Λάστιχα για ελαφρύ μηχανάκι

ladas39

Μέλος
Όνομα
Διογένης
Μοτό
triumph tiger 800 xc
Καλησπέρα θα ήθελα να μου προτείνετε λάστιχα για ttr 250 χρήση 50/50
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Δεν ξέρω αν βγαίνει για το ttr αλλα επειδή και εγώ άλλαξα πρόσφατα στο 690 κατέληξα πως τα mt21 είναι κορυφαίο λάστιχο . Απλά εγώ έβαλα πίσω TKC 80 και μπροστά θα βάλω mt 21 διότι τα ξεφτιλιζει τα λάστιχα το ktm καθοτι το mt21 είναι πιο μαλακό. Βέβαια οι γνωστές και πιο έμπειροι του φόρουμ θα σου δώσουν καλύτερες κατεύθεντηριες οδηγίες .mt21 tkc 80


Στάλθηκε από το DUB-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Όταν λες 50-50;

Αυτά που έβαλα 70-30 στο χώμα πάω κανονικά σαν εντουρο και στην άσφαλτο ακόμα καλύτερα και στη βροχη. Στη λάσπη όμως με τίποτα. Σαν χιόνι ένα πράμα. Αν σε ενδιαφέρει να σου πω.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Όταν λες 50-50;

Αυτά που έβαλα 70-30 στο χώμα πάω κανονικά σαν εντουρο και στην άσφαλτο ακόμα καλύτερα και στη βροχη. Στη λάσπη όμως με τίποτα. Σαν χιόνι ένα πράμα. Αν σε ενδιαφέρει να σου πω.
ποια εβαλες;
 

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Θα σου πω αύριο γιατί τα μπερδεύω και λόγο βροχής η μηχανή έμεινε αλλού σήμερα.
 

ladas39

Μέλος
Όνομα
Διογένης
Μοτό
triumph tiger 800 xc
Όταν λες 50-50;

Αυτά που έβαλα 70-30 στο χώμα πάω κανονικά σαν εντουρο και στην άσφαλτο ακόμα καλύτερα και στη βροχη. Στη λάσπη όμως με τίποτα. Σαν χιόνι ένα πράμα. Αν σε ενδιαφέρει να σου πω.
καθημερινό μηχανάκι θα είναι αλλά θα πηγαίνει και την εντουραδα του
 

tasosdr

Μέλος
Περιοχή
νεα μακρη
Όνομα
tasos
Μοτό
Husqvarna te630
Honda forza 350
Honda vision 110
bridgestone
tw301-302
δοκιμασμενα ,ακριβως 50-50,απιστευτο στην ασφαλτο (στεγνη-βρεγμενη),πολυ καλη αποδοση σε χωματοδρομους και θα σε περασει απο λασπη .Με το βαρος του ttr -χωρις υπερβολες στο χωμα-θα σε πανε 6-8000 χλμ.
 
Top Bottom