Κωνσταντινούπολη infos

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Η πρωτοχρονια θα με βρει Κωνσταντινουπολη, δυστυχως αμαξατο, αλλα δεν βαριεσαι... Οποτε αν εχει καποιος να προτεινει το οτιδηποτε και καμια επαρχια σχετικα κοντινη για μονοημερο, ευπροσδεκτα!!! Τα τουριστικα τα εχω, μιας κ εχω ξαναπαει... Τα φωτα σας συντροχοι !!
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Έχω πάει 2 φορές στην Κων/πολη. Πέρα από τα κλασικά, πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να πας στο Ali Pasa Hamam για παραδοσιακό λουτρό και scrubbing. Σε περιλαμβάνει ο Τούρκος και δεν παίρνεις ανάσα. Μοναδική τελετουργία και εμπειρία, μακράν το καλύτερο χαμάμ που έχω κάνει ποτέ, και οι υπηρεσίες τους αξεπέραστες, θα ξαναπήγαινα μόνο και μόνο για αυτό. Πρέπει να κλείσεις online για να είσαι σίγουρος.

Turkish Bath in Istanbul | Kilic Ali Pasa Hamam

 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Έχω πάει 2 φορές στην Κων/πολη. Πέρα από τα κλασικά, πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να πας στο Ali Pasa Hamam για παραδοσιακό λουτρό και scrubbing. Σε περιλαμβάνει ο Τούρκος και δεν παίρνεις ανάσα. Μοναδική τελετουργία και εμπειρία, μακράν το καλύτερο χαμάμ που έχω κάνει ποτέ, και οι υπηρεσίες τους αξεπέραστες, θα ξαναπήγαινα μόνο και μόνο για αυτό. Πρέπει να κλείσεις online για να είσαι σίγουρος.

Turkish Bath in Istanbul | Kilic Ali Pasa Hamam

Μου το είχανε προτείνει και εμένα και όταν πέρασα απ' έξω είδα κάτι διαφημιστικές αφίσες με κάτι Τούρκος μουστακαλήδες θεόρατους, γυμνούς απ' την μέση και πάνω και κράταγαν κάτι πλάστες κάτι μαστίγια... Τέτοια τρομάρα ρε παιδιά, τι να πω, ακόμα τρέχω :laugh::roflmao::roflmao:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μου το είχανε προτείνει και εμένα και όταν πέρασα απ' έξω είδα κάτι διαφημιστικές αφίσες με κάτι Τούρκος μουστακαλήδες θεόρατους, γυμνούς απ' την μέση και πάνω και κράταγαν κάτι πλάστες κάτι μαστίγια... Τέτοια τρομάρα ρε παιδιά, τι να πω, ακόμα τρέχω :laugh::roflmao::roflmao:
Από τη μέση και πάνω, μπορει!!!
Από την μέση και κάτω...... :mooning:!!!
Ξέρεις τι λένε για τους.... μουστακαλήδες, ξέρεις ε;;; :ha
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Μου το είχανε προτείνει και εμένα και όταν πέρασα απ' έξω είδα κάτι διαφημιστικές αφίσες με κάτι Τούρκος μουστακαλήδες θεόρατους, γυμνούς απ' την μέση και πάνω και κράταγαν κάτι πλάστες κάτι μαστίγια... Τέτοια τρομάρα ρε παιδιά, τι να πω, ακόμα τρέχω :laugh::roflmao::roflmao:
Μπήκες τελικά;
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μπήκες τελικά;
Όχι δεν είμαι τόσο θαρραλέος. :laugh:
Βέβαια κάτι συνάδελφοι που μπήκαν είπαν ότι ήταν πραγματικά φοβερή εμπειρία. Ευεξία και αναζωογόνησης. Τους βάλανε κάτω λέει οι μουστακαλήδες και τους κάνανε καινούργιους.
Τώρα πως δεν ρώτησα, δεν ήθελα να μάθω :laugh::roflmao:



Πέραν της πλάκας είναι σίγουρα ωραία εμπειρία, είναι από τις γνωστές ατραξιόν της Πόλης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Όχι δεν είμαι τόσο θαρραλέος. :laugh:
Βέβαια κάτι συνάδελφοι που μπήκαν είπαν ότι ήταν πραγματικά φοβερή εμπειρία. Ευεξία και αναζωογόνησης. Τους βάλανε κάτω λέει οι μουστακαλήδες και τους κάνανε καινούργιους.
Τώρα πως δεν ρώτησα, δεν ήθελα να μάθω :laugh::roflmao:



Πέραν της πλάκας είναι σίγουρα ωραία εμπειρία, είναι από τις γνωστές ατραξιόν της Πόλης.
Κρίμα σε εμένα δεν έτυχε μουστακαλής... :D:D
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Επαναφορα θεματος , εχουμε κανα ξενοδοχειο με ασφαλες ιδιωτικο παρκιν για αυτοκινητο;;;; ευχαριστω πολυ ( πληροφοριες απο οσους το εχουν δει με τα ματια τους!!!!)
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Ειναι λίγο περίεργα τα παρκιν στο κέντρο... Εγω αυτο που κάνω (μιας και ξενοδοχεια με παρκιν στο κεντρο ειναι ακριβα) το αφήνω σε κλειστα παρκιν επι πληρωμή, εχει αβέρτα. Την πρώτη φορα που είχα πάει, και θεωρητικά ειχε παρκιν το ξενοδοχείο, το άφησα σε ένα πάρκιν της κακιας ώρας όπως έχουμε στην πλάκα (συνεργασια με το ξενοδοχείο ηταν, αλλα ξεχωριστό τελείως) και ο παρκαδόρος για να δουλέψει τις ώρες αιχμης το έβγαζε έξω στον δρόμο και το βράδυ πάλι μεσα... Το επόμενο πρωί το πήγα σε παρκιν κανονικό επι πληρωμη.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Επαναφορα θεματος , εχουμε κανα ξενοδοχειο με ασφαλες ιδιωτικο παρκιν για αυτοκινητο;;;; ευχαριστω πολυ ( πληροφοριες απο οσους το εχουν δει με τα ματια τους!!!!)

Εδω ειχαμε μεινει. Παρκιν κλειστο διπλα στο ξενοδοχείο.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κωστα και τασο ευχαριστω για τις απαντησεις.... κωστα σε ποιο απο τα δυο ;;;;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Ναι αυτο ειναι.
Δεν θυμαμαι αν ηταν μεσα στη τιμη.
Εισαι διπλα σε πολλα αξιοθέατα. Αξίζει.
Επίσης το πρωινό στην ταράτσα ειχε απίστευτη θέα.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ναι αυτο ειναι.
Δεν θυμαμαι αν ηταν μεσα στη τιμη.
Εισαι διπλα σε πολλα αξιοθέατα. Αξίζει.
Επίσης το πρωινό στην ταράτσα ειχε απίστευτη θέα.
Οκ θα επικοινωνήσω μαζί τους και μάλλον για κει μας βλεπω ..... Θα προσπαθήσω να σε πάρω και τηλ Κώστα ....σόρρυ έχω μπλέξει

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Οκ θα επικοινωνήσω μαζί τους και μάλλον για κει μας βλεπω ..... Θα προσπαθήσω να σε πάρω και τηλ Κώστα ....σόρρυ έχω μπλέξει

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μια απο τα ιδια. Να δω ποτε θα ξεμπλέξουμε..
 
Top Bottom