Λιμανάκια ατύχημα - Προσοχή εκεί έξω!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μ@λάκες δολοφόνοι...

 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Μέσα σε ένα δευτερόλεπτο πως μπορείς να καταστρέψεις 2, 3 ή περισσότερους ανθρώπους?
Δεν μπορείς να σκεφτείς τις συνέπειες?

Ξεχάστηκα.... Πως να σκεφτείς? Με τι ? ? ?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
....(νεβερμάιντ)...

ένα σβήσιμο περικαλώ και ευχαριστώ τα μέγιστα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Παιδια επειδη ειμαι σε φαση με την παρεα που κατεβαινουμε καθε μερα κατω η σε αλλα στεκια, να ξερετε οτι το θεμα παρα εγινε απο την στιγμη που εκλεισε το ribas και ειδικοτερα αφου κλεινουν τα μαγαζια 12 η ωρα, γιατι καθε πικραμενος κατεβαινε προς τα κατω, χωρις να θελω να δικαιολογησω κανεναν ουτε να πω οτι προ κορονοιου εποχη κατεβαιναν ολοι οι χεραδες προς τα κεινα τα μερη.... Απλα τετοιο ατυχημα επειδη το ειδα live ειχα να δω απο εποχες 2000 με 2004 που γινοταν ο πανικος εκει κατω.... Οποτε η πολυ κοσμια φερνει τετοια αποτελεσματα.... Μεγαλη προσοχη εκει εξω γιατι κυκλοφορει οτι να ναι εκει εξω..... Ηθελα τοσο να πω την γνωμη μου γιατι ειμαι χρονια υποστηρικτης της φαση και εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι αυτοι που τρωνε τα χοντρα προστιμα ειναι οι πιο νορμαλ τυποι (οκ κοντρακιδες του δρομου και κριμα γιαυτο) αλλα οι πιο επικυνδινοι ειναι οι '' μαμακιδες και οι μπαμπακιδες '' που εχουν το οχημα σαν επεκταση του **** αλλα στο τελος την πληρωνη αυτος που ξεπερναει τα 96db...... Και παλι προσοχη σε ολους μας, δεν ξερουμε ποτε θα μας κατσει.....

#xrv_world_explorer
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παιδια επειδη ειμαι σε φαση με την παρεα που κατεβαινουμε καθε μερα κατω η σε αλλα στεκια, να ξερετε οτι το θεμα παρα εγινε απο την στιγμη που εκλεισε το ribas και ειδικοτερα αφου κλεινουν τα μαγαζια 12 η ωρα, γιατι καθε πικραμενος κατεβαινε προς τα κατω, χωρις να θελω να δικαιολογησω κανεναν ουτε να πω οτι προ κορονοιου εποχη κατεβαιναν ολοι οι χεραδες προς τα κεινα τα μερη.... Απλα τετοιο ατυχημα επειδη το ειδα live ειχα να δω απο εποχες 2000 με 2004 που γινοταν ο πανικος εκει κατω.... Οποτε η πολυ κοσμια φερνει τετοια αποτελεσματα.... Μεγαλη προσοχη εκει εξω γιατι κυκλοφορει οτι να ναι εκει εξω..... Ηθελα τοσο να πω την γνωμη μου γιατι ειμαι χρονια υποστηρικτης της φαση και εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι αυτοι που τρωνε τα χοντρα προστιμα ειναι οι πιο νορμαλ τυποι (οκ κοντρακιδες του δρομου και κριμα γιαυτο) αλλα οι πιο επικυνδινοι ειναι οι '' μαμακιδες και οι μπαμπακιδες '' που εχουν το οχημα σαν επεκταση του **** αλλα στο τελος την πληρωνη αυτος που ξεπερναει τα 96db...... Και παλι προσοχη σε ολους μας, δεν ξερουμε ποτε θα μας κατσει.....

#xrv_world_explorer
Συγνώμη βρε Αποστόλη...
Υπάρχει σοβαρή δικαιολογία γι 'αυτό που είδα...?
Ας πάνε σε μια πίστα στα Μέγαρα λόγου χάρη να ξεκαυλώσουν...
Τι τους φταίει ο κοσμάκης...?
Τόσο κόμπλεξ δηλαδή έχουνε που πρέπει σώνει και καλά να αποδείξουν κάτι...?
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Παιδια επειδη ειμαι σε φαση με την παρεα που κατεβαινουμε καθε μερα κατω η σε αλλα στεκια, να ξερετε οτι το θεμα παρα εγινε απο την στιγμη που εκλεισε το ribas και ειδικοτερα αφου κλεινουν τα μαγαζια 12 η ωρα, γιατι καθε πικραμενος κατεβαινε προς τα κατω, χωρις να θελω να δικαιολογησω κανεναν ουτε να πω οτι προ κορονοιου εποχη κατεβαιναν ολοι οι χεραδες προς τα κεινα τα μερη.... Απλα τετοιο ατυχημα επειδη το ειδα live ειχα να δω απο εποχες 2000 με 2004 που γινοταν ο πανικος εκει κατω.... Οποτε η πολυ κοσμια φερνει τετοια αποτελεσματα.... Μεγαλη προσοχη εκει εξω γιατι κυκλοφορει οτι να ναι εκει εξω..... Ηθελα τοσο να πω την γνωμη μου γιατι ειμαι χρονια υποστηρικτης της φαση και εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι αυτοι που τρωνε τα χοντρα προστιμα ειναι οι πιο νορμαλ τυποι (οκ κοντρακιδες του δρομου και κριμα γιαυτο) αλλα οι πιο επικυνδινοι ειναι οι '' μαμακιδες και οι μπαμπακιδες '' που εχουν το οχημα σαν επεκταση του **** αλλα στο τελος την πληρωνη αυτος που ξεπερναει τα 96db...... Και παλι προσοχη σε ολους μας, δεν ξερουμε ποτε θα μας κατσει.....

#xrv_world_explorer
Δε συμφωνώ μαζί σου Απόστολε, αλλα σέβομαι την αποψη σου εννοείται
Αν το μηχανάκι το οδηγούσε ο γιος σου η ,η κόρη σου πχ,θα έλεγες τα ίδια;;;;;;;
Και αν ήταν θανατηφόρο;;;
Νομιζω κατάλαβες, τα υπόλοιπα είναι να χουμε να λέμε ,καλό βράδυ
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Συγνωμη βρε παιδια ποιους εκραξα ακριβως;;;; για ξανα διαβαστε και πειτε μου...... Ειδατε τι αμαξι προκαλεσαι ολα αυτα ενα μαμα αμαξι που ηθελε να αποδειξει οτι '' ολα στριβουν''

#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Οχι γιατι ολοι προσπαθουν να κραξουν τα στεκια..... Για πες μου τι διαφορα εχουν τα στεκια απο την επιδαυρο, η με οσους κατεβαινουν την κορινθου τριπολης με 300χλμ;;;; ολα δρομος ειναι, αλλα εκει να κραξουμε τις '' κοντρες''..... Αυτο με χαλαει πανω απο ολα, που ανεβηκε ενα βιντεο με εναν αχρηστο με μαμα αμαξι (επειμενω στο μαμα) και αρχισαν το κραξιμο....... Αυτα απο μενα

#xrv_world_explorer
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Οχι γιατι ολοι προσπαθουν να κραξουν τα στεκια..... Για πες μου τι διαφορα εχουν τα στεκια απο την επιδαυρο, η με οσους κατεβαινουν την κορινθου τριπολης με 300χλμ;;;; ολα δρομος ειναι, αλλα εκει να κραξουμε τις '' κοντρες''..... Αυτο με χαλαει πανω απο ολα, που ανεβηκε ενα βιντεο με εναν αχρηστο με μαμα αμαξι (επειμενω στο μαμα) και αρχισαν το κραξιμο....... Αυτα απο μενα

#xrv_world_explorer
Και δυστυχώς δεν έγινα κατανοητός, αυτά από μένα
Καλό βραδυ και μη κρατάς κακίες, κουβέντα κάνουμε, δε σημαίνει ότι θα συμφωνήσουμε κιόλας
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Οπότε την ευθύνη την έχουν τα οχήματα που δεν είναι "φτιαγμένα..."
Όπως είπε και ο Σωτήρης παραπάνω κουβέντα να γίνεται αλλά προσωπικά δεν έχει νόημα να συνεχίσω τη κουβέντα...
Καλό βράδυ...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δεν μου απαντατε ομως εσεις τι διαφορα εχουν τα λιμανακια το σχιστο κλπ απο την επιδαυρο;;;;;; εκει ποτε δεν κραζουμε απλα ευχομαστε καλο παραδεισο... Εκει θελω να καταληξω οτι λεμε παρανομους τους βραδινους και οχι τους πρωινους... Δεν τσαντιζομαι απλα εχω περασει απο πολλα διαφορετικα σπορ του μηχανοκινητου νομιμα και παρανομα, εχω μια σφαιρικη αποψη κατεμε....

#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σωτηρη, να δωσω σε τι;;;; αυτο μπορει να συμβει οπουδηποτε..... Αυτο που με πειραζει ειναι γιατι να βαζουνε σαν '' κακα" τα συγκεκριμενα στεκια μεσω ανεγκεφαλων ατομων...... Και ξανα λεω υπαρχουν πολλοι τυποι και σε ακυρα μερη στροφες κλπ που πανε κομπο, δλδ αυτη δεν ειναι επικυνδινοι.... Το θεμα οτι βγαινουν σε αντιπαραθεση καποια συγκεκριμενα μερη..... Ο ιδιος αν το εκανε στην παρνηθα τι θα λεγαν οι πληκτρολογιακιδες :οτι απλα του εφυγε η ακομα χειροτερα ειχε ολισθηρο διαζωμα..... Ενω τωρα χαρακτηριζονται αρνητικα διαφορες τοποθεσιες και ατομα..... Δεν ξερω γιατι δεν μπορω να γινω κατανοητος αλλα καταλαβαινεις με τις καταστασεις το συγκρινω..... Και δεν θελω να δωσω δικαιο σαι κανεναν, εγω ειδικα που δεν εχω ανοιξει το γκαζι πανω απο τα 140 ποτε μου..... Απλα ενα απλως εξωτερικος παρατηρητης της ολης καταστασης.....

#xrv_world_explorer
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Σωτηρη, να δωσω σε τι;;;; αυτο μπορει να συμβει οπουδηποτε..... Αυτο που με πειραζει ειναι γιατι να βαζουνε σαν '' κακα" τα συγκεκριμενα στεκια μεσω ανεγκεφαλων ατομων...... Και ξανα λεω υπαρχουν πολλοι τυποι και σε ακυρα μερη στροφες κλπ που πανε κομπο, δλδ αυτη δεν ειναι επικυνδινοι.... Το θεμα οτι βγαινουν σε αντιπαραθεση καποια συγκεκριμενα μερη..... Ο ιδιος αν το εκανε στην παρνηθα τι θα λεγαν οι πληκτρολογιακιδες :οτι απλα του εφυγε η ακομα χειροτερα ειχε ολισθηρο διαζωμα..... Ενω τωρα χαρακτηριζονται αρνητικα διαφορες τοποθεσιες και ατομα..... Δεν ξερω γιατι δεν μπορω να γινω κατανοητος αλλα καταλαβαινεις με τις καταστασεις το συγκρινω..... Και δεν θελω να δωσω δικαιο σαι κανεναν, εγω ειδικα που δεν εχω ανοιξει το γκαζι πανω απο τα 140 ποτε μου..... Απλα ενα απλως εξωτερικος παρατηρητης της ολης καταστασης.....

#xrv_world_explorer
Απόστολε, επειδή δεν κατάλαβες το σκεπτικό και επειδή δε γουστάρω τα σεντόνιατα ατελείωτα, προσωπικά θα χαρώ να το κουβεντιασουμε από κοντα δοθείσης ευκαιρίας, σε κάποια εκδρομή που θα κάτσει.
Μην παρεξηγιεσαι όμως κανε μου τη χάρη
Δεν έχουμε να χωρίσουμε τπτ
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μα εννοειτε δεν τα βαζω με κανεναν... Αλλα τα βαζω με την κοινη γνωμη που ακουω πολλα τοσες μερες...... Αυτο με πειραζει, ειπα την γνωμη καπου που μου δοθηκε η ευκαιρια..... Δεν αντιλεγω με κανεναν απλα την γνωμη θελω να δειξει.... Σορρυ αν ειχα τονο αλλα οντως ελεγα μονο οτι σκεφτομαι πανω στην ολη κατασταση

#xrv_world_explorer
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Σωτηρη, να δωσω σε τι;;;; αυτο μπορει να συμβει οπουδηποτε..... Αυτο που με πειραζει ειναι γιατι να βαζουνε σαν '' κακα" τα συγκεκριμενα στεκια μεσω ανεγκεφαλων ατομων...... Και ξανα λεω υπαρχουν πολλοι τυποι και σε ακυρα μερη στροφες κλπ που πανε κομπο, δλδ αυτη δεν ειναι επικυνδινοι.... Το θεμα οτι βγαινουν σε αντιπαραθεση καποια συγκεκριμενα μερη..... Ο ιδιος αν το εκανε στην παρνηθα τι θα λεγαν οι πληκτρολογιακιδες :οτι απλα του εφυγε η ακομα χειροτερα ειχε ολισθηρο διαζωμα..... Ενω τωρα χαρακτηριζονται αρνητικα διαφορες τοποθεσιες και ατομα..... Δεν ξερω γιατι δεν μπορω να γινω κατανοητος αλλα καταλαβαινεις με τις καταστασεις το συγκρινω..... Και δεν θελω να δωσω δικαιο σαι κανεναν, εγω ειδικα που δεν εχω ανοιξει το γκαζι πανω απο τα 140 ποτε μου..... Απλα ενα απλως εξωτερικος παρατηρητης της ολης καταστασης.....

#xrv_world_explorer
Το αν είναι μαμά ή όχι δεν νομίζω ότι μας ενδιαφέρει εδώ...απλά αν ήταν βελτιωμένο θα έφευγε με περισσότερα χλμ και θα έκανε μεγαλύτερη ζημιά.

Όλοι έχουμε τρέξει σε διάφορα μέρη. Η διαφορά όμως, φαίνεται και στο βίντεο...100αδες άτομα μαζεμένα σε ένα μέρος να δούνε τους "γρήγορους", και αντίστοιχα οι "γρήγοροι" να προσπαθούν να δείξουν τις ικανότητες τους μπροστά στο κοινό.
Είδα το 2016 πιτσιρικά με rallye να το χάνει και να καρφώνεται μετωπική σε ένα slk με 2 κοπέλες που πήγαιναν βόλτα στην δεξιά λωρίδα, και μετά να περιμενουν την πυροσβεστική να τους απεγκλωβίσει από το rallye.

Δεν υπάρχει δικαιολογία, ούτε για τα στέκια, ούτε για όσους κυνηγάνε όρια στην Επίδαυρο ή στον ρωσσο.

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom