Λίμνη Δόξα για Ζαρούχλα....χωμα

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Καλησπερα παιδια.Μηπως υπαρχει καποιο gpx λιμνη δοξα προς τσιβλου??? Θα ειμαι πανω αυριο και ελεγα να το κανω απο το χωμα το κομματι, αλλα δεν εχει τυχει να το κανω ποτε.Για οσους ξερουν ειναι βατο???
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Καλησπερα παιδια.Μηπως υπαρχει καποιο gpx λιμνη δοξα προς τσιβλου??? Θα ειμαι πανω αυριο και ελεγα να το κανω απο το χωμα το κομματι, αλλα δεν εχει τυχει να το κανω ποτε.Για οσους ξερουν ειναι βατο???
δεν ειναι ακριβως αυτα που θές, αλλά ίσως σε βοηθήσει για καποια κομματια στη διαδρομή..
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Είναι μια χαρά βατό και εύκολο να το βρεις.
Φτάνεις στο χωριό Ζαρούχλα όπου πας όλο ευθεία στο πλακόστρωτο και σε βγάζει στην αρχή του χωματόδρομου.εχει και πινακίδα εκεί.
Σε πάει ο δρόμος μόνος του μετά.
Και στο τέλος έχει πάλι πινακίδα,αφού βγεις από το δάσος για να στρίψεις δεξιά για λίμνη Δόξα.
Τιπ.στη Ζαρούχλα έχει δύο πολύ ωραία μαγαζιά για καφέ.διαλεξε ένα και κάνε στάση ;)
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Καλησπερα παιδια.Μηπως υπαρχει καποιο gpx λιμνη δοξα προς τσιβλου??? Θα ειμαι πανω αυριο και ελεγα να το κανω απο το χωμα το κομματι, αλλα δεν εχει τυχει να το κανω ποτε.Για οσους ξερουν ειναι βατο???
Aπο λιμνη Δοξας για λιμνη Τσιβλου δεν βγαινει ολο απο χωμα Αναγκαστικα θα κανεις και μπολικη ασφαλτο Δες προσεκτικα στο google maps και θα καταλαβεις
 

antonis68

Μέλος
Περιοχή
Σαλαμίνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Suzuki Freewind 650 02
Καλησπερα παιδια.Μηπως υπαρχει καποιο gpx λιμνη δοξα προς τσιβλου??? Θα ειμαι πανω αυριο και ελεγα να το κανω απο το χωμα το κομματι, αλλα δεν εχει τυχει να το κανω ποτε.Για οσους ξερουν ειναι βατο???
Για τσέκαρε αυτό, ωραία διαδρομή
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Αν θελεις περισσοτερο και σε αρκετα σημεια ζορικο για μεγαλο ον οφ χωμα τοτε ακολουθα την διαδρομη που εβαλε ο antonis68 Αλλα και παλι εχει αρκετη ασφαλτο
Αλλιως για πιο συντομα ακολουθεις αυτη Λ Δοξας- Λ. Τσιβλου.gpx
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom