Κυριακάτικη βόλτα στα Πιέρια (4/11)

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Έτσι σε θέλω.. YOLO


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ενδιαφέρουσα περίπτωση μου φαίνεσαι εσύ .... Κρίμα που δεν θα μπορέσω να έρθω αύριο να τα πούμε από κοντά !!!! Να περάσετε υπέροχα και δώστε φωτό παίδες !!!!
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Ενδιαφέρουσα περίπτωση μου φαίνεσαι εσύ .... Κρίμα που δεν θα μπορέσω να έρθω αύριο να τα πούμε από κοντά !!!! Να περάσετε υπέροχα και δώστε φωτό παίδες !!!!


Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Καταταχτειτε μας λέγανε...καταταχτειτε...
Ε κάπως έτσι και σήμερα...
Ελάτε λέγανε, ελάτε, φλαταδουρα είναι το χωμα. Και βρεθήκαμε σε κάτι νεροφαγωματα, κάτι λάσπες, κάτι διασχίσεις νερών, κάτι φυτευτες πέτρες κλπ,κλπ
Παντού ψέμα τελικά

Και αφού είπαμε τις βλακείες μας, να πω ότι περάσαμε φανταστικά, οι διαδρομές μέσα στα δάση ήταν σαν καρτ ποσταλ, και προσωπικά αυτή την χωμάτινη την ευχαριστήθηκα όσο καμμία αλλη (από τις λίγες που έχω κάνει)
Η παρέα έδεσε με το καλημέρα, είχαμε γέλιο χαβαλε και καλή διάθεση και περάσαμε άψογα.
Χάρηκα για τα παιδιά που γνώρισα, χάρηκα που είδα και παλιούς φίλους. Πάμε για την επόμενη

Λίγες πρόχειρες φώτο, για τις πιο επαγγελματικές...αναμεινατε ολίγον τι


Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Καταταχτειτε μας λέγανε...καταταχτειτε...
Ε κάπως έτσι και σήμερα...
Ελάτε λέγανε, ελάτε, φλαταδουρα είναι το χωμα. Και βρεθήκαμε σε κάτι νεροφαγωματα, κάτι λάσπες, κάτι διασχίσεις νερών, κάτι φυτευτες πέτρες κλπ,κλπ
Παντού ψέμα τελικά

Και αφού είπαμε τις βλακείες μας, να πω ότι περάσαμε φανταστικά, οι διαδρομές μέσα στα δάση ήταν σαν καρτ ποσταλ, και προσωπικά αυτή την χωμάτινη την ευχαριστήθηκα όσο καμμία αλλη (από τις λίγες που έχω κάνει)
Η παρέα έδεσε με το καλημέρα, είχαμε γέλιο χαβαλε και καλή διάθεση και περάσαμε άψογα.
Χάρηκα για τα παιδιά που γνώρισα, χάρηκα που είδα και παλιούς φίλους. Πάμε για την επόμενη

Λίγες πρόχειρες φώτο, για τις πιο επαγγελματικές...αναμεινατε ολίγον τι


Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και μόνο για αυτά που είπες θα άξιζε τον κόπο το σημερινό! Να ξέρεις παντως, όταν ο μουσαφίρης χαίρεται μια ο οικοδεσπότης χαίρεται δέκα!

Υ.Γ: Και ήρθες και άυπνος!!! Respect! :hlb:
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Είσαστε σούπερ ντουπερ ουαου γαματοι !!!
Άντε βάλτε καμμία φωτό γιατί ο Ντίνος δεν το κατέχει το άθλημα και αδικεί τη φύση ....:roflmao::roflmao::roflmao:
Έχω την αμυδρά υποψία ότι κανείς από τους σημερινούς δεν το κατείχε το άθλημα αυτό! :photo:
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Είσαστε σούπερ ντουπερ ουαου γαματοι !!!
Άντε βάλτε καμμία φωτό γιατί ο Ντίνος δεν το κατέχει το άθλημα και αδικεί τη φύση ....
Εμείς οι ρομαντικοί κλικαρουμε με τον φακό της ψυχής μας και συλλέγουμε αναμνήσεις...δεν χρειαζόμαστε DSLR και ψηφιακά πράματα του σατανά.

(Έχω μακρινή συγγένεια με τον ποιητή φανφάρα και αυτό φαίνεται)

Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Βλέπω εργαλείο 1290R στις φωτό κ γουστάρω ....
@AkisGSpot δεν είμαι για χορταση εγώ .... Έστειλα ομάδα να μου πει εάν είσαι καλό κ ευγενικό παιδί και μετά θα εμφανιστω !!! Αυτοκόλλητο στο καφέ όσα θες και σε πολυχρωμία ... Σου έχω ένα φούξια !!!!
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
πραγματικά φανταστικά μέρη...ένα έχω να δηλωσω παίδες!!ηδη ξεκίνησα το ψάξιμο για νέα ελαστικα...και πιστεύω μετά τα σημερινά δεν είμαι ο μονος!!
Προβλέπω ομαδική παραγγελία ;)
 

AkisGSpot

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Akis
Μοτό
Yamaha Movistar GP (Sky VR Team)
Βλέπω εργαλείο 1290R στις φωτό κ γουστάρω ....
@AkisGSpot δεν είμαι για χορταση εγώ .... Έστειλα ομάδα να μου πει εάν είσαι καλό κ ευγενικό παιδί και μετά θα εμφανιστω !!! Αυτοκόλλητο στο καφέ όσα θες και σε πολυχρωμία ... Σου έχω ένα φούξια !!!!
1290..;!Τζάμπα λεφτά..Μόνο για καφέ στο Shark είναι


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
( ρε παιδια, πώς ανεβάζουμε φωτογραφίες από κινητό; )
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Παιδες το θεμα μεταφερθηκε στην σωστη ενοτητα αφου η ομορφη βολτα σας τελειωσε !! Χτυπάτε αλύπητα με φωτο να σας χαρούμε
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
και μόλις συνειδητοποίησα επίσης ότι έκανα το πρώτο μου ποστ!!και αυτό οφείλεται σε εσάς και το ποσό όμορφα περάσαμε σήμερα :p:p:p:p:friendship:
Καλέ τίνος είσαι εσύ ????!!!!
Πώς συ λεν ???

Στάλθηκε από τον επιχειρησιακό S7.....
 
Top Bottom