Μαγικός Καπνός 4-Θεσσαλονίκη 20/12

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
........τελικά εγώ τι έκανα.... δήλωσα - δηλώθηκα ????
Τρεχεις με το νουμερο 3 στη γραμμη εκκινησης 2 ,στην κατηγορια classic με επαθλο εναν ανορθωτη.....στηθους.:p

adv phone
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Τρεχεις με το νουμερο 3 στη γραμμη εκκινησης 2 ,στην κατηγορια classic με επαθλο εναν ανορθωτη.....στηθους.:p

adv phone
:pointu:.........ok ξα.... ήθελα να ξέρω που τα βρίσκεις !!
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Όσοι ερθετε με τα πιτσιρικια να ξέρετε οτι ο αγαπημενος μου παιδικος ήρωας ειναι ο ΗΡΩΔΗΣ και το πνεύμα των Χριστουγέννων δεν θα βρίσκεται τριγυρω να τα σώσει..... Keep them away from me!!! Μαδαφακας...... :cool:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Όσοι ερθετε με τα πιτσιρικια να ξέρετε οτι ο αγαπημενος μου παιδικος ήρωας ειναι ο ΗΡΩΔΗΣ και το πνεύμα των Χριστουγέννων δεν θα βρίσκεται τριγυρω να τα σώσει..... Keep them away from me!!! Μαδαφακας...... :cool:
Παυλο για την ηρεμια των υπολοιπων θα περασει απο μια ωρα ο καθενας μας με τα πιτσιρικια επανω στο σπιτι.Σε περιμενουν πως και πως!!!!!!!

adv phone
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Όσοι ερθετε με τα πιτσιρικια να ξέρετε οτι ο αγαπημενος μου παιδικος ήρωας ειναι ο ΗΡΩΔΗΣ και το πνεύμα των Χριστουγέννων δεν θα βρίσκεται τριγυρω να τα σώσει..... Keep them away from me!!! Μαδαφακας...... :cool:
Ξέρεις κάτι .............ο γιος μου αγαπάει τον Ηρώδη !!!!!
 
E

enduro

Επισκέπτης
Όσοι ερθετε με τα πιτσιρικια να ξέρετε οτι ο αγαπημενος μου παιδικος ήρωας ειναι ο ΗΡΩΔΗΣ και το πνεύμα των Χριστουγέννων δεν θα βρίσκεται τριγυρω να τα σώσει..... Keep them away from me!!! Μαδαφακας...... :cool:
Εγώ λέω να σε ντύσουν άγιο Βασίλη και με μια κουδούνια να υποδεχθεις τα παιδάκια να δεις χαρές που θα κάνεις

husqvarna 125
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Δεν θα ερθω τελικα δουλευω.... καλα να περασετε...
Νικολα καλη ευκολια.Αν φυγεις πριν νυχτωσει απο το ποστο περνας για μια γυρα:cool:

adv phone
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Κ εγώ θελω!
Βαλτε τα μαγιο κ κουτρουβαλατε.Πειτε κ τον Γιωργη με το adv γιατι μπορει να μην το πηρε χαμπαρι.

adv phone
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Κατι θα κάνουμε! Έκπληξη!
Ξαδερφε .....για να μας κανετε πλεον εκπληξη πρεπει να πατε με τις πάπιες στη Σιβηρια για Πασχα! Παω να παρω εξτρα καρβουνα:cool:

adv phone
 

irene

Μέλος
Όνομα
Ειρηνη
Μοτό
Kymco Straight 150
Χωριανοι,χωριανές
Tα νεωτερα απο το μετωπο των παιδικων εκδηλωσεων (mimamiso) μετακινησαν τελικα κατα περιπου μια μερα το αναμμα της φωτιας.

Μεσημερι Κυριακης 20 Δεκεμβριου απο τις 12.00
και μεχρι να ξεπαγωσουμε (εμεις και οχι τα σουβλακια).
Στη γνωστη επισης μαγικη αυλη του
Deck στην Κερκυρας 8 στην Καλαμαριά.
Δηλωσεις συμμετοχης με like και φατσουλες δεν λαμβανονται υπ'οψιν
δηλωστε εντος τα τι και πως για να μην εχουμε μετα γκουκμουκ..:cool:

Λιστα

Ξαδερφος Α Δημοτικου τριπλος
Ξαδερφος χαζονμπανμπας τριπλος
Ξαδερφος εντουρο pro τριπλος
Ξαδερφος marinero μονος
Ξαδερφος 3 τριπλος
Ξαδερφος ΜΟΥΤΡΟ μονός
Ξαδερφος ultra τριπλος
Ξαδερφος enduro σκετο μονος?
Ξαδερφος ατσαλακωτος μονος
Ξαδερφος Σπυρος και Αφρικανεοι πολλαπλοι
Ξαδερφος β' Αλεξ διπλος
Ξαδερφος ποντιος?
Ξαδερφος 690?

Και οσοι αλλοι απο το ...σόι προλαβαινετε:happy:
Σε τι σόι μπήκα βρε παιδιά !!!!! Φορέστε σκόυφους στα παιδιά σας και σε όσουν πάσχουν από αυχενικό..
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μπαινουμε στην τελικη ευθεια προετοιμασιας!
Το καθεστως των προμηθειων θα ειναι παρομοιο με αυτο των προηγουμενων ετων.
Δηλαδη, θα φερουμε ενα κοντέινερ:hungry: σουβλακια by @ckalfas και μια ΔΝΤ(δυνατη) δοση σαλατες κ συνοδευτικα κ τα απαραιτητα για τα ψησιματα.
Ολα αυτα θα μπουν στο κεντρικο ταμειο για μοιρασμα το δε αλκοολ που ειναι η ''καυτη πατατα'' θα το αναλαβουμε ο καθενας προσωπικα.
Οργανωθειτε!


:friendship:
 
Top Bottom