Κυριακη 20-2 Χωματινη-Ελικωνας-Ζαλτσα

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το αρχείο μου ανοίγει κάπου στον ωκεανό, εινσι σωστό;
Με ποια εφαρμογή ανοίγεις?
Έμενα μια χαρά το δείχνει



advphone
 

Αγγελος

Lego 790
Περιοχή
Xαιδαρι
Όνομα
Αγγελος
Μοτό
KTM 790 ADV R
Καλησπέρα στην παρέα με εδιαφέρει η βόλτα την Κυριακή και εκτός απροόπτου θα τα πούμε στο σημείο συνάντησης
Είμαι μέλος από το 2015 αλλά δεν έχω ξανά συμμετάσχει σε εκδρομή θα χαρώ πολύ να τα πούμε από κοντά.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Καλησπέρα στην παρέα με εδιαφέρει η βόλτα την Κυριακή και εκτός απροόπτου θα τα πούμε στο σημείο συνάντησης
Είμαι μέλος από το 2015 αλλά δεν έχω ξανά συμμετάσχει σε εκδρομή θα χαρώ πολύ να τα πούμε από κοντά.
Σε περιμένουμε Άγγελε!
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Καλησπέρα και από εμένα.
Εκτός απροόπτου θα ήθελα να ακολουθήσω και εγώ στη βόλτα.
Θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντά.
Σε περιμένουμε φιλε.
Τα λέμε από κοντά.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Αν βρω να αφήσω το παιδι θα μαζέψω το ταλαιπωρημένο κουφάρι μου και θα έρθω. Με το gs και τη μπαγκαζιερα γ
Το Exc δεν τελείωσε ακομα αλλα το Klr είναι ετοιμο για την Κυριακή


Στάλθηκε από το SM-A315G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εμένα παλι γιατί μ αρέσει το klr πιο πολυ ? :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν βρω να αφήσω το παιδι θα μαζέψω το ταλαιπωρημένο κουφάρι μου και θα έρθω. Με το gs και τη μπαγκαζιερα γ

Εμένα παλι γιατί μ αρέσει το klr πιο πολυ ? :D
 

DirtyFotis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Φώτης
Μοτό
KTM 950 ADV, KTM 625 SXC, KTM 530 EXC
Καλησπέρα, κι εγώ θέλω να έρθω. Η διαδρομή είναι βατή για μεγάλα μηχανάκια, να έρθω με το KTM 950 ή θέλει κάτι πιο ευέλικτο? Θα περάσουμε από μονοπάτια, νεροφαγώματα κλπ ή απλούς δασικούς? Και το κυριότερο, φαΐ θα έχει στο τέλος??
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλησπέρα, κι εγώ θέλω να έρθω. Η διαδρομή είναι βατή για μεγάλα μηχανάκια, να έρθω με το KTM 950 ή θέλει κάτι πιο ευέλικτο? Θα περάσουμε από μονοπάτια, νεροφαγώματα κλπ ή απλούς δασικούς? Και το κυριότερο, φαΐ θα έχει στο τέλος??
Όσον αφορά το τελευταίο είναι εκ των ων ουκ άνευ... :roflmao:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Καλησπέρα, κι εγώ θέλω να έρθω. Η διαδρομή είναι βατή για μεγάλα μηχανάκια, να έρθω με το KTM 950 ή θέλει κάτι πιο ευέλικτο? Θα περάσουμε από μονοπάτια, νεροφαγώματα κλπ ή απλούς δασικούς? Και το κυριότερο, φαΐ θα έχει στο τέλος??
Φαΐ έχει, αν δεν μας φάνε πρωτα οι λυκοι
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Καλησπέρα, κι εγώ θέλω να έρθω. Η διαδρομή είναι βατή για μεγάλα μηχανάκια, να έρθω με το KTM 950 ή θέλει κάτι πιο ευέλικτο? Θα περάσουμε από μονοπάτια, νεροφαγώματα κλπ ή απλούς δασικούς? Και το κυριότερο, φαΐ θα έχει στο τέλος??
Οι δρόμοι είναι κυρίως δασικοί αλλά αυτή την εποχή πιθανόν να συναντησουμε μικρές δυσκολίες...Δεν γνωριζω το οδηγικό σου επίπεδο αλλα το 950 θα περάσει από παντού σε σωστα χέρια....Εννοείται ότι είμαστε μια παρέα και θα βοηθήσουμε στα δύσκολα..

Στο τελος μπορούμε να σταματήσουμε σε ενα απο τα χωριά της επιστροφής για τις προβατίνες και τα παιδιά τους... :D:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

DirtyFotis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Φώτης
Μοτό
KTM 950 ADV, KTM 625 SXC, KTM 530 EXC
Τώρα που το σκέφτομαι, έχω καιρό να βάλω το μεγάλο ρεζερβουάρ στο 530.... οπότε μέσα εγώ. Λογικά και ένα ακόμα άτομο.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αν βρω να αφήσω το παιδι θα μαζέψω το ταλαιπωρημένο κουφάρι μου και θα έρθω. Με το gs και τη μπαγκαζιερα γ

Εμένα παλι γιατί μ αρέσει το klr πιο πολυ ? :D

Σταμάτα ρε άνθρωπε και περιμένουμε μπας και το βάλει αγγελία μόλις τελειώσει το πορτοκαλί, δημιουργείς τεχνητή ζήτηση, να μας καταστρέψεις θες; :laugh:
 
Top Bottom