Κυριακή 13/11 - Βράχο βράχο τον καημό μου (Χωμάτινη Β.Α. Αττική)

antonis68

Μέλος
Περιοχή
Σαλαμίνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Suzuki Freewind 650 02
Άλλο ένα κομμάτι που θέλει παράκαμψη διότι βγαίνει σε χωράφι ελιές κλπ είναι το 48ο, από το 47 κάτι πρέπει να πάει στο 49 κάτι (εύκολα):friendship:
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Άλλο ένα κομμάτι που θέλει παράκαμψη διότι βγαίνει σε χωράφι ελιές κλπ είναι το 48ο, από το 47 κάτι πρέπει να πάει στο 49 κάτι (εύκολα):friendship:
πω πω, ναι μπράβο, είχα κολλήσει μόνος εκεί το καλοκαίρι προσπαθώντας να βγω που σκατά πάει και είχα πάει μέσα από το ρέμα κάνοντας 1 ώρα να βγω..
Το αλλάζω και θα ανεβάσω αρχεία ξανά, ευχαριστώ!
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Πάμε λοιπόν να το επαναπρογραμματίσουμε για αυτή την Κυριακή, 13/10, αλλάζω και τον τίτλο και ανεβάζω νέο αρχείο με τις αλλαγές, ετοιμαστείτε :)
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Καλημέρα σε όλους. Η βόλτα σηκώνει δικύλινδρα ή είναι για πιο ελαφριά; Επίσης δεν ξάρω κατα πόσο θα ενοχλήσει, αλλά αυτή την Κυριακή έχει τον αυθεντικό μαραθώνιο που σημαίνει όλη Μαραθωνος και Μεσογείων θα είναι κλειστή με ότι αυτό συνεπάγεται για τις μετακινήσεις.
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Καλημέρα σε όλους. Η βόλτα σηκώνει δικύλινδρα ή είναι για πιο ελαφριά; Επίσης δεν ξάρω κατα πόσο θα ενοχλήσει, αλλά αυτή την Κυριακή έχει τον αυθεντικό μαραθώνιο που σημαίνει όλη Μαραθωνος και Μεσογείων θα είναι κλειστή με ότι αυτό συνεπάγεται για τις μετακινήσεις.
καλημέρα,
Γενικά είναι βατή διαδρομή, έχει κάποια μικρά κομμάτια που είναι πιο απαιτητικά (ανέβασμα/κατέβασμα σε νεροφαγώματα)- όχι όμως απροσπέλαστα. Κυρίως έχει να κάνει με το πόσο άνετα νοιώθεις εσύ με αυτό.
Το είδα κι εγώ για το Μαραθώνιο, δε νομίζω οτι περνάμε από εκεί όμως.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
I know ;). Απλά είναι πακέτο για όσους είναι κάτω από τη Μαραθώνος να περάσουν από την άλλη. Εκτός από την Α.Ο. ξερει κανεις (από προηγόυμενες χρονιές) αν δουλευει κανονικά η διασταύρωση του Σταυρού πάνω από την αερογέφυρα; Σίγουρα οι δρομείς κινούντε από κάτω.
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Μεσα και εγω για κυριακη (εκτος απροοπτου) , να τεσταρω και το νεο γραναζωμα στο CRF :yew:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μεσα και εγω για κυριακη (εκτος απροοπτου) , να τεσταρω και το νεο γραναζωμα στο CRF :yew:
Για πε. 13-48?
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Για πε. 13-48?
πιο ηπιο αλλα βελτιωμενο σε σχεση με το 13-40. Το εκανα 14-45 που ειναι περιπου το ιδιο με το 13-42 αλλα εχω παρατηρησει οτι δουλευει καλυτερα με το 14 μπροστα γιαυτο διαλεξα αυτο το συνδυασμο.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
πιο ηπιο αλλα βελτιωμενο σε σχεση με το 13-40. Το εκανα 14-45 που ειναι περιπου το ιδιο με το 13-42 αλλα εχω παρατηρησει οτι δουλευει καλυτερα με το 14 μπροστα γιαυτο διαλεξα αυτο το συνδυασμο.
Μια χαρα
Τα πρωτα trail ride με 13-40 τα εκανα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Οκ τα λέμε το πρωί της Κυριακής όπου θέλω να δοκιμάσω στο CCM το νέο dirt mode στο traction control, την συμπεριφορά του cornering abs στο χώμα με απενεργοποίηση στον πίσω τροχό καθώς και την συμπεριφορά του μοτέρ κατά την διάρκεια της μετάκαυσης στην απογείωση.

Αυτά για αρχή και βλέπουμε .
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οκ τα λέμε το πρωί της Κυριακής όπου θέλω να δοκιμάσω στο CCM το νέο dirt mode στο traction control, την συμπεριφορά του cornering abs στο χώμα με απενεργοποίηση στον πίσω τροχό καθώς και την συμπεριφορά του μοτέρ κατά την διάρκεια της μετάκαυσης στην απογείωση.

Αυτά για αρχή και βλέπουμε .
Και τα ολοφρεσκα λάστιχα....ειδικά σχεδιασμένα για σένα και το CCM.
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Οκ τα λέμε το πρωί της Κυριακής όπου θέλω να δοκιμάσω στο CCM το νέο dirt mode στο traction control, την συμπεριφορά του cornering abs στο χώμα με απενεργοποίηση στον πίσω τροχό καθώς και την συμπεριφορά του μοτέρ κατά την διάρκεια της μετάκαυσης στην απογείωση.

Αυτά για αρχή και βλέπουμε .
Από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνω πως έλυσες επιτέλους το θέμα με το adaptive cruise control. Θα έρθω για να μου πεις τον τρόπο γιατί ακόμα με ταλαιπωρεί..
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνω πως έλυσες επιτέλους το θέμα με το adaptive cruise control. Θα έρθω για να μου πεις τον τρόπο γιατί ακόμα με ταλαιπωρεί..
Ήταν πολύ απλό θα σου πω από κοντά :secret:.
 
Top Bottom