Κρανος

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
και ολα αυτα ενα απλο MT με απλο κλεισιμο,αρα οικονομικο και αρα ευκολο να αποκτηθει απ ολους και να φοριεται,κατι που στην επαρχια ειναι ονειρο θερινης νυκτος,ολοι ακρανωτοι..
στο αλλο..πολυ ατυχος ο ανθρωπος
Έτσι. Ακόμα και ένα μέτριο θεωρητικά κράνος, μπορεί να κάνει δουλειά αν και δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε ένα λόγο για να μην αγοράσει κανείς ένα αξιοπρεπές κράνος.
Πραγματικά σε κάποιες περιοχές της επαρχίας έχει κανείς την εντύπωση ότι απαγορεύονται τα κράνη...
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Έτσι. Ακόμα και ένα μέτριο θεωρητικά κράνος, μπορεί να κάνει δουλειά αν και δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε ένα λόγο για να μην αγοράσει κανείς ένα αξιοπρεπές κράνος.
Πραγματικά σε κάποιες περιοχές της επαρχίας έχει κανείς την εντύπωση ότι απαγορεύονται τα κράνη...
τι να λεμε...10 ανθρωποι φοραμε εδω κατω
 
Reactions: STF

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
τι να λεμε...10 ανθρωποι φοραμε εδω κατω
Τα πιτσιρικια σας εκει κατω θελουν ιδιαιτερα απο την Μοτοπαρεα.
Στην τελευταια μου επισκεψη με την λεσχη το 3ημερο της καθαροδευτερας,τρομαξα πραγματικα!
 

akis21

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός
Όνομα
Akis
Μοτό
R1200 gs adv
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί το κράνος και η ζώνη είναι παράβαση του κοκ και πρέπει να τιμωρείται. Το να μη φοράω κράνος αφορά εμένα και τη ζωή μου. Δεν ενοχλεί τον δίπλα μου ούτε τον φέρει σε κίνδυνο. Αν είμαι εγώ αναξιος να προστατεύσω το κεφάλι μου είναι δικό μου το πρόβλημα. Όλο το πανηγύρι γίνεται για τα πρόστιμα. Την ίδια ώρα που υπάρχουν χιλιάδες ανασφαλιστα οχήματα ανάμεσά μας. Την ώρα που υυ
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Έτσι. Ακόμα και ένα μέτριο θεωρητικά κράνος, μπορεί να κάνει δουλειά αν και δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε ένα λόγο για να μην αγοράσει κανείς ένα αξιοπρεπές κράνος.
Πραγματικά σε κάποιες περιοχές της επαρχίας έχει κανείς την εντύπωση ότι απαγορεύονται τα κράνη...
Ρε παιδιά τι επαρχία μου λέτε …αθήνα ήμουν περαστικός προσφατα και τα μισά μηχανακια ήταν ακρανωτοι ή σχεδόν ακρανωτοι.Καλά οδηγική συμπεριφορά μην σχολιάσω ότι χειρότερο θα δεις ελλάδα εύκολα η πρωτεύουσα … Επαρχία τουλάχιστον σε ρυθμούς πόλης όλοι κινούνται μια ταχύτητα κάτω … Εννοειτε κ εκεί ακρανωτοι
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Τα πιτσιρικια σας εκει κατω θελουν ιδιαιτερα απο την Μοτοπαρεα.
Στην τελευταια μου επισκεψη με την λεσχη το 3ημερο της καθαροδευτερας,τρομαξα πραγματικα!
κοιτα να δεις,πατερα κανενος δεν θα γινουμε,αν ο πατερας ενος παιρνει 150+ κυβικα σε 15χρονο,καθε κουβεντα για τα υπολοιπα ειναι ανουσια
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρε παιδιά τι επαρχία μου λέτε …αθήνα ήμουν περαστικός προσφατα και τα μισά μηχανακια ήταν ακρανωτοι ή σχεδόν ακρανωτοι.Καλά οδηγική συμπεριφορά μην σχολιάσω ότι χειρότερο θα δεις ελλάδα εύκολα η πρωτεύουσα … Επαρχία τουλάχιστον σε ρυθμούς πόλης όλοι κινούνται μια ταχύτητα κάτω … Εννοειτε κ εκεί ακρανωτοι
Αυτό ....στην Αθήνα είναι μεγαλύτερο το πρόβλημα, γιατί υπάρχει αστυνόμευση αλλά όχι για την ασφάλεια μας.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Αυτό ....στην Αθήνα είναι μεγαλύτερο το πρόβλημα, γιατί υπάρχει αστυνόμευση αλλά όχι για την ασφάλεια μας.
Ενω στα μερη μας ολα τα κανουν για την ασφαλεια μας.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Top Bottom