Λαυρεωτική 23/1/22

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Παιδιά αλλαγή ραντεβού.

Ξεκινάμε 9 από Τζάμπο στην Βάρης Κορωπίου. Δεν έχει καφέ εκεί οπότε πιείτε τον κάπου αλλού και ελάτε 9 να ξεκινήσουμε παρέα. Φάτε και κάτι σας θέλω δυνατούς.

Ενημερώνω και το πρώτο ποστ.

Τοποθετημένη πινέζα
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Πόσο πιο εντουραδικα; Περνάνε τα ΤΑ αν έρθω την Κυριακή; Γιατί έχω αρχίσει να ψιλοβαριέμαι τις φλαταδουρες.
Κώστα θα ταλαιπωρηθείς εκεί με το τρανσαλπ. Θα μπούμε πιο κάτω σε μονοπάτια και πιο στενούς δρόμους που θα το χαρείς χωρίς να το σπάσεις.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το βλέπω γίνεται "ελάτε περνάει" η βόλτα :laugh::roflmao::roflmao:
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
θα πάρω και και θα το πάμε

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
θα πάρω και και θα το πάμε

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν χρειάζεται να πάρεις τίποτα. Περνάει. Και αν δεν περνάει στα χέρια. Τι Σαολίν κροσφιταδες είμαστε;:nnj:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Έλα γιατί θα πάμε και σε μέρη με εύκολη πρόσβαση που δεν έχουμε πάει ποτέ σε ον οφ βόλτα, μόνο σε Enduro (από δύσβατα μονοπάτια).
Κωστα εχω να παω βολτα στα ωραια της Λαυρεωτικης κατι χρόνια, ελπιζω ναχω παλι χωματινο μηχανακι στην Αθηνα μεσα στο 2022 ωστε να ξαναπαω καμια βολτα στα περιξ που ταχω πεθυμησει.

Turtle: οπου θα πανε τα μεσαια μονοκυλιδρα θα πας και με το Alp, keep the flag waving :D
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Κωστα εχω να παω βολτα στα ωραια της Λαυρεωτικης κατι χρόνια, ελπιζω ναχω παλι χωματινο μηχανακι στην Αθηνα μεσα στο 2022 ωστε να ξαναπαω καμια βολτα στα περιξ που ταχω πεθυμησει.

Turtle: οπου θα πανε τα μεσαια μονοκυλιδρα θα πας και με το Alp, keep the flag waving :D
Ε ναι. Αρκεί να μην είναι μεγάλη η ανηφόρα. Μην είναι απότομη η κατηφόρα. Μην έχει σαθρό. Μην έχει πολλές πέτρες. Μην έχει χιόνια (ακόμα κρυώνω από το Καντήλι). Μην έχει λάσπες. Μην έχει νερά. Σε όλα τάπα πάει το ΤΑ. Τρώμε λαρύγγια λέμε. :cool::punch:
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
XLGeorge ελπίζω να έχεις σύντομα μοτό να τα πούμε σε βόλτα. Αλλιώς έλα δικαβαλο πλάτη με πλάτη να βγάζεις φωτό τα μούτρα των μονοκύλινδρων όταν θα τους περνάει το τίμιο ξύλο.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλημέρα σας, στον Υμηττό ψηλά έριξε χιόνι από τη μεριά της Καισαριανής, θα ανέβω πιο μετά να δω τι παίζει.
Αυτό δεν επηρεάζει την βόλτα γιατί θα κινηθούμε χαμηλά.

Και θερμή παράκληση μην έρθει κάποιος χωρίς χωμάτινα λάστιχα και κατάλληλο εξοπλισμό. Με τέτοιο καιρό, αυτή την εποχή που όλα είναι νωπά δεν είναι καλή ιδέα.

Όμως γράψτε ποιοι θα έρθετε, αν είναι να έρθει κάποιος για να ξέρω. Αν δεν έρθει κανείς, θα την ακυρώσω και πάμε άλλη φορά.
 

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
[QUOTE="kordix, post: 419771, member: 5
Όμως γράψτε ποιοι θα έρθετε, αν είναι να έρθει κάποιος για να ξέρω. Αν δεν έρθει κανείς, θα την ακυρώσω και πάμε άλλη φορά.
[/QUOTE]
Καλησπέρα, εγώ είμαι μέσα, εκτός και αν (τι διάολο) δεν μπορώ να ξεκινήσω από το χιόνι.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
kordix θασαι με CCM ή με GasGas, για να ξέρω με τι ναρθω :friendship: (αν και μενα το 2τ δεν εχει αυτονομία)
Θα είμαι με το CCM στημένο για ον οφ, με πιο μακρύ γραναζωμα και άνετη σέλα.

Το GasGas το παίρνω μόνο για εντούρο.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
[QUOTE="kordix, post: 419771, member: 5
Όμως γράψτε ποιοι θα έρθετε, αν είναι να έρθει κάποιος για να ξέρω. Αν δεν έρθει κανείς, θα την ακυρώσω και πάμε άλλη φορά.
Καλησπέρα, εγώ είμαι μέσα, εκτός και αν (τι διάολο) δεν μπορώ να ξεκινήσω από το χιόνι.
[/QUOTE]


Ε καλά αν είναι έτσι δε το συζητάμε. Τα λέμε αύριο λοιπόν, αν μας κάνει το χατίρι ο καιρός.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom