Μήπως τελικά τα μεγάλα ON-OFF είναι πιο ιδανικά για τις χωμάτινες βόλτες μας?

Coyote

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
Varadero C-ABS 2010
Μπραβο.
Κι εδω στο κοκκινο, οποτε θελεις μπορεις να στησεις σκηνη.

Αρκει να μου ποτισεις τις ελιες.
:laugh::laugh:
Παίζει να ξαναπάω, αν ναι θα σου στείλω μύνημα μήπως χρειάζεσαι τίποτα εκεί. Μα καλά τόσο όμορφο μέρος και δεν πας; Από τα γραφόμενα αυτό κατάλαβα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Παίζει να ξαναπάω, αν ναι θα σου στείλω μύνημα μήπως χρειάζεσαι τίποτα εκεί. Μα καλά τόσο όμορφο μέρος και δεν πας; Από τα γραφόμενα αυτό κατάλαβα.
Πηγαινει ο πατερας μου.
Εγω εχω καιρο να παω.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Τα λιγα κυβικά θέλουν υπομονή ,η περιπέτεια γίνεται πιο μεγάλη αλλα κ η απόλαυση στο χωμα , στο τελος βέβαια τα χιλιόμετρα τις επιστροφής δεν παλεύονται.

Απο την αλλη τα μεγαλα γραφουν χιλιόμετρα με απίστευτη ευκολια , δεν λενε οχι στο δικαβαλο , εχουν μεγαλο πειλοουντ και με προπονηση θα περασουν απο πολυ δυσκολα κομμάτια.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Εγώ παλι πιστεύω ότι είναι θέμα οδηγου. Είδα στο τροφυ παλικαρια να περνανε με τα παντα ακόμα και με Caponord εγώ έχοντας κάνει μια κατοστάρα χιλιόμετρα χώμα με το καινουργιο για μένα GS με ασφαλτινα λάστιχα, είπα να παω με το dr350,το οποίο θεωρητικά το έχω φτιάξει Γιαν τέτοια δουλειά πλην της Σέλας. 110-120 εθνική GPS παρακαλώ και όλα καλά. Κουράστηκα, πιο πολυ στο χώμα λόγω καταραμενου πλοηγου που έτρεχε μ έναν τυπο με μαυρο κουλουρι πισω του σαν δαιμονισμενος, και σωματικά παρεδωσα πνευμα. Αλλά αγάπησα το μικρό μου μηχανάκι ακόμα πιο πολυ. Βέβαια αν μου έλεγες πηγαινε κάνε τα ίδια με το GS θα το έκανα αλλά σε τελείως άλλο ρυθμό και νομίζω θα τα κατάφερνα.
Τώρα όσον αφορά τον Οκτώβριο, εχω παρει μια προεγκριση για την συμμετοχή και το δίλλημα είναι μεγάλο
Τέλος να πω ότι μόλις βρω την κατάλληλη στιγμή θα τσιμπήσω και ένα μεσαίο δικυλινδρο ον οφφ έτσι για να κοιμάμαι ήσυχος ότι είμαι καλυμμένος. Θα με κλαίνε οι ρέγγες βέβαια μόλις το μάθει η γυναίκα
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
.....ένα μαυρο κουλουρι πισω του σαν δαιμονισμενος... Θα με κλαίνε οι ρέγγες βέβαια μόλις το μάθει η γυναίκα
Και γιατί να το μάθει;
Πες ότι ειναι φίλου χαχαχαχαχα
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εγώ παλι πιστεύω ότι είναι θέμα οδηγου. Είδα στο τροφυ παλικαρια να περνανε με τα παντα ακόμα και με Caponord εγώ έχοντας κάνει μια κατοστάρα χιλιόμετρα χώμα με το καινουργιο για μένα GS με ασφαλτινα λάστιχα, είπα να παω με το dr350,το οποίο θεωρητικά το έχω φτιάξει Γιαν τέτοια δουλειά πλην της Σέλας. 110-120 εθνική GPS παρακαλώ και όλα καλά. Κουράστηκα, πιο πολυ στο χώμα λόγω καταραμενου πλοηγου που έτρεχε μ έναν τυπο με μαυρο κουλουρι πισω του σαν δαιμονισμενος, και σωματικά παρεδωσα πνευμα. Αλλά αγάπησα το μικρό μου μηχανάκι ακόμα πιο πολυ. Βέβαια αν μου έλεγες πηγαινε κάνε τα ίδια με το GS θα το έκανα αλλά σε τελείως άλλο ρυθμό και νομίζω θα τα κατάφερνα.
Τώρα όσον αφορά τον Οκτώβριο, εχω παρει μια προεγκριση για την συμμετοχή και το δίλλημα είναι μεγάλο
Τέλος να πω ότι μόλις βρω την κατάλληλη στιγμή θα τσιμπήσω και ένα μεσαίο δικυλινδρο ον οφφ έτσι για να κοιμάμαι ήσυχος ότι είμαι καλυμμένος. Θα με κλαίνε οι ρέγγες βέβαια μόλις το μάθει η γυναίκα
Καταλαβα :sneaky:!!!!!! Καλα πας και εσυ, εισαι στο σωστο δρομο :happy:!
Παντως να ξερεις, η αποθηκη μου μπορει να στεγασει ανετα αρκετους. Εισαι ευπροσδεκτος ΚΑΙ εσυ :ha!!! Μεχρι να περασει το ¨αυτοφορο¨ και να οριστει η δικάσιμος, βεβαιως βεβαιως..... :fun
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Δεν συγχωρουν ευκολα οι ρουφιανες :laugh::laugh::laugh:!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εγώ παλι πιστεύω ότι είναι θέμα οδηγου. Είδα στο τροφυ παλικαρια να περνανε με τα παντα ακόμα και με Caponord εγώ έχοντας κάνει μια κατοστάρα χιλιόμετρα χώμα με το καινουργιο για μένα GS με ασφαλτινα λάστιχα, είπα να παω με το dr350,το οποίο θεωρητικά το έχω φτιάξει Γιαν τέτοια δουλειά πλην της Σέλας. 110-120 εθνική GPS παρακαλώ και όλα καλά. Κουράστηκα, πιο πολυ στο χώμα λόγω καταραμενου πλοηγου που έτρεχε μ έναν τυπο με μαυρο κουλουρι πισω του σαν δαιμονισμενος, και σωματικά παρεδωσα πνευμα. Αλλά αγάπησα το μικρό μου μηχανάκι ακόμα πιο πολυ. Βέβαια αν μου έλεγες πηγαινε κάνε τα ίδια με το GS θα το έκανα αλλά σε τελείως άλλο ρυθμό και νομίζω θα τα κατάφερνα.
Τώρα όσον αφορά τον Οκτώβριο, εχω παρει μια προεγκριση για την συμμετοχή και το δίλλημα είναι μεγάλο
Τέλος να πω ότι μόλις βρω την κατάλληλη στιγμή θα τσιμπήσω και ένα μεσαίο δικυλινδρο ον οφφ έτσι για να κοιμάμαι ήσυχος ότι είμαι καλυμμένος. Θα με κλαίνε οι ρέγγες βέβαια μόλις το μάθει η γυναίκα
Δε μιλάς ωραία.. :p Εγώ συνήθως πάω κυρία βάσει ΚΟΚ και είχα απο πίσω μου αυτή τη μαύρη κάμπια με το κουλούρι και πιέστηκα, άνθρωπος είμαι φοβήθηκα και άνοιξα το γκάζι να φύγω.

Καταλαβαίνεις πως απο Σεπτέμβρη τα πράγματα θα αγριΈψουν έτσι? Ελπίζω να είσαι έτοιμος.. Άσε τα βαριά για τους αργούς..:roflmao::roflmao:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Οπότε ακούω για μεγάλα on off σκέφτομαι περιπέτεια και αυτομάτως μου έρχεται αυτή η μοτό στο μυαλό αν και concept ακόμα, ελπίζω μη μείνει εκεί !!!
Μόνο και μόνο τα χρώματα και η εμφάνιση του elefant φτάνουν !! Μονοσελο, ντεπόζιτα μπρος πίσω, ροπάκλα κλπ κλπ


Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αν είμαστε τυχεροί να δούμε και κανένα στο δρόμο
 
Τελευταία επεξεργασία:

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Δε μιλάς ωραία.. :p Εγώ συνήθως πάω κυρία βάσει ΚΟΚ και είχα απο πίσω μου αυτή τη μαύρη κάμπια με το κουλούρι και πιέστηκα, άνθρωπος είμαι φοβήθηκα και άνοιξα το γκάζι να φύγω.

Καταλαβαίνεις πως απο Σεπτέμβρη τα πράγματα θα αγριΈψουν έτσι? Ελπίζω να είσαι έτοιμος.. Άσε τα βαριά για τους αργούς..:roflmao::roflmao:
Εγω ρε??? Εγω :angl:σου ειπα να κοψεις,ΕΣΥ ανεβαζες ρυθμο και με Κολαζες και εμενα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το φθινόπωρο έφτασε.

Τώρα θα ξεχωρίσουν οι άντρες από τους ντεμέκ.
Τα κεφάλια μέσα, έρχονται μυρωδιές από βρεγμένα, λασπωμένα χώματα...

Εγώ θα λείπω βέβαια αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το φθινόπωρο έφτασε.

Τώρα θα ξεχωρίσουν οι άντρες από τους ντεμέκ.
Τα κεφάλια μέσα, έρχονται μυρωδιές από βρεγμένα, λασπωμένα χώματα...

Εγώ θα λείπω βέβαια αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.
Δωσε μου το κρανος σου και το μηχανακι σου και δεν θα καταλάβει κανεις οτι λειπεις.
Θα παρω κιλα και για τις αναγκες του ρολου
:p:laugh::laugh::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Που καταλήξαμε(?) δεν έχω καταλάβει.
 
Top Bottom