Κρήτη 21-22 με TOUR ΧΕΛΙΩΤΗ

Georgecibix

Μέλος
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Yamaha Tenere 700 2022
Να έρθετε να έρθετε!! Εάν κάποιοι το αποφασίσουν, να ενημερώσουν εδώ!

Εγώ θα είμαι σίγουρα την Κυριακή γιατί η βόλτα θα συμπέσει με την κοπή της πίτας της τοπικής ομάδας του Ηρακλείου, τους DAKARETE, που είναι το μεγαλύτερο off road group της Κρήτης και θα ακολουθήσουμε την ίδια διαδρομή.
Μπορεί να ακολουθήσω και το Σάββατο που περιλαμβάνει 230χλμ hard διαδρομής στα Αστερούσια Όρη. Για όσους δεν έχουν έρθει ποτέ Κρήτη σίγουρα αξίζει και προτείνεται.

alpha7, εάν ευκαιρείς, θα χαρώ να βρεθούμε και να βολτάρουμε παρέα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Με ψήνει φίλος...



Για την ακρίβεια με έχει πεθάνει και το σκέφτομαι σοβαρά αν κουμπωσω άδεια την Δευτέρα....
Με το καράβι βολεύει και χωρίς άδεια, γιατί ταξιδεύει βράδυ και γυρίζεις φρεσκος
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αυτή η Δευτέρα μας έχει καταστρέψει...:muted:
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Με το καράβι βολεύει και χωρίς άδεια, γιατί ταξιδεύει βράδυ και γυρίζεις φρεσκος
Νομίζω εχει κ την Δευτέρα πορεία βουνό Κώστα κ αν έχει δεν θέλω να την χάσω....

Κατά τα άλλα καμπινουλα κ ύπνος προβλέπονται κανονικά για πρωινή άφιξη φρεσκαδουρα στην δουλειά ..
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Νομίζω εχει κ την Δευτέρα πορεία βουνό Κώστα κ αν έχει δεν θέλω να την χάσω....

Κατά τα άλλα καμπινουλα κ ύπνος προβλέπονται κανονικά για πρωινή άφιξη φρεσκαδουρα στην δουλειά ..
Χτύπα στο fb worksbike experience νομιζω στα σχόλια του event λέει ανάχωρηση Κυριακή βράδυ ! Δεν εχω fb να το ποστάρω εδω !
 

Georgecibix

Μέλος
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Yamaha Tenere 700 2022
Νομίζω εχει κ την Δευτέρα πορεία βουνό Κώστα κ αν έχει δεν θέλω να την χάσω....

Κατά τα άλλα καμπινουλα κ ύπνος προβλέπονται κανονικά για πρωινή άφιξη φρεσκαδουρα στην δουλειά ..
Διήμερο είναι, Σάββατο - Κυριακή. Το καράβι για Αθήνα Κυριακή βράδυ το προλαβαίνετε άνετα και τη Δευτέρα φρέσκοι και ανανεωμένοι στη δουλειά.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Διήμερο είναι, Σάββατο - Κυριακή. Το καράβι για Αθήνα Κυριακή βράδυ το προλαβαίνετε άνετα και τη Δευτέρα φρέσκοι και ανανεωμένοι στη δουλειά.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Οι καλύτερες "δευτέρες" που υπάρχουν!!!
Ειδικά άμα πας απευθείας στη δουλειά απ'το βαπόρι και την έχεις έξω απ'την δουλειά, ακόμα φορτωμένη!!!! ;)
Περνάνε.... νεράκι :ok:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ειδικά άμα πας απευθείας στη δουλειά απ'το βαπόρι και την έχεις έξω απ'την δουλειά, ακόμα φορτωμένη!!!! ;)
Το κάνω εικόνα.

Μ'αρεσει.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δήλωσα κι όλας .. παιδιά θα είναι η τρίτη φορά που κατεβαίνω με τον Μήτσο Κρήτη καλές διαδρομές και στάσεις για ανεφοδιασμο :friendship:
Για την βενζίνη δεν έχω να πω κάτι, αλλά για τον ανεφοδιασμό του στομάχου, τα σπάει το νησί :prft:!!!!
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Χρόνια έχω να πάω Κρήτη.

Ήρθε η ώρα όμως.
Μπράβο Λεωνίδα.
Δυστυχώς εγώ δεν θα τα καταφέρω και σε αυτή την εκδρομή, άργησε ο μηχανικός !
Χαιρετισμούς στην χοντρούλα σου. :)
 
Top Bottom