μισά δισκόφρενα γίνονται μπουρδέλο!!!!
Αυτό που έκανες, "κοπτοραπτικη" δηλαδή είναι το καλύτερο όλων, βεβαίως βεβαίως!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
32 ευρώ
XXL
σκεπάζει το ΤΔΜ ως κάτω.
Θα περάσω ή θα τον πάρω ένα τηλέφωνο και αν με "καλύπτει" πλήρως, την πήρα. Αλλιώς..... κοπτοραπτικη όπως είπαμε πιο πάνω!!!!

(Για να μην αναφερθώ και στις βρωμογατες, που πάνε και κατουράνε ακριβώς στα μισά.... ακάλυπτα δισκόφρενα :mad:!!!!)
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Εγώ έχω μια από μοτορεηντ. Είναι η πιο μεγάλη σε μέγεθος και την είχα πάρει γύρω στα 30 ευρώ αν θυμάμαι καλά.

Το μηχανάκι σκεπαζοταν μέχρι κάτω (990 Adventure) εκτός από την μπροστινή ζάντα που ήθελε λίγα εκατοστά να την καλύψει εντελως. Πολύ καλή ποιοτικά και γερή.

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom