Κυριακή βοιωτική χωματερή

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Όταν λέμε βροχουλα να φανταστώ την ωραία ποτιστική;
Έλα συνάδελφε να πάμε παρέα. Ψήνομαι να έρθω αν δεν γαμηθει ο Δίας.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
εγω δυστυχως δε θα μπορεσω να ερθω, πρεπει να επιστρεψω νωρις σχετικα αυριο λογω υποχρεωσεων.
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Καλησπέρα υπάρχει η διαδρομή σε gpx αρχείο ή θα πηγαίνουμε όλοι μαζί κόμβοι. Θα χωρίστουμε σε γκρουπ αλλά τροφυ ;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Καλησπέρα υπάρχει η διαδρομή σε gpx αρχείο ή θα πηγαίνουμε όλοι μαζί κόμβοι. Θα χωρίστουμε σε γκρουπ αλλά τροφυ ;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κομβόι,δεν νομίζω να υπάρχει τόσο μεγάλη συμμετοχή αλλά κ οι διαδρομές είναι τέτοιες που δεν χρειάζεται νομίζω αρχείο gpx, λίγο προσοχή κ όλοι θα ξεκινήσουμε κ θα τερματίσουμε μαζί.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μην τα χάνετε αυτά ρε αμυρουκάι.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
εγω δυστυχως δε θα μπορεσω να ερθω, πρεπει να επιστρεψω νωρις σχετικα αυριο λογω υποχρεωσεων.
Δημήτρη μπορείς να κάνεις όσο διαδρομή θες, υπάρχουν σχεδόν παντού έξοδοι για να επιστρέψεις.
Στο αναφέρω για να μην χάσεις την βόλτα.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Κρίμα, ήθελα πολύ να έρθω σε αυτή τη βόλτα του Λεωνίδα αλλά εδώ και 20-25 μέρες με ταλαιπωρεί το γόνατο. Άλλοι γιατροί μου λένε μινίσκος, άλλοι ότι φταίει η μέση μου. Από εβδομάδα πάω για μαγνητική για να αποκλείσουμε ή να εντοπίσουμε το πρόβλημα της μέσης.
Καλά να περάσετε όσοι πάτε (που θα περάσετε πολύ καλά).
:friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Κρίμα, ήθελα πολύ να έρθω σε αυτή τη βόλτα του Λεωνίδα αλλά εδώ και 20-25 μέρες με ταλαιπωρεί το γόνατο. Άλλοι γιατροί μου λένε μινίσκος, άλλοι ότι φταίει η μέση μου. Από εβδομάδα πάω για μαγνητική για να αποκλείσουμε ή να εντοπίσουμε το πρόβλημα της μέσης.
Καλά να περάσετε όσοι πάτε (που θα περάσετε πολύ καλά).
:friendship:
Περαστικά Στέφανε, θα τα πούμε άλλη φορά.
 
Reactions: STF

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μην τα χάνετε αυτά ρε αμυρουκάι.
Να αυτά δεν μπορώ. Το αμυρουκάι είναι ένα ουσιαστικό ή ένα επίθετο σε αυτή την πρόταση, πως αλλάζει το νόημα από πληθυντικό ευγενείας (καθόλου καραβίσιο) "μην τα χάνετε αυτά αγαπητέ κύριε" σε καθαρή λιμενεργατική "μην τα χάνετε αυτά ρε άχρηστοι στο χώμα" απλά γιατί η γραμματική το επιτρέπει.


Δεν θα τα χάσουμε κυρ καπετάνιο, εντάξει. Μιά ανησυχία έχουμε με το ντόνατ σοκολάτας λάστιχο αλλά είναι εκ κατασκευής ελάττωμα αυτό της αυτοπροστασίας και μάλλον τζάμπα ανησυχήσαμε γιατί μάλλον δεν έχει πέσει τόσο νερό. Επίσης έχουμε μιά απορία στο τι στον πέοντα θα φορέσουμε γιατί το σημείο του ραντεβού είναι μία ώρα μακριά από το σπίτι, οι θερμοκρασίες δεν είναι φίλες μας, κατά την διαδρομή θα ζεσταθούμε και θα ιδρώσουμε, στην επιστροφή ελλοχεύει κίνδυνος κρυολογήματος. Τεσπα, θα διαλογιστώ στο κομμάτι ρουχισμού και εξοπλισμού και ό,τι με φωτίσει το σύμπαν.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Να αυτά δεν μπορώ. Το αμυρουκάι είναι ένα ουσιαστικό ή ένα επίθετο σε αυτή την πρόταση, πως αλλάζει το νόημα από πληθυντικό ευγενείας (καθόλου καραβίσιο) "μην τα χάνετε αυτά αγαπητέ κύριε" σε καθαρή λιμενεργατική "μην τα χάνετε αυτά ρε άχρηστοι στο χώμα" απλά γιατί η γραμματική το επιτρέπει.


Δεν θα τα χάσουμε κυρ καπετάνιο, εντάξει. Μιά ανησυχία έχουμε με το ντόνατ σοκολάτας λάστιχο αλλά είναι εκ κατασκευής ελάττωμα αυτό της αυτοπροστασίας και μάλλον τζάμπα ανησυχήσαμε γιατί μάλλον δεν έχει πέσει τόσο νερό. Επίσης έχουμε μιά απορία στο τι στον πέοντα θα φορέσουμε γιατί το σημείο του ραντεβού είναι μία ώρα μακριά από το σπίτι, οι θερμοκρασίες δεν είναι φίλες μας, κατά την διαδρομή θα ζεσταθούμε και θα ιδρώσουμε, στην επιστροφή ελλοχεύει κίνδυνος κρυολογήματος. Τεσπα, θα διαλογιστώ στο κομμάτι ρουχισμού και εξοπλισμού και ό,τι με φωτίσει το σύμπαν.
Ελαφρύ μπουφανάκι και το βάζεις μέσα στο σακίδιο πλάτης όταν φθάσεις.
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Δημήτρη μπορείς να κάνεις όσο διαδρομή θες, υπάρχουν σχεδόν παντού έξοδοι για να επιστρέψεις.
Στο αναφέρω για να μην χάσεις την βόλτα.
Μιση βολτα δε θα θελα να κανω , αμα δεν κατσω και για τη μασα μετα δεν λεει :(
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Κομβόι,δεν νομίζω να υπάρχει τόσο μεγάλη συμμετοχή αλλά κ οι διαδρομές είναι τέτοιες που δεν χρειάζεται νομίζω αρχείο gpx, λίγο προσοχή κ όλοι θα ξεκινήσουμε κ θα τερματίσουμε μαζί.
Λεωνίδα υπολόγιζε κάνα δυο τρεις ακόμα ;-).
Για φαγητό δεν ξέρουμε αν θα κάτσουμε, εξαρτάται από την ώρα που θα τελειώσουμε την διαδρομή.
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Λεωνίδα υπολόγιζε κάνα δυο τρεις ακόμα ;-).
Για φαγητό δεν ξέρουμε αν θα κάτσουμε, εξαρτάται από την ώρα που θα τελειώσουμε την διαδρομή.
Ζώρζ, που θα βρεθείτε και τι ώρα ? έλεγα μήπως έρθω κι εγώ ...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom