Κυριακατικη βολτα στη Χαλκιδα 7/10/18

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αυριο χαλαρη βολτα στη Χαλκιδα για καφεδακι στο Αστερια Beach διπλα στη παλια γεφυρα....( extra bonus νεαρες λουωμενες με μπραζιλιαν μαγιο...χαχα)......μετα οποιος θελει.......παμε Στροπωνες για κοψιδια στηκυραΚουλα..εγγυηση !!!!.....Συναντηση στα Burgertown Αγιο Στεφανο στις 9.30-9.45 πμ.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Να προσθεσω οτι γραφω απο κινητο.....χαρτες διαδρομες σημεια κ αποστασεις......μην περιμενετε !!!!!.....τον δρομο παντως τον ξερουμε.....κ αν χαθουμε.....το Πλι εκει διπλα ειναι.....θα ερθει να "καθαρισει".....χαχαχα !!!!!
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Οχιιι.....εσυ να μην ερθεις........θα μας πας με το ζορι στο Μαντουδι.....δεν λεμε !!!!!!

Εχω ενα τραπεζωμα αυριο... εαν την σκαπουλαρω για καφεδακι-αστραπη...
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εχω ενα τραπεζωμα αυριο... εαν την σκαπουλαρω..
Ετσι ειναι οι σωγαμπροι...:hungover::inlove:πρεπει να τα εχεις τουμπανο για να...την σκαπουλαρεις...τρομαρα σου ....#skliros...:cool:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Ετσι ειναι οι σωγαμπροι...:hungover::inlove:πρεπει να τα εχεις τουμπανο για να...την σκαπουλαρεις...τρομαρα σου ....#skliros...:cool:

Μα καλα...δεν διαβασες ? Καλεσμενος σε τραπεζι....τσαμπα φαι... χανονανται αυτα?
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
δεν το κανεις ανσποδα για καρατζας πλευρα που θα παω με την γυναικα μου για σταβλισιες καλα να περασετε πετρο αλλα κανονισα αντε την επομενη μεσα
Για πάρε κανένα τηλ σε θέλω να μου πεις και κάτι....
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
δεν το κανεις ανσποδα για καρατζας πλευρα που θα παω με την γυναικα μου για σταβλισιες καλα να περασετε πετρο αλλα κανονισα αντε την επομενη μεσα
Το εχουμε κανονισει με φιλαρακια το αυριανο......κ ο Καρατζας σουπερ ειναι θα βρεθουμε σιγουρα σε επομενη βολτα Δημητρη !!!!!!!
 

mikes

Μέλος
Όνομα
Μιχαλης
Μοτό
Honda CBF 500, Yamaha YBR 250
αυτα τα βολτακια ρε φιλε, δε τα βαζουν για την επομενη απο ξενυχτι λογο γαμου πρωτοξαδερφου, γιατι αναγκαστικα τα χανουμε λογο υπνου..
 
Top Bottom