Μαίναλο 15/3 (the story)

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καταρχήν ελπίζω σε μερικες(λίγες βδομάδες) να έχει λήξει το θεμα με τον covid-19 και να έχουμε επιστρέψει σε μια κανονικοτητα. Δηλαδή μετά από μια βολταρα να προγραμματιζουμε ήδη την επόμενη και γενικα να έχουμε τελειώσει με αυτό το ζήτημα όσο γίνεται αναίμακτα.

Σήμερα περάσαμε πολύ ωραία. Η διαδρομή είχε σχεδιαστεί για λίγο πιο adventure με χιόνια, λάσπες, πάγο αλλά με τη ζέστη που έπιασε τις τελευταίες μέρες ξύπνησαν κι οι αρκούδες απ τη χειμερία νάρκη!

Τελικά εξελίχθηκε σε rallye με πατημένα κομμάτια με σκληρά χώματα και σκόνη!! Συγνώμη λοιπόν στα πιο ελαφριά μηχανάκια όπως ο Ευθύμης που ίσως περίμεναν κάτι πιο τεχνικό, ελπίζω να απόλαυσαν τουλάχιστον τα γκάζια και τα ντριφταρισματα!

Περαστικά Ηλία! Εγώ ήμουν μπροστά και δεν πήρα χαμπάρι τι έγινε μαζί με όσους ήταν επίσης μαζί πιο μπροστά. Ελπίζω να ναι κάτι επιπόλαιο. Στεναχωρεθηκα που έπρεπε να γυρίσετε αλλά αυτά συμβαίνουν, αρκεί να είναι πταίσματα.

Στην επιστροφή φαγαμε βροχή με το τουλούμι! Ορατοτης μηδέν! Ολα όμορφα. Απλά ένα σετ αδιάβροχα της προκοπής θέλω εγώ τουλάχιστον!

Στα επόμενα σύντομα με υγεία λοιπόν!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τυπικη advride βολτα .....αλλα χωρις πολλα τεχνικα κομματια και δυσκολιες, οπως ειπε ο Βαγγελης απο πανω.
Ιδανικη για μεγαλα onoff και μεγαλες ταχυτητες, λογω της καλοκαιριας ολα ηταν στεγνα.
Χαρηκα που ειχαμε μαζι και νεους φιλους απο Καλαματα, Ναξο και οχι μονο.
Ευχαριστουμε για την βολτα Βαγγο και πιο πολυ ευχαριστω τον Γκαντι που εχει σταματησει τελευταια να τρωει κοκορια



Αφηνω εδω τον Γιωργη Giorgopro ....για αρχη

 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Και εγένετο το 640..

Και τα νερά εσχισθησαν στα 2 ως συμπληγάδες για να διαβει ως άλλος παντοκράτωρ και μεσσίας και σωτήρας της χωμάτινης πλάσης..

Και στην έσχατη εκείνη ώρα της απωλειας (της πρόσφυσης) να εγερθεί ως αποσβεστηρας κακού η καθεδρια της Γουαιτ Παουα της Μεγαλόχαρης και να εξακοντισει εις το εξώτερον πάσαν κακοπροαιρετη επιθυμία βροντήγμαγος εις τόπον σκληρόν και πετροφυμενο του αναβάτη..

Πράξη προσφιλή και ευχηθησα από κάτι Γιαπωνεζοφιλα απολωλοτα πρόβατα χαμένα εις το πυρ το εξώτερον της απεχθους πραγματικότητας έλλειψης ρυθμίσεων και της τοποθετήσεως περιφερειακων εκ του αποθέματος από εποχής δεύτερου παγκόσμιου βοήθεια μας..

Αμην
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Κανονίστε.... Έχουμε αρχίσει και ψάχνουμε 2Τ έντουρο!!! Ερχόμαστε:p:p:p:p
 
Top Bottom