Μαίναλο (χωμάτινη) Κυριακή 15/3

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Η διαδρομή είναι δεδομένη,δηλαδη το αρχικό σημείο εκκίνησης και το τελικό σημειο!
Τα υπόλοιπα είναι δευτερεύουσας σημασίας
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
O 6 ποιος είναι?
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
H διαδρομη Καρκαλου-Ξυλοκαστρο βλεπω περναει απο Σαλε Ντε Κοκο, Λαστα., Μαγουλιανα κτλ. Εαν ειμαι κατω, προσφερω νερο, φαι και στεγη σε οποιον θελει να την πεσει εκει και να ξεκινησει για επιστροφη Δευτερα πρωι ξεκουραστος.

Θα ξερω μες στη βδομαδα εαν θα κατεβουμε να ξεκινησουμε δουλεια παλι και θα ενημερωσω.
H προταση ισχυει. Απο αυριο θα ειμαι κατω. Οποιος θελει να αραξει να ξεκουραστει εκει το βραδυ ειναι ευπροσδεκτος.

Εαν θελετε να κανετε μια παρα πολυ μικρη τροποποιηση στη διαδρομη σας (ουτε καν να πειραξετε τα αρχεια GPS δεν χρειαζεται), περνατε απο πολυ πιο ομορφη διαδρομη για Μαγουλιανα-Λαστα και κανετε σταση στο Σανατοριο να κερασουμε καφε. Μη φοβαστε, κανονικο καφε λεμε, απο Βαλτεσινικο, οχι εργοταξιακο. Θα χαρω να σας δω και να βλαστημήσω τη μοιρα μου λιγο παραπανω...

Με πρασινο η διαδρομη σας, με κοκκινο αυτη που περναει απο Κοκοσανατοριο και Κοκοκαταυλισμο.

 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
H προταση ισχυει. Απο αυριο θα ειμαι κατω. Οποιος θελει να αραξει να ξεκουραστει εκει το βραδυ ειναι ευπροσδεκτος.

Εαν θελετε να κανετε μια παρα πολυ μικρη τροποποιηση στη διαδρομη σας (ουτε καν να πειραξετε τα αρχεια GPS δεν χρειαζεται), περνατε απο πολυ πιο ομορφη διαδρομη για Μαγουλιανα-Λαστα και κανετε σταση στο Σανατοριο να κερασουμε καφε. Μη φοβαστε, κανονικο καφε λεμε, απο Βαλτεσινικο, οχι εργοταξιακο. Θα χαρω να σας δω και να βλαστημήσω τη μοιρα μου λιγο παραπανω...

Με πρασινο η διαδρομη σας, με κοκκινο αυτη που περναει απο Κοκοσανατοριο και Κοκοκαταυλισμο.

Κανονικό καφε πίνεις παντού.
Εργοταξιακο να τους κερασεις!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πάλι σκόνη θα φάμε ρπστ....
Θα σας περιμένω Λεβίδι, θα βγω από Νέα Περαμο αφού..

Δεν ξημερώνει και η Κυριακή γαμωτ....

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έχει αλλάξει κάνεις από εσάς φορά στο πίσω mt-21? Νομίζω ήρθε η ώρα του.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έχει αλλάξει κάνεις από εσάς φορά στο πίσω mt-21? Νομίζω ήρθε η ώρα του.
Καταρχήν είμαστε λεφτάδες και τα πετάμε μόλις πέσει η απόδοση τους στο 99% αλλά πέρα απο αυτό...



Γιατί είσαι ανάποδο παιδί?? Δεν έχω ακούσει κάποιον να αλλάζει φορά στο πίσω λάστιχο. Το πίσω ξεπατώνεται με το γκάζι. Το μπροστά αλλάζουν τη φορά που λόγω φρεναρισμάτων τρώγεται μονόπαντα επειδή εκεί δεν υπάρχει παροχή ισχύος.

Εσύ κατάφερες τώρα να φάς το πίσω μονόπαντα. Ούτε ένα παντιλίκι δεν έκανες? Γκάζι ανοίγεις μέχρι το 1/3?? Τέλοσπαντων λίγο ντροπή δεν έχεις μέσα σου? Τί νομίζει πως καβαλάς Honda??
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καταρχήν είμαστε λεφτάδες και τα πετάμε μόλις πέσει η απόδοση τους στο 99% αλλά πέρα απο αυτό...



Γιατί είσαι ανάποδο παιδί?? Δεν έχω ακούσει κάποιον να αλλάζει φορά στο πίσω λάστιχο. Το πίσω ξεπατώνεται με το γκάζι. Το μπροστά αλλάζουν τη φορά που λόγω φρεναρισμάτων τρώγεται μονόπαντα επειδή εκεί δεν υπάρχει παροχή ισχύος.

Εσύ κατάφερες τώρα να φάς το πίσω μονόπαντα. Ούτε ένα παντιλίκι δεν έκανες? Γκάζι ανοίγεις μέχρι το 1/3?? Τέλοσπαντων λίγο ντροπή δεν έχεις μέσα σου? Τί νομίζει πως καβαλάς Honda??
Βρε μαναράκι μου όλα σχεδόν τα τακούνια έχουν φαγωθεί μονόπαντα..
Για δε...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καταρχήν είμαστε λεφτάδες και τα πετάμε μόλις πέσει η απόδοση τους στο 99% αλλά πέρα απο αυτό...



Γιατί είσαι ανάποδο παιδί?? Δεν έχω ακούσει κάποιον να αλλάζει φορά στο πίσω λάστιχο. Το πίσω ξεπατώνεται με το γκάζι. Το μπροστά αλλάζουν τη φορά που λόγω φρεναρισμάτων τρώγεται μονόπαντα επειδή εκεί δεν υπάρχει παροχή ισχύος.

Εσύ κατάφερες τώρα να φάς το πίσω μονόπαντα. Ούτε ένα παντιλίκι δεν έκανες? Γκάζι ανοίγεις μέχρι το 1/3?? Τέλοσπαντων λίγο ντροπή δεν έχεις μέσα σου? Τί νομίζει πως καβαλάς Honda??
Καλα ντε. Δεν σου ειπε θα αλλαξει το εμπρος με το πισω!!
:laugh::fun
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom