Κυριακάτικη βόλτα στα Πιέρια (4/11)

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Την Κυριακή που μας έρχεται (4/11) βολτάρουμε στα Πιέρια όρη (ενδεχομένως και με ολίγη από Όλυμπο, ανάλογα με τις διαθέσεις του team).

Πανέμορφες δασικές διαδρομές, απίστευτα χρώματα - μια μικρή γνωριμία με το βουνό, προθέρμανση για το "Πιερίδες Μούσες Raid" που έρχεται την Άνοιξη!

Εκκίνηση 9.30' ώρα πρωινή. Για το ακριβές σημείο συνάντησης θα ανέβει νεότερο ποστ. Όβερ εντ άουτ!

:plqtr:

 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
όχι ρε γμτ αυτή την Κυριακή.... σούπερ βόλτα!!! καλά να περάσετε και ελπίζω στην επόμενη να είμαι μαζί σας ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
όχι ρε γμτ αυτή την Κυριακή.... σούπερ βόλτα!!! καλά να περάσετε και ελπίζω στην επόμενη να είμαι μαζί σας ;)
:p:p:p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Την Κυριακή που μας έρχεται (4/11) βολτάρουμε στα Πιέρια όρη (ενδεχομένως και με ολίγη από Όλυμπο, ανάλογα με τις διαθέσεις του team).

Πανέμορφες δασικές διαδρομές, απίστευτα χρώματα - μια μικρή γνωριμία με το βουνό, προθέρμανση για το "Πιερίδες Μούσες Raid" που έρχεται την Άνοιξη!

Εκκίνηση 9.30' ώρα πρωινή. Για το ακριβές σημείο συνάντησης θα ανέβει νεότερο ποστ. Όβερ εντ άουτ!

:plqtr:

Γύρισες στα πάτρια εδάφη...?
Για να δούμε αν θα βγει...:thumbsdown:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
ασφαλτος ή χωμα?
αν ειναι ασφαλτος το ψηνω κι εγω. εκκινηση 9:30 απο που?
Εώς το χώμα άσφαλτος...;) :p
Σημείο συνάντησης θα δοθεί τις επόμενες μέρες...:)
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
ασφαλτος ή χωμα?
αν ειναι ασφαλτος το ψηνω κι εγω. εκκινηση 9:30 απο που?
Καλημέρα! Μικτή θα είναι η βόλτα, θα έχει χώμα βατό (δασικούς δρόμους). Εκκίνηση κατά πάσα πιθανότητα από Κατερίνη, αλλά αυτό μένει να οριστικοποιηθεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Εάν πάντως υπάρχουν και άλλοι ενδιαφερόμενοι μόνο για άσφαλτο, μπορούμε εύκολα να σχεδιασουμε και μια δεύτερη καθαρα ασφάλτινη διαδρομή, με σημεία συνάντησης στο ενδιάμεσο και με το τελικό κομμάτι της βόλτας κοινό και για τα δύο τιμ. Το τελείωμα εννοειται ότι θα περιλαμβάνει νοστιμιές και μπίρες/κρασιά/τσίπουρα. :friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
...Το τελείωμα εννοειται ότι θα περιλαμβάνει νοστιμιές και μπίρες/κρασιά/τσίπουρα. :friendship:
Αλί αλί και τρισαλί...:wacky:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Θα έρθεις ρε; Άσε τα μπράβο :p
Χαχαχα!!
Το παλεύω αναμεσα στα στα ασφαλτινα που φοράει η χοντρή και τις δουλείες!

Πάντως περιμένω να δω σημείο συνάντησης και ποτέ δεν ξες .......:cool::p:cool:

:friendship::friendship:
 
Top Bottom