Μαίναλο 26/3 (οριστικό)

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Σας ευχαριστώ όλους για την καλή παρέα!
Σχετικά με το καπάκι που έφαγα στο Λιμποβίτσι και ανησυχήσατε, όλα καλά..
Νόμιζα θα με πονάει ο αυχένας αλλά εντάξει!
Έπρεπε να φοράω το κράνος γμτ..
:friendship:
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τελευταία επεξεργασία:

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Ωραία η βόλτα σήμερα, χάρηκα που ειδα γνωστούς και γνώρισα τον Γιάννη jojo72, Νίκο Karellen, sugariasgeorge, LARRY και τους υπόλοιπους που δεν θυμάμαι nicknames, καλες βόλτες να έχουμε με υγεία...
..τί κοιτάει, αυτός που δεν κοιτάει, εκεί που κοιτάν όλοι οι άλλοι?
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Ωραία παρέα,πολύ γέλιο και πανέμορφη διαδρομή.
Χάρηκα που είδα από κοντά πολλά παιδιά που μιλούσαμε μόνο διαδικτυακά,το Γιάννη με την Aprilia Carbonara (© Karellen ),τον Κώστα τον Καλαματιανό με το Κατέμι και φυσικά μετά από πολύ καιρό τη Νατάσσα,τον Ζαχαρούλη Γιώργο και το φίλο μου το Θωμά (σύντεκνε πότε θα ξαναπάμε Στούπα?).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Πολύ ωραία φαίνεται να περάσατε,μπράβο και με το καλό περισσότερες βόλτες από εδώ και μπρος!
Πρέπει να είδα την [mention]Natassa [/mention] κατά τις 21:05 να περνάει από το φανάρι στα ΤΕΙ Αιγάλεω Καβάλας.
Τόσο αργά το πήγατε βρε θηρία;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Χάρηκα για τις γνωστές φάτσες που ξαναείδα έστω και για λίγο μετα από καιρό και δια τις νέες που γνώρισα βεβαίως βεβαίως.
Ευχαριστώ παίδες δια την ωραία βόλτα.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ήταν ΤΕΛΕΙΑ! Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!!!! Έχω ένα τεράστιο χαμόγελο…. ας πούμε ότι σήμερα νιώθω πως ήταν για μένα το επίσημο come back :) αύριο θα είναι η πιο ωραία μου Δευτέρα μετά από πολλά χρόνια :happy:
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Έπειτα από το ..."ακαδημαϊκό" στήσιμο της μισής ώρας ήρθανε τα παλικάρια στο ραντεβού στο Λεβίδι.
Εχεις δίκιο στο ότι αργησαμε ενα μισάωρο, αλλά όπως ξέρεις ηρθαμε καμία δεκαριά μηχανές + κάποιοι που ειχαν έρθει χωρίς να τους ξέρουμε και έπρεπε να σταματησουμε να βρούμε και τον sugariasgeorge, είναι λίγο δύσκολος ο υπολογισμός οταν είναι πολλα άτομα... Υ. Γ Δεν μου αρέσει να αποκαλεί κάποιος "παιδάκια", ανθρώπους με τους οποίους πηγαίνουμε βόλτα όλοι μαζί...
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
................. και το φίλο μου το Θωμά (σύντεκνε πότα θα ξαναπάμε Στούπα?).
Άρχοντα οινολόγε χεριάζομε εξάσκηση πρώτα διατι 4 μήνες χωρίς μοτοσικλέτα με αποδιοργάνωσαν και το είδα σήμερα που γύρισα και αισθάνομαι ελαφρώς κουρασμένος. Να εκτελέσω πρωτα μερικές βόλτες μέσου βεληνεκούς να πιστοποιηθεί το αξιόμαχο και μετα να επιτεθώ και στη Στουπα
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Υ.Γ. Μπροστάρισα η Natassa, δεν κολώνει πουθενά. Μην αφήνεις τα "παιδάκια" να σου πάρουν τον αέρα και να μπαίνουν μπροστά! :p Ή είσαι αρχηγός ή δεν είσαι! :D:D
Γιάννη, δεν είμαι μπροστάρισσα, ούτε αρχηγός είμαι, ούτε θέλω να είμαι, ούτε είναι «παιδάκια». Ήταν ΚΥΡΙΟΙ με όλα τα γράμματα κεφαλαία και χωρίς εισαγωγικά. Και χωρίς πολλά μπλα μπλα αλλά με πράξεις με έκαναν να αισθάνομαι ασφάλεια είτε στο δρόμο, είτε στις στάσεις. Και αυτό για μένα προσωπικά έχει ανεκτίμητη αξία.
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Εχεις δίκιο στο ότι αργησαμε ενα μισάωρο, αλλά όπως ξέρεις ηρθαμε καμία δεκαριά μηχανές + κάποιοι που ειχαν έρθει χωρίς να τους ξέρουμε και έπρεπε να σταματησουμε να βρούμε και τον sugariasgeorge, είναι λίγο δύσκολος ο υπολογισμός οταν είναι πολλα άτομα... Υ. Γ Δεν μου αρέσει να αποκαλεί κάποιος "παιδάκια", ανθρώπους με τους οποίους πηγαίνουμε βόλτα όλοι μαζί...
...., ούτε είναι «παιδάκια». ..

Κώστα D347H81, Natassa ήταν καθαρά αστεϊσμός ο χαρακτηρισμός αυτός προσπαθώντας να "αναδείξω" το ταμπεραμέντο και το τσαγανό της Νατάσσας. Δεν είχα σκοπό να προσβάλλω, πολλώ δε μάλλον να μειώσω, οποιονδήποτε και εάν εκλείφθη έτσι τότε ζητάω συγγνώμη.



EDIT: Έγινε αφαίρεση της επίμαχης φράσης για αποφυγή μελλοντικών παρεξηγήσεων η οποία επαναλαμβάνω έγινε με καλές προθέσεις και χωρίς ίχνος κριτικής ή ψόγου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Εμένα προσωπικά δε μου αρέσουν τέτοιου είδους αστεϊσμοί και το ξεκαθαρίζω εδώ και τώρα. Ούτε έχω ανάγκη ή θέλω ή μου αρέσει να «προσπαθεί» κανείς να με αναδείξει με οποιονδήποτε τρόπο. Οι άνθρωποι φαίνονται στις παρέες, φαίνονται με τον τρόπο τους και φαίνονται με το πως αλληλεπιδρούν με τους γύρω τους. Και έτσι γράφεται η ιστορία του καθενός.
 
Top Bottom