Κυριακη 19/6 κολιακι

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Περίπου 10:15 θα είμαι με το ετερον ήμισυ στον Ισθμό κατω απο γεφυρα Επιδαύρου, μέχρι στορκ συνταξιδεύουμε όπου κ η πρώτη στάση για καφέ....
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Αυριο λοιπον μιας και δεν θα παμε μπαρο λεμε με ενα φιλο να παμε στο κολιακι απο επιδαυρο αν καποιος θελει μπορει να ερθει
ραντεβου 09:30 διοδια ελευσινας
Εάν δεν παω μπανιο Λουτρακι , θα σου στείλω μήνυμα , μπορει να έρθω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Κολιάκι, να φανταστώ θα πάτε Αγνάντι?
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Νομίζω είναι κλειστό


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Την κάναμε την βόλτα μας ωραία ήταν φάγαμε και τέλειο γαλακτομπουρεκο στην βρύση του Νταβέλη, αντε και στην επομενη


Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Έχει καμια καβάντζα για μπανιο στο δρόμο απο Ισθμό προς Επίδαυρο ;
Εαν εχει παει καποιος κ εχει φωτογραφιες , ας ανεβάσει να δούμε , τι λενε οι παραλιες εκει
… λεω να ξαναπαω μετα τη δουλειά για 1 γρήγορο μπανιο τωρα που θα κανει καυσωνα στην αθηνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Έχει καμια καβάντζα για μπανιο στο δρόμο απο Ισθμό προς Επίδαυρο ;
Εαν εχει παει καποιος κ εχει φωτογραφιες , ας ανεβάσει να δούμε , τι λενε οι παραλιες εκει
… λεω να ξαναπαω μετα τη δουλειά για 1 γρήγορο μπανιο τωρα που θα κανει καυσωνα στην αθηνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Θα λες την πολεμάρχα μάλλον ή ρωτάς, δεν κατάλαβα.

 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Νομίζω σας πέτυχα στο γύρνα ( αν πηγαίνατε από παλιά εθνική ) στο ύψος της Κινέτας , ήμουν στο αντίθετο ρεύμα, ήταν σίγουρα ένα πορτοκαλί 790 και ένα λευκό fazer αλλά θυμάμαι παραπάνω μηχανάκια
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Θα λες την πολεμάρχα μάλλον ή ρωτάς, δεν κατάλαβα.

Thanks φίλε .. θα παω σε καποια γιατι είδα οτι εχει ωραία μέρη κ ειχα να παω 20 χρονια προς αυτη την μερια … απλα ψάχνω παραλιες , του στυλ Σχινος Κορινθίας …


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Thanks φίλε .. θα παω σε καποια γιατι είδα οτι εχει ωραία μέρη κ ειχα να παω 20 χρονια προς αυτη την μερια … απλα ψάχνω παραλιες , του στυλ Σχινος Κορινθίας …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πως είναι ο σχίνος?
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Μετά τον σχινο προς το χωριό στραβά και επισης προς ΛΟΥΤΡΑΚΙ , εχει φοβερές παραλιες , εκει ειναι τα στέκια μου , ειτε με σκηνή , διανυκτερευση , ειτε αυθημερόν επιστροφή ….
Επιςης μεταξύ Σχινος κ Αλεποχώρι , εχει πολυ ωραία σημεία
Θέλει μηχανή adv ή 4X4 απο σχινο προς στραβά και Λουτρακι για να πας μεχρι κάτω κ να μπεις με τη μηχανή στη θάλασσα :)

Ειναι σαν Χαλκιδική το τοπίο

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom