Κυριακή 22/10/2017-Χαλκίς έκ Πάρνεως

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Σάββα @Savvas62 .... :friendship:

Όμορφες φωτογραφίες και το βίντεο, από τα καλύτερα που έχω δεί (και με την κατάλληλη μουσική επένδυση). Ευχαριστούμε φίλε!

@Costas81 Κώστα, εγώ ευχαριστώ για την παρέα, αφού με ένα μπράααπ, θα μπορούσες να είχες φύγει. Στα διόδια, άργησα στη σειρά μου και φαντάστηκα ότι περάσατε μπροστά. Λίγο αργότερα συνάντησα τον Blitz και μου είπε ότι μάλλον ήσασταν πίσω τελικά. Τα λέμε στην επόμενη :ok:

@forester Θοδωρή, έχεις δίκιο. Έχω φάει κάτι γλύστρες στο κατέβασμα εκεί, άλλο πράμα. Πλέον μόνο ανέβασμα :D
Εμείς ευχαριστούμε Παναγιώτη για την ωραία ιδέα και για το όμορφο κλίμα της παρέας όπου όλοι αισθανόντουσαν υπέροχα.
Έχε εσύ τέτοιες ωραίες ιδέες για βόλτες και τα λοιπά άστα σε μας.:friendship:
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Δεν ήταν πολύ εύκολο να συνεννοηθούμε με νοήματα στην ΕΟ, ε; :p Τα παιδιά έφυγαν μπροστά, τα είδα να περνούν όσο σε περίμενα.


Ναί μπερδευτήκαμε :D Η αλήθεια είναι ότι όσοι έχουμε ασχοληθεί με περίπολα, εισόδους σε κτίρια κλπ, χρησιμοποιούμε καθορισμένη σηματοδοσία και ίσως εγώ έκανα τα λάθος για την περίσταση, άν και κάποια είναι ακριβώς ίδια. Παραθέτω τα μοτοσυκλετιστικά, μιάς και το έφερε η κουβέντα, για να κάνουμε τις βόλτες μας, πιό συννενοήσιμες :)

 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ναί μπερδευτήκαμε :D Η αλήθεια είναι ότι όσοι έχουμε ασχοληθεί με περίπολα, εισόδους σε κτίρια κλπ, χρησιμοποιούμε καθορισμένη σηματοδοσία και ίσως εγώ έκανα τα λάθος για την περίσταση, άν και κάποια είναι ακριβώς ίδια. Παραθέτω τα μοτοσυκλετιστικά, μιάς και το έφερε η κουβέντα, για να κάνουμε τις βόλτες μας, πιό συννενοήσιμες :)

ρε μεθυσμενος εισαι ???
να σε δω να κανεις τετοια κολπα σε βολτα ,να χεστω στα γελια....
καταμεσις στο δρομο θα κυλιεμαι....:p:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

αλλα σ΄αγαπαω ρε μπαγασα !!!!!:friend::friendship::friendship::friendship:
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
ρε μεθυσμενος εισαι ???
να σε δω να κανεις τετοια κολπα σε βολτα ,να χεστω στα γελια....
καταμεσις στο δρομο θα κυλιεμαι....:p:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

αλλα σ΄αγαπαω ρε μπαγασα !!!!!:friend::friendship::friendship::friendship:
Στην επόμενη βόλτα, γραπτό διαγώνισμα και πρακτική εξάσκηση στο δρόμο :p Και ένα είναι σίγουρο .... θα καταλήξουμε ο καθένας, σε διαφορετικό μέρος :laugh:


Κι εγώ σ' αγαπάω γλυκέ Γιώργη :friendship:
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
ελα ρε πανο μαλακια εκανα...δεν το παρατηρησα καθολου...τι να πω στην επομενη....
 
Top Bottom