Κυριακή 13/11 - Βράχο βράχο τον καημό μου (Χωμάτινη Β.Α. Αττική)

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Πέρα από την πλάκα ήταν πολύ ωραία βόλτα , zanny θένκς.
Με την σειρά μου χάρηκα που γνώρισα 'παιδιά' που τα γνώριζα πίσω από μια οθόνη και είδα ξανά παλιούς γνώριμους.
Άιντε και στις επόμενες


Στάλθηκε από το RMX3472 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Μια χαρά ήταν ...έχασα στο βουνό την πινακίδα,τον μισό λασπωτήρα/βάση της,το αριστερό φλας ..άδειασε ο αναπτήρας μου και δεν είχα να ανάψω τσιγάρο κάποιες στιγμές που ήμουν σόλο...και μόλις έφτασα σπίτι και πήγα να βγάλω την βάση του κινητού έγινε αυτό ..


Στάλθηκε από το RMX3472 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σκληροτραχηλο εργαλειο το beta
Θα παρω και γω ενα! :roflmao:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μια χαρά ήταν ...έχασα στο βουνό την πινακίδα,τον μισό λασπωτήρα/βάση της,το αριστερό φλας ..άδειασε ο αναπτήρας μου και δεν είχα να ανάψω τσιγάρο κάποιες στιγμές που ήμουν σόλο...και μόλις έφτασα σπίτι και πήγα να βγάλω την βάση του κινητού έγινε αυτό ..


Στάλθηκε από το RMX3472 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Α ρε Γιώργη και μένα σκορπάει αλλά το αγαπάω.

Για την ιστορία να αναφέρω πως έφυγε η βίδα του αρνητικού πόλου της μπαταρίας και έκανε τσουφ και σε μια άλλη στάση είδα πως έφυγε μια βίδα που πιάνει το υποπλαίσιο στον σκελετό. Να ναι καλά ο Στέφανος east που με εδωκε 2 βίδες και συνέχισα.

Η πινακίδα του CCM δεν έφυγε αλλά δίπλωσε σα ντολμαδάκι.

Ο άξονας μπροστά ή είχε στραβωπατήσει ή είναι στραβός γιατι τον έβγαλα και τον ξαναέβαλα σπίτι και ήρθε στα ίσα του η μπροστινή ρόδα, τι να πω x files ργτ. :oh:.




Πέρα από αυτά τα χαζά η βόλτα ήταν πολύ ωραία και ΔΕΝ είχα κάνει πολλά κομμάτια της από τη μέση και μετά και θα ήθελα να την επαναλάβω ξανά με πιο νωπό τερέν.

Zanny χάρηκα πολύ που τα είπαμε από κοντά και σε ευχαριστούμε για την πολύ ενδιαφέρουσα διαδρομή. Ήταν ωραία που είδα παλιούς και γνώρισα τους ανθρώπους πίσω από γνωστά nicknames που δεν γνώριζα.

Εις το επανιδείν και πάντα με υγεία και όρθιοι.

(Respect στα παιδιά με τα μεγάλα, μπράβο σας!!!)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μια χαρά ήταν ...έχασα στο βουνό την πινακίδα,τον μισό λασπωτήρα/βάση της,το αριστερό φλας ..άδειασε ο αναπτήρας μου και δεν είχα να ανάψω τσιγάρο κάποιες στιγμές που ήμουν σόλο...και μόλις έφτασα σπίτι και πήγα να βγάλω την βάση του κινητού έγινε αυτό ..


Στάλθηκε από το RMX3472 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όχι ο αναπτήρας ρε Γιώργο!!!!!!
 
Top Bottom