Λίγο Πέτρα, Λίγο Ήλιος και τ'Αλογάκι μου

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Ωραίος Γιάννη φοβερά μέρη ,είχα την τύχη να τα περάσω πέρσι τον Μάιο!

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

spirosbob

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Yamaha Tenere 700
KTM sxf 250
Yamaha tracer 900 (x)
Πολύ ωραία βόλτα Γιάννη.... είχα κάνει κάποια κομμάτια της πριν 2 χρόνια οταν είχα πρωτοπάρει το Tracer με τη γυναίκα στο τουρ Πελοποννήσου.
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Γιάννη πρέπει να σε πέτυχα κάποια στιγμή,ήμουνα στο δρόμο Καλαμάτα -Στουπα -Καρδαμυλη όλη την ημέρα!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιάννη πρέπει να σε πέτυχα κάποια στιγμή,ήμουνα στο δρόμο Καλαμάτα -Στουπα -Καρδαμυλη όλη την ημέρα!
Νίκο είδα και χαιρέτησα πολλά μηχανάκια μετά την Καλαμάτα, μάλλον χαιρετηθήκαμε :)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Μπραβο Γιανναρα, φορτωσε τσι μπαταριες οσο περισοτερο γινεται για το επερχομενο μπαρκο! :ok: :yew:


ΥΓ Αγαπημενες Πελοποννησιακες διαδρομες :cool: και εχω να παω στη Μανη χρονια - ισως το φθινοπωρο..
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Η Βαθεια ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα εγκληματα του υπουργειου πολιτισμου.Καποτε εκει ειχε και καφενεδακι..Τωρα εγκαταλειψη φουλ..Θα επρεπε να ηταν στολιδι,οχι οτι δεν ειναι τωρα.Πολλα τα χλμ φιλε,το ευνοει και η εποχη που ειναι μεγαλη η μερα..και στα επομενα...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Η Βαθεια ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα εγκληματα του υπουργειου πολιτισμου.Καποτε εκει ειχε και καφενεδακι..Τωρα εγκαταλειψη φουλ..Θα επρεπε να ηταν στολιδι,οχι οτι δεν ειναι τωρα.Πολλα τα χλμ φιλε,το ευνοει και η εποχη που ειναι μεγαλη η μερα..και στα επομενα...
Ευχαριστώ Μάνο, πέρα από το κράτος φταίνε και οι ιδιοκτήτες των πύργων, δε θέλουν να ασχοληθούν.
Ξερω οτι οι αναπαλαιωσεις ή η συντήρηση ίσως απαιτεί ένα διόλου ευκαταφρονητο κόστος, αλλά και οι κληρονόμοι δε θέλουν να ασχοληθούν άσχετα με την οικονομική τους άνεση.
Μιλάω από πρώτο χέρι.
 
Top Bottom