Μάστορας για επισκευή βαλίτσας αλουμινίου;;;

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Καλημέρα στο φόρουμ!
Από πτώση μου στα τελευταία χωμάτινα χλμ του πρόσφατου τρόφυ, ζουλήχθηκε-στραπατσαρίστηκε-όπωςθελετεπείτετο, λόγω πρόσκρουσης σε βράχο, η πλαϊνή Touratech ZEGA βαλίτσα αλουμινίου.:cry::hungover::sorry:
Γνωρίζετε μάστορα που να μπορεί να την... ξανακάνει ορθογώνια;;;

Υπάρχουν πολλοί που στοκάρουν, βάφουν κλπ μεταλλικές επιφάνειες ή με βεντούζες "τραβούν" βουλιάγματα κυρίως σε αυτοκίνητα... Εγώ θέλω όμως ΦΑΝΑΡΤΖΗ ΠΑΛΙΟΥ ΤΥΠΟΥ, που με το σφυράκι και την κόντρα του θα ξαναδώσει σχήμα στο φύλλο αλουμινίου. Ξέρω ότι γίνεται, απλά δεν ξέρω συγκεκριμένο μάστορα που να έχει (ακόμα; ) αυτή τη δεξιότητα και να μπορεί να το κάνει.

Αν έχετε κάνει τέτοια δουλειά, όχι απαραίτητα σε βαλίτσα αλουμινίου, αλλά πιθανότατα στο αυτοκίνητό σας, και γνωρίζετε ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΗ ΜΑΣΤΟΡΑ, παρακαλώ να το κοινοποιήσετε, με σώζετε!

Mένω κέντρο Αθήνας, αλλά μιλάω και ευρύτερα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βάλε μία φωτογραφία του χτυπήματος Αλέξανδρε.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αουτς. Και ο λόγος που στο χώμα είναι προτιμητέα τα σαμάρια.

Μήπως να ρωτήσεις σε κάποιον φανοποιό ή σε κάποιον φαμοποιό εξειδικευμένο σε βαθουλώματα χωρίς βάψιμο.

Έχει κερατσίνι ένα μαγαζί που κάποια στιγμή είχα φάει ένα γερό χαλάζι και το έκαναν κούτα. Δεν χάνεις να πάρεις ένα τηλ να στείλεις μια φωτό

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Στείλε μου το τηλέφωνό σου ή πάρε το τηλέφωνο που υπάρχει στο προφίλ μου να μιλήσουμε.
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Νεότερα...

Κατ'αρχάς σας ευχαριστώ όλους για τις παραπάνω απαντήσεις - προτάσεις και ιδιαίτερα τον thenos που πρότεινε ακόμα και στα Τρίκαλα να του τη στείλω για να φτιαχτεί η βαλίτσα...!

Η βαλίτσα τελικά δόθηκε στον GREF, όπου είχα φτιάξει και την εξάτμιση του Meoni, και το αποτέλεσμα είναι... Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !!!!

Οι φωτογραφίες μιλούν από μόνες τους...



Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Νεότερα...

Κατ'αρχάς σας ευχαριστώ όλους για τις παραπάνω απαντήσεις - προτάσεις και ιδιαίτερα τον thenos που πρότεινε ακόμα και στα Τρίκαλα να του τη στείλω για να φτιαχτεί η βαλίτσα...!

Η βαλίτσα τελικά δόθηκε στον GREF, όπου είχα φτιάξει και την εξάτμιση του Meoni, και το αποτέλεσμα είναι... Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !!!!

Οι φωτογραφίες μιλούν από μόνες τους...



Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καινούρια έγινε ,λάηκ!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Νεότερα...

Κατ'αρχάς σας ευχαριστώ όλους για τις παραπάνω απαντήσεις - προτάσεις και ιδιαίτερα τον thenos που πρότεινε ακόμα και στα Τρίκαλα να του τη στείλω για να φτιαχτεί η βαλίτσα...!

Η βαλίτσα τελικά δόθηκε στον GREF, όπου είχα φτιάξει και την εξάτμιση του Meoni, και το αποτέλεσμα είναι... Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !!!!

Οι φωτογραφίες μιλούν από μόνες τους...



Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καινούρια έγινε...!
Μια χαρά...!:friendship:
 
Top Bottom