Λιμνη Πλαστηρα και περιξ

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Χαιρετω σας.θα βρισκομαι τις επομενες μερες-ωρες λιμνη Πλαστηρα και αναρωτιομουν που αξιζει να κινηθω...ηταν λιγο εκτος προγραμματος και δεν εχω οργανωσει τιποτα.να ανεβω Κοζιακα και τα σχετικα η να παω προς Αγραφα;;δεν εχω κανει τιποτα απο τα δυο...ααα και μονο ασφαλτο ψαχνω.αν υπαρχει και κανα σημειο να κατασκηνωσουμε θα ταν σουπερ.οποιαδηποτε πληροφορια καλοδεχουμενη.στην τελικη μπορει να κανω και τα δυο αν προλαβω χρονικα αλλα δυσκολο...

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το σημείο είναι αυτό που στήσαμε στο advtroffy 2019 και έχει σκιά γκαζόν δίπλα στη λίμνη.
Ο γύρος της λίμνης έχει ενδιαφέρον, η διαδρομή για Καρπενήσι επίσης, αλλά όλα τα ευρώ είναι οι χωμάτινες.





Advphone....
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Το σημείο είναι αυτό που στήσαμε στο advtroffy 2019 και έχει σκιά γκαζόν δίπλα στη λίμνη.
Ο γύρος της λίμνης έχει ενδιαφέρον, η διαδρομή για Καρπενήσι επίσης, αλλά όλα τα ευρώ είναι οι χωμάτινες.





Advphone....
Την διαδρομη απο Καρπενησι θα την κανω στο πηγαινε...χμμμ δυστυχως δεν μπορω να μπω χωμα λογω παρεας...την επομςνη φορα.

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Εκτός από τον γύρο της Λίμνης, δύσκολα θα βγάλεις κυκλική διαδρομή στην περιοχή, γιατί παντού έχει χώμα (ευτυχώς). Μια πολύ όμορφη διαδρομή είναι το Κερασιά, Ανθοχώρι, Πευκόφυτο, Βλάση και πίσω.
Και ο δρόμος προς Αργιθέα, Ανθηρό και πίσω.
 

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Μπορείς να μείνεις και στο καταφύγιο στο Καραμανωλη!! Εάν θα βρίσκεσαι όλο το σκ πάνω κερνάω κ καφέ!!
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Εκτός από τον γύρο της Λίμνης, δύσκολα θα βγάλεις κυκλική διαδρομή στην περιοχή, γιατί παντού έχει χώμα (ευτυχώς). Μια πολύ όμορφη διαδρομή είναι το Κερασιά, Ανθοχώρι, Πευκόφυτο, Βλάση και πίσω.
Και ο δρόμος προς Αργιθέα, Ανθηρό και πίσω.
Ευχαριστω...θα τα τσεκαρω την ωρα του αραγματος....

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Μπορείς να μείνεις και στο καταφύγιο στο Καραμανωλη!! Εάν θα βρίσκεσαι όλο το σκ πάνω κερνάω κ καφέ!!
Ωραια ιδεα...θα δω να ανεβουμε αυριο αν ειναι...εννοειται καφεδακι αν εισαι τριγυρω...

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Εκτός από τον γύρο της Λίμνης, δύσκολα θα βγάλεις κυκλική διαδρομή στην περιοχή, γιατί παντού έχει χώμα (ευτυχώς). Μια πολύ όμορφη διαδρομή είναι το Κερασιά, Ανθοχώρι, Πευκόφυτο, Βλάση και πίσω.
Και ο δρόμος προς Αργιθέα, Ανθηρό και πίσω.
Ωραια η διαδρομη μεχρι πευκοφυτο nomad...παραλιγο βεβαια να βαλω ενα shadow 600 χωμα καπου που μπερδευτηκα!

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom