Κυριακη 20-2 Χωματινη-Ελικωνας-Ζαλτσα

Agelis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Angelis
Μοτό
690 enduro R 12'
1090 adventure R 19'
Συντροχοι εγώ αύριο σκέφτομαι να ανέβω στο σημείο εκκίνησης μέσω Σκαραμαγκά και ΕΟ Ελευσίνας Θήβα. Maximum ταχύτητα 90χλμ/ω λόγο ελαστικών. Θα υπάρξει κανένα γκρουπακι να πάμε σύσσωμοι;
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
ειπαμε με ALEX1250 8:30 περιπου στην εξοδο 1 για Μανδρα της αττικης οδου στον 1ο κομβο καπου εκει θα βρεθουμε να παμε πανω σιγα σιγα οποιος θελει μπορει να ερθει
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
ειπαμε με ALEX1250 8:30 περιπου στην εξοδο 1 για Μανδρα της αττικης οδου στον 1ο κομβο καπου εκει θα βρεθουμε να παμε πανω σιγα σιγα οποιος θελει μπορει να ερθει
Στείλτε μια πινέζα βρε παιδιά να σας βρω κι εγώ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλά λασπωματα παίδες...!!! :drt:
Περιμένουμε φωτό :pht2;
(απ' τα κοψίδια...)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γεια χαρά στο παρεάκι της Θήβας και σε όλους! Μπράβο σας που γουστάρετε να μας βολτάρετε στα όμορφα μέρη σας!
Πρόλαβα μόλις να ετοιμάσω το μοτοσακό μου για αύριο οπότε θα τα πούμε το πρωί. Θα εκπροσωπήσω τη Σαλαμίνα μιας και ο κάπτεν Aldebaran πρέπει να είναι μακριά :)
Ωραίος ο Αντώνης!
 

DirtyFotis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Φώτης
Μοτό
KTM 950 ADV, KTM 625 SXC, KTM 530 EXC
Καλημέρα, Το "Άλλο Άτομο" off λόγω τεχνικών δυσκολιών. Αν δε σας προλάβω στη Θήβα, θα σας βρω στον καφέ. Αν μπορεί να μου στείλει ο πλοηγός ένα νούμερο κινητού, θα ήταν ωραία.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Καλά να περάσετε. Κρίμα που δεν ήρθα. Πολύ ωραίος κόσμος. Βγάλτε φωτογραφίες να σας καμαρώσουμε.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Η ομάδα ξεκίνησε με όρεξη και αρκετές συμμετοχες στην ώρα μας αλλα δυστυχως πολυ νωρίς ειχαμε μια πτώση με κάκωση αστραγάλου στα πρώτα χιλιομετρα της ανάβασης του Ελικωνα.
Εύχομαι περαστικά και γρήγορα παλι στο τιμόνι στον φίλο ChristosGR

Λόγω του ότι έπρεπε να προσφέρω την βοήθεια μου στον Χρήστο δεν συνεχισα την διαδρομή

Σας παραθέτω λιγες φωτο που μου έστειλε ο Xatziskonstantinos από την ομάδα του με το 6μελες πληρωμα που ολοκλήρωσαν την απαιτητική διαδρομή πανω στο ίχνος του αρχειου.

Να είμαστε γεροι για την επόμενη εξόρμηση!

Περιμένω φωτογραφικό υλικό απο όλους σας...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom