Μία Αγγλίδα από την Ιταλία!!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πολλά σου είπαν, παρά πολλά.
Πάρε τηλ Καμικαζε όπως έγραψαν από πανου.
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Κι εγώ με αυτούς το έφερα από UK το 2017. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει, αλλά τότε, σε αντίθεση με τα αυτοκίνητα, όσο παλιότερο και φθηνότερο το μηχανάκι, τόσο μικρότερο και το κόστος εκτελωνισμού (επειδή δεν λαμβανόταν υπόψη η κατηγοριοποίηση EURO εκπομπής καυσαερίων).


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Και επειδή είχε γίνει μισή δουλειά πριν μερικές ημέρες στην τοποθέτηση πλαΪνές σίτες στο Fairing αφού είχα βάλει μόνο στο ένα μέρος, σήμερα τοποθέτησα και στο άλλο από κάθε πλευρά, έτσι ώστε να δένει καλύτερα.





json checker
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Και επειδή είχε γίνει μισή δουλειά πριν μερικές ημέρες στην τοποθέτηση πλαΪνές σίτες στο Fairing αφού είχα βάλει μόνο στο ένα μέρος, σήμερα τοποθέτησα και στο άλλο από κάθε πλευρά, έτσι ώστε να δένει καλύτερα.





json checker
Ρε έλα λος αντζελες μια ήμερα να το χαζέψουμε
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε έλα λος αντζελες μια ήμερα να το χαζέψουμε
Αντί να κανονίσετε μία βόλτα βουδιστική Στούπα καφέ φαγητό αφού ανοίγουν, λέτε στον άνθρωπο να κλειστεί στην πόλη.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Αντί να κανονίσετε μία βόλτα βουδιστική Στούπα καφέ φαγητό αφού ανοίγουν, λέτε στον άνθρωπο να κλειστεί στην πόλη.
To Λ.Α. είναι χωριό φιλαράκι κ ορεινό χωριό, έχει δροσιά :ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
To Λ.Α. είναι χωριό φιλαράκι κ ορεινό χωριό, έχει δροσιά :ha
Είναι και το Λεκανοπέδιο Αττικής ρε μανμου, που να ξέρω ότι ο Πέτρος σας έχει κάνει όλους Αθηναίους.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εγώ πάλι ήξερα το Λιοσάντζελες...
Λος άντζελες είναι μόνο το L.A. Aργολιδας. Τα άλλα είναι απομιμήσεις κινέζικες :ha
Ιμιτασιόν λέει εδώ ο φίλος που πίνουμε εσσπρέσσο. Γιατί εμείς το εσπρεσσο το ξέροΥμε από χρόνια. Όχι σαν μερικούς που το ανακάλυψαν τώρα. Άλλωστε τι χαμουτζίδες είμαστε.
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Έρχονται σε λίγες ημέρες και νομίζω ότι με τις επιλογές που έχουν θα κάτσουν καλά επάνω της, εκτός του ότι έχω διαβάσει πολύ θετικά σχόλια και από εξωτερικό.

 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Έτοιμα σήμερα και τα πλαΪνα πίσω κάγκελα γιά τις βαλίτσες σαμάρια....έτοιμοι και εμείς σε λίγες ημέρες, γιά καλοκαιρινές μοτοδιακοπές....θα μένουν επάνω μόνο όταν χρειάζεται, αφού βγαίνουν και μπαίνουν εύκολα και γρήγορα.

 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έτοιμα σήμερα και τα πλαΪνα πίσω κάγκελα γιά τις βαλίτσες σαμάρια....έτοιμοι και εμείς σε λίγες ημέρες, γιά καλοκαιρινές μοτοδιακοπές!!


Που έχεις χαράξει ροτα?
 
Top Bottom