Μαίναλο 26/3 (οριστικό)

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Είπες τώρα στον Στέφανο...
Που οι άλλοι δύο κάτοχοι nuda.. στη Ελλάδα.. είναι ο ένας βόρεια Ελλάδα...ο άλλος Δωδεκάνησα...!!!
Τον βορειο-Ελλαδίτη δεν τον ξέρω. Είναι άλλος ένας Πόρτο Ράφτη και άλλος ένας Αθήνα (και ένας στη Ρόδο όπως είπες). Σύνολον 4 με εμένα. Έχω βάλει σκοπό να μας κάνω 10.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ήταν πανελλήνια συνάντηση Στέφανε! :roflmao:

Είχαμε μία απουσία βέβαια... Έλειπε ο τρίτος της παρέας με λευκό πρώτης γενιάς!
Ωραία μηχανή ρε Γιώργο, πρέπει να είναι εξαιρετική στο ρολάρισμα της. Θα τα πούμε από κοντά ελπίζω κάποια στιγμή.
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
Ωραία μηχανή ρε Γιώργο, πρέπει να είναι εξαιρετική στο ρολάρισμα της. Θα τα πούμε από κοντά ελπίζω κάποια στιγμή.
Χαρά μου θα είναι Στέφανε! Να πούμε και για κανένα ρολόι... :yew:
 
Reactions: STF

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Χαρά μου θα είναι Στέφανε! Να πούμε και για κανένα ρολόι... :yew:
Ωχ.... άσε με... σαν το τσιγάρο είναι και αυτό.... δεν το κόβεις.... το διακόπτεις μόνο... δε μπαίνω στο ρολογοφόρουμ γιατί φέτος έχω ταξίδι και δε θέλω να αναβληθεί.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τον βορειο-Ελλαδίτη δεν τον ξέρω. Είναι άλλος ένας Πόρτο Ράφτη και άλλος ένας Αθήνα (και ένας στη Ρόδο όπως είπες). Σύνολον 4 με εμένα. Έχω βάλει σκοπό να μας κάνω 10.
Πρέπει να πουληθούν άλλα έξι δηλαδή!!!!! :p
Υπομονή Στεφ...... :wacky:
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Τον βορειο-Ελλαδίτη δεν τον ξέρω. Είναι άλλος ένας Πόρτο Ράφτη και άλλος ένας Αθήνα (και ένας στη Ρόδο όπως είπες). Σύνολον 4 με εμένα. Έχω βάλει σκοπό να μας κάνω 10.
Βάλε ένα ακόμα στη Πάτρα
 
Reactions: STF

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Αφού είσαι μεγάλη ψυχή, γιατί τα λες αυτά;;; :happy:
Στον Ελικώνα, μας το "πιτσίλαγες" τζάμπα!!!! :laugh:
Μου είχαν πει ότι για μεγάλη κονόμα,
στην αρχή πρέπει να το δίνω δωρεάν, αλλά μετά.....
 

Siwphlos

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Versys
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Πρώτη βόλτα παρέα σας (να'ναι καλά ο φίλος με το "συλλεκτικό " versys 1000 που με ενημέρωσε). Το nick name μου το έχω κάνει πράξη τόσα χρόνια. Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και θα τα λέμε συχνά πλέον να είστε σίγουροι.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Πρώτη βόλτα παρέα σας (να'ναι καλά ο φίλος με το "συλλεκτικό " versys 1000 που με ενημέρωσε). Το nick name μου το έχω κάνει πράξη τόσα χρόνια. Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και θα τα λέμε συχνά πλέον να είστε σίγουροι.
Καλησπέρα Κώστα...φιλε του FeatherBrain, θα τα ξαναπούμε σίγουρα... :friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Πρώτη βόλτα παρέα σας (να'ναι καλά ο φίλος με το "συλλεκτικό " versys 1000 που με ενημέρωσε). Το nick name μου το έχω κάνει πράξη τόσα χρόνια. Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και θα τα λέμε συχνά πλέον να είστε σίγουροι.
Καλησπέρα Κώστα. Επειδή έχω χάσει την εικόνα και δεν μπορών να κατανοήσω ποιος είναι ποιος πλέον, και προκειμένου να καταφέρω να συνδέσω nick εικόνες πρόσωπα και ονόματα εσύ είσαι ο φίλος του επετειακού, με το βερσυς 650 η ο άλλος με τον επετειακό χλοοτάπητα.
 

Siwphlos

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Versys
Καλησπέρα Κώστα. Επειδή έχω χάσει την εικόνα και δεν μπορών να κατανοήσω ποιος είναι ποιος πλέον, και προκειμένου να καταφέρω να συνδέσω nick εικόνες πρόσωπα και ονόματα εσύ είσαι ο φίλος του επετειακού, με το βερσυς 650 η ο άλλος με τον επετειακό χλοοτάπητα.
Σωστά το μικρό ασημέριο τερατάκι έχω εγώ.
Ελπίζω να καταφέρω να ανεβάσω και φωτογραφία σε λίγο
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Σας ευχαριστώ όλους για την καλή παρέα!
Σχετικά με το καπάκι που έφαγα στο Λιμποβίτσι και ανησυχήσατε, όλα καλά..
Νόμιζα θα με πονάει ο αυχένας αλλά εντάξει!
Έπρεπε να φοράω το κράνος γμτ..
:friendship:
..καλά ρε πστ μου, είπα για καπάκι χωρίς κράνος, και ένας χριστιανός δε βρέθηκε να με ρωτήσει τί έγινε..τώρα και να με ρωτήσετε, δε σα λεω! ασταδιαλα..:p
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Εγω εκείνη την ώρα,φοβηθηκα μην εχεις χτυπήσει... Αλλά απο οτι είπες ολα οκ,ήταν λίγο επικίνδυνο το πέσιμο...(αν και ήταν χωρίς μηχανή ήθελε κράνος)
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
..καλά ρε πστ μου, είπα για καπάκι χωρίς κράνος, και ένας χριστιανός δε βρέθηκε να με ρωτήσει τί έγινε..τώρα και να με ρωτήσετε, δε σα λεω! ασταδιαλα..:p
Τί έγινε ρε φίλε δεν πήρα χαμπάρι?
Το σουζαρες?
Ο αυχένας οκ?
 
Top Bottom