Μέχρι 6κ

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Ετοιμο...
λιγα Χλμ ...
4-5 λ καταναλωση...
Τριβαλιτσο ...
Μαθαινεις τα ελαχιστα κουσουρια του ( πηνια πχ )
Εναν απαραιτητο ελεγχο και πας παντου...

Αμα σε παιρνει για μοντελο +13 ακομα καλυτερα , θες αλλα 2000 απο το ταβανι σου ... και σε βλεπω να την κανεις ταρατσα

 

Mingo

Μέλος
Όνομα
Giorgoa
Μοτό
Bandit650s>transalp600>bandit 650s again
Ετοιμο...
λιγα Χλμ ...
4-5 λ καταναλωση...
Τριβαλιτσο ...
Μαθαινεις τα ελαχιστα κουσουρια του ( πηνια πχ )
Εναν απαραιτητο ελεγχο και πας παντου...

Αμα σε παιρνει για μοντελο +13 ακομα καλυτερα , θες αλλα 2000 απο το ταβανι σου ... και σε βλεπω να την κανεις ταρατσα

Ενδιαφέρον το gs ευχαριστώ για την αγγελία
 

Mingo

Μέλος
Όνομα
Giorgoa
Μοτό
Bandit650s>transalp600>bandit 650s again
Αν δεν πιάνουν τα χέρια το ξεχνάς το ktm..Σε θέλει συνέχεια να ασχολησαι με μικρό βλάβες, μεγάλη κατανάλωση ,κ νευρικό δούλεμα..Στο tiger βάζεις 6η από τα 50 κ ούτε ίχνος σκοραρίσματος..Για το bmw δεν έχω άποψη..
Αυτό σκέφτομαι για το κτμ ότι θέλει τέτοια χαζά όλη την ώρα ενώ και τα άλλα μπορεί κάτι να θέλουν αλλά όχι σαν το κτμ
 

dan

lone wolf
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
F 800 GS
Z 50 J
Ως κάτοχος F800GS νομίζω ότι θα σε καλύψει για αυτά που ζητάς. Με μια ψηλή ζελατίνα και comfort σέλα όμως.
Ροπάτο , οικονομικό , άσφαλτο και χώμα μια χαρά συμπεριφορά.
Είναι χρόνια στην πιάτσα και το μόνο που θέλει να ασχοληθείς είναι τα πηνία ζήτημα που λύνεται με λίγα χρήματα.
 

Mingo

Μέλος
Όνομα
Giorgoa
Μοτό
Bandit650s>transalp600>bandit 650s again
Ως κάτοχος F800GS νομίζω ότι θα σε καλύψει για αυτά που ζητάς. Με μια ψηλή ζελατίνα και comfort σέλα όμως.
Ροπάτο , οικονομικό , άσφαλτο και χώμα μια χαρά συμπεριφορά.
Είναι χρόνια στην πιάτσα και το μόνο που θέλει να ασχοληθείς είναι τα πηνία ζήτημα που λύνεται με λίγα χρήματα.
Έχω ακούσει και εγώ τα καλύτερα και μόνο στο ίντερνετ λένε για προβλήματα όσους κατόχους έχω ρωτήσει από κοντά δεν είχε κάνεις παράπονο. Όσο για τα πηνία τα αλλάζω και με το που το αγοράσω . Με ψηλή ζελατίνα με καλύψει λες είμαι 1.82
 

dan

lone wolf
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
F 800 GS
Z 50 J
Έχω ακούσει και εγώ τα καλύτερα και μόνο στο ίντερνετ λένε για προβλήματα όσους κατόχους έχω ρωτήσει από κοντά δεν είχε κάνεις παράπονο. Όσο για τα πηνία τα αλλάζω και με το που το αγοράσω . Με ψηλή ζελατίνα με καλύψει λες είμαι 1.82
Εξαρτάται από τον τύπο της ζελατίνας δηλ. το πόσο ψηλή είναι. Εγώ έχω την Givi είμαι 1,89 και θα ήθελα 7 εκατοστά ψηλότερη.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
κοιτά και αυτό , πατάς μίζα και έφυγες και θα σε καλύψει σε όλα όσα ζητάς , άριστο , δικό μας και σου μένουν χρήματα για το πρώτο ταξίδι

πατα το λινκ honda varadero
 

Mingo

Μέλος
Όνομα
Giorgoa
Μοτό
Bandit650s>transalp600>bandit 650s again
Καλά εντάξει για ύψη όπως το δικό σου λίγο δύσκολα να σε καλύψει κάτι στο 100% εμένα από αέρα το μόνο που με κάλυπτε ήταν ένα v strom που είχε 60εκ ζελατίνα βλέπω για τα gs υπάρχουν κάποιες που είναι μέχρι 55εκ οπότε θεωρώ ότι θα είναι κομπλέ
 
Reactions: dan
Top Bottom